26.07.2018 Červencová Rada Úseku alpských disciplín SLČR proběhla netradičně. Namísto Prahy se tentokrát v termínu 24. a 25. 7. uskutečnila v Litomyšli. Ve východočeském městě byla na programu kromě jednání také kulturní vložka.

 

Členové rady AD do Litomyšle cestovali opět vlakem díky podpoře Českých drah. „Už podruhé v letošním roce nám ČD poskytly jízdenky do první třídy. Cesta tam i zpět byla naprosto komfortní, jsme velice rádi, že jsme měli tu možnost, a Českým drahám za to děkujeme,“ uvedla manažerka úseku Danuta Štrougalová.

Hned na nádraží se členů rady ujal místopředseda úseku Filip Brýdl, který v Litomyšli zajišťoval kompletní program. Samotná výjezdní rada byla zaměřena na marketing na PR, diskutovalo se o formách propagace alpského lyžování a zviditelnění celého úseku i jednotlivých reprezentantů.

Kromě toho stihli zástupci úseku také kulturní vložku. „Důkladně jsme projednali všechny body, které jsme si stanovali, a snažili se dojít ke společnému závěru. Navíc to tentokrát bylo proloženo kulturním programem, za který patří poděkování otci Filipa Brýdla a bývalému starostovi Svitav Jiřímu Brýdlovi. Díky němu jsme si prošli krásné historické centrum Litomyšle i tamní zámek,“ popisovala Štrougalová.

Fotogalerie