21.05.2020

Skipas na sezónu 2020/2021 pro závodníky a trenéry oddílů, kteří jsou registrovaní pod SLČR platí tyto podmínky:

Pro závodníky a trenéry oddílů, kteří jsou registrovaní pod SLČR platí tyto podmínky:

Za účelem ranního trénování je potřeba mít platný skipas od 7:15.

Tyto skipasy budou nahrávány stejně jako v minulé sezóně na gopass konto závodníka / trenéra. Podmínkou je zaslat žádost příslušného oddílu, kde bude uveden seznam závodníků a trenérů, rok narození a číslo gopass konta na email: gasparikova@skiareal.cz do 28.10.2020.

Pro trvale žijící v ŠM nebo kmenové žáky ZŠ Špindl platí snížená cena, jako v loňské sezóně a musí také žádat prostřednictvím svých oddílů.

Pro oddíly platí neveřejná cena dle kategorií dosp. 11 300 / jun. 9 200 /  děti 7 900.

Místní oddíly mají 20% slevu.

Upozornění - v letošní sezóně je v nabídce velmi výhodná sezónka “Premium“, ta však nebude platit pro ranní tréninky a nebude možná změna.

 

Od 1. dubna 2020 Skiareál Špindlerův Mlýn zahájil prodej „Chytrých sezónek“ pro další zimní sezónu, který se ale NETÝKÁ kmenových žáků ZŠ Špindlerův Mlýn a žáků jiných ZŠ a studentů SŠ a VŠ s trvalým pobytem ve Špindlerově Mlýně minimálně od 1.11. 2019. Pro ně bude cena opět upravena a koupit tyto sezónky s upravenou cenou bude možné až na podzim 2020. Všem, kteří měli tyto „sezónky“ již v letošní zimní sezóně, na podzim přijde upozornění přes účet gopassu. Záloha na permanentku se v letošním roce nehradí.

V případě, že někdo zakoupí chytrou sezónku již teď, nebude již možná úprava ceny ze strany Skiareálu Špindlerův Mlýn. Na „sezónky“ pro uvedené žáky a studenty bude možné také „nahrát“ ranní tréninky pro závodní lyžaře z jejich řad. Tato „sezónka“ patří do kategorie permanentek „Lokal“.

Výši příspěvku poskytovaného Městem Špindlerův Mlýn bude zastupitelstvo města schvalovat na svém zasedání na podzim 2020.

Skiareál Špindlerův Mlýn letos zavedl novinku chytré sezónky „Global“, která kromě Špindlerova Mlýna zahrnuje i další lyžařská střediska včetně zahraničí, ale na tuto chytrou sezónku se nebude vztahovat úprava ceny pro kmenové žáky ZŠ Špindlerův Mlýn a žáků jiných ZŠ a studenty SŠ a VŠ s trvalým pobytem ve Špindlerově Mlýně minimálně od 1. 11. 2019 a také nebude možné na ně „nahrát“ ranní tréninky pro závodní lyžaře.

Další informace: Městský úřad Špindlerův Mlýn – I. Vrabcová (tel.: 499 404 254) nebo I. Nocarová (tel.: 499 404 241)

FOTO: mestospindleruvmlyn.cz