22.10.2016 14:30 Překvapení na prvních místech se nekonalo první Lara Gut (SUI) za ní Mikaela Shiffrin (USA) a třetí nejmladší z vítězů dvacetiletá Marta Bassino (ITA). Ale přijemným překvapením závodu je mladá Slovenská zavodnice Petra Vlhová na užasném 8.místě!! S nejlepším časem druhého kola, bere prize money a body do světového poháru! Gratulujeme!

11:30  Po prvním kole vade Lara Gut (SUI) za ní Mikaela Shiffrin (USA), třetí je Marta Bassino. Martina Dubovska v cíli na 57 místě. Do druhého kola se dostala Slovenská zavodnice Petra Vlhová. Češka žijící a závodící za Nizozemí Adriana Jelínková skončila na 55.místě. Druhé kolo začne ve 13:00 CET

8:30 Na rakouském ledovci Rettenbach, je nádherné slunečné počasí teplota lehce pod nulou a pořadatelům se podařilo připravit tradičně perfekní podmínky pro první závod Světového poháru v alpském lyžování. Seriál otevře obří slalom žen dnes v sobotu 22.10.2016 a obří slalom mužů v neděli. Naše barvy bude hájit Martina Dubovská.  Závod odstartuje přesně v deset hodin. Letošnímu závodu se vyhne změna času z letního na zimní:)

 

Více fotografii na najdete zde

 

Tomas Peslar

Fotogalerie