30.03.2011 Poslední březnovou neděli proběhlo v Rokytnici nad Jizerou za luxusního počasí Mistrovství ČR Masters.

 

Poslední březnovou neděli proběhlo v Rokytnici nad Jizerou za luxusního počasí Mistrovství ČR Masters.

Závěr sezóny Masters patřil tradičně Mistrovství ČR Masters v obřím slalomu, které se jelo v neděli 27.3.2011 v Rokytnici na Jizerou. Závodu se zúčastnilo 75 závodníků ze všech koutů naší země, kteří si užívali ideálně tvrdou pistu a krásného jarního sluníčka.

Na startu se sešlo několik bývalých mistrů republiky v čele se Slávou Pittlem (ročník 1923!!), Honzou Čermákem nebo domácím Honzou Samohelem, a také letošní medailisté z Mistrovství ČR Masters Andrea Červená a Míra Rycek.

Nejrychlejších časů v dvoukolovém obřáku dosáhli: Andrea Červená (ženy), Ladislav Pokluda (muži B) a Jan Samohel ml. (muži A). Celkově úspěšný závod proběhl nejen za podpory matky přírody, ale také místního Spartaku Rokytnice a Skiareálu Rokytnice n. J.

Po vyhlášení MČR Masters proběhlo předání pohárů za celkové pořadí Českého poháru Masters, kde nejvíce bodů získali: Jaroslava Davidová (ženy), Jan Čermák (muži B) a Tomáš Vaněk (muži A). 

Výsledky závodu jsou v sekci Dokumenty, stejně jako Konečné pořadí Českého poháru Masters 2010-2011.

Fotogalerie je plná krásných závodních fotek z trati i z vyhlášení.

 

Letošní závodní sezona Masters, která trvala více než 4 měsíce je u konce a všichni zralí závoďáci se už pomalu můžou začít připravovat na tu další, aby uměli správně odpovědět, až se zima zeptá : " Kde jsi seděl v létě?" :-).

SKOL!