10.03.2014 Letošní zima lyžování moc nepřála. Alespoň ne u nás a závodění kategorie Mastars už vůbec.

Venku to pomalu vypadá na blížící se léto, takže není zarážející, že většina lyžařských areálu pomalu či rychleji končí se zimním provozem. Nás se nejvíce týká Dolní Morava, kde mělo proběhnout finále Českého poháru Masters. Neproběhne. Alespoň ne letos a ne na lyžích, resp. na sněhu. Celý letošní ročník je ovlivněný nedostatkem sněhu a to i finále ČPM. S ohledem na počet odjetých závodů musela Komise Masters OSÚ AD SLČR v souladu s platným Soutěžním řádem letošní ročník zrušit.

Český pohár Masters 2013/2014 neproběhne, přejme si, aby Český pohár Masters 2014/2015 byl o poznání úspěšnější nejen pro organizátora a závodníky, ale i pro všechny lyžaře, kteří se k této skupině nadšenců připojí.

Nezapomeňte ale, že sezóny ještě konec není! Ač to venku vypadá jak vypadá, Světový pohár Masters, nebo-li FIS MASTERS CUP se tuto sobotu a neděli uskuteční. Jen místo sobotního slalomu a obřáku v neděli, se pojedou oba dny obřáky. Tedy pojedete, když se včas přihlásíte. Tak neváhejte, letos je to asi poslední příležitost si zazávodit a to přímo se světovou konkurencí. Pec i Komise Masters se na Vás těší.

Vaše KMA