04.09.2017 Rovněž letošní rok se v posledních prázdninových dnech sešli členové reprezentačního družstva žáků na kondičním soustředění v Nymburku.

Z mladých reprezentantů se zúčastnili Ondřej Kalina, Tereza Kreissová, Štěpán Kroupa, Alena Labaštová, Marek Müller, Barbora Peroutková, Jakub Šinták, Tatiana Tobolková a Linda Trejbalová. Omluvili se David Kubeš, Barbora Nováková a Daniel Ryška.  

 

Reprezentační trenér Petr Záhrobský mladým nadějím připravil pestrý a zároveň náročný program složený ze třech až čtyřech tréninkových jednotek denně. „Tréninková náplň tady v Nymburku by měly hlavně obohatit individuální tréninkové programy, které reprezentanti absolvují ve svých klubech,“ přiblížil svůj záměr Petr. Každý den měli reprezentanti k dispozici regenerační linku a prošli i fyzioterapeutickou prohlídkou. „Paní fyzioterapeutka Michaela Pachmannová také všem předvedla ukázkový trénink na zpevnění středu těla, kompenzaci přetěžovaných svalových skupin a aktivaci plosek nohou,“ doplnil per Záhrobský mladší.

 

Partnerem českého žákovského lyžování je již třetí sezónu Česká pošta. I díky ní se mohou podobné akce pro české žáky uskutečnit.

 

(EK) 

Fotogalerie