23.04.2011 Skvělého úspěchu dosáhli čeští závoďáci v letošním ročníku FIS Masters cup. Kromě řady umístění na stupních vítězů se podařilo získat dva malé globusy za druhé místo v celkovém pořadí Svěťáku : Andrea Červená a Vladimíra Krejčí!! A Miroslav Rycek skončil těsně čtvrtý. GRATULUJEME !!

 

Skvělého úspěchu dosáhli čeští závoďáci v letošním ročníku FIS Masters cup. Kromě řady umístění na stupních vítězů se podařilo získat dva malé globusy za druhé místo v celkovém pořadí Svěťáku : Andrea Červená a Vladimíra Krejčí!! A Miroslav Rycek skončil těsně čtvrtý. GRATULUJEME !!

Stručné shrnutí letošního seriálu Světového poháu FIS Masters Cup

- seriál Světového poháru FIS Masters letos zahrnoval 28 závodů plus 3 závody v rámci Mistrovství světa Masters

- závodů FMC se v letošní sezoně zúčastnilo průměrně cca 10 závodníků z ČR, kteří startovali v těchto střediscích: Kaprun, Patscherkofel, Goetschen, Serre Chevalier, Fuegen, Veysonnaz, Megeve, Arcallis, Piancavallo, Sestriere

- čeští reprezentanti dosahovali pravidelně podiových umístění, zejména v ženské kategorii

- v celkovém pořadí FMC získaly malé globusy za druhé místo Andreas Červená a Vladimíra Krejčí. to se doposud podařilo jen dvěma závodníkům (Š. Mastný a D. Kadulová). A Miroslav Rycek skončil těsně čtvrtý

- na Mistrovství světa Masters v Andoře získali naši závodníci celkem 7 medailí: Miroslav Rycek dvakrát zlatý(SG, SL) a jedno stříbro (OS), Andrea Červená stříbro ze SL a 2 bronzy (SG a GS). Petr Pán bronz ze SL. Medaile z MS zatím dovezli tři závodníci : Marek Vokřál, Dáša Kadulová a Míra Rycek.

- nejen z hlediska získaných medailí lze vystoupení českých závodníků označit jako velmi úspěšné a také je potěšitelné, že nedošlo k žádnému zranění.

Výsledky z tohoto klání jsou umístěny na webu FIS zde...

Přeji všem krásné jaro, léto, podzim a hlavně radost z lyžování. ŠM