09.07.2021

31.7. Dolní Morava - zrušeno (malá účast)

21.8. Lipno nad Vltavou

28.8. Nymburk

18.9. Trutnov

16.10. Horní Bečva

 

Workshopy slouží také k prodloužení trenérských licencí. Trenéři, kteří potřebují prodloužit licenci si mohou vybrat jeden z uvedených workshopů.

Vzdělávací akce - workshopy. Jedná se o jednodenní vzdělávací akce, které budou zároveň sloužit k prodloužení trenérských licencí. Program bude na všech workshopech podobný, aby si zájemci mohli vybrat konkrétní akci podle lokality nebo podle termínu. Obecně bude program zaměřen na teoretické přednášky z lyžování, dále na témata z kondiční přípravy v AD nebo mentální koučink, časový plán workshopů bude od 9 do 16 hod, konkrétní program na jednotlivé akce včas zveřejníme.

Termínovou listinu a přihlášky na doškolení trenérů najdete na stránkách SLČR v sekci vzdělávání trenérů, vyplněné přihlášky na konkrétní termíny posílejte na sekretariatad@czech-ski.com. Uzávěrky přihlášek na jednotlivé akce jsou vždy týden před termínem akce.  Minimální účast pro konání workshopu je 10 osob.

 

V případě dotazů kontaktujte Jiřího Matějů, 777801050, jiri.mateju@czech-ski.com, nebo Radima Jireše, 606708399, radim.jireš@czech-ski.com.

 

Metodici AD