Home Závody a výsledky
  záznamů na stránku
Tisk  záznamy 1 - 20 z 1249    následující   poslední »
Datum   Závod Kraj Kategorie Ženy Muži Komentář
28.-29.3.2020 V Z O´Style cup
Pec pod Sněžkou
H UKZ GS SL GS SL zrušeno
27.-29.3.2020 V Z FIS, MMČR
Špindlerův Mlýn
H NC VEZ GS SL PA GS SL PA zrušeno
21.-22.3.2020 V Z SKI KARLOV CUP
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL zrušeno
21.-22.3.2020 V Z Head Vitalini CUP
Stoh Špindlerův Mlýn
H PAP GS PA GS PA zrušeno
21.-22.3.2020 V Z DYNASTAR OPEN Cup 2020 -ÚKZ HARRACHOV
Harrachov
L UKZ SL GS SL GS zrušeno
21.-22.3.2020 V Z Z O´Style Cup
Herlikovice
H UKZ GS SL GS SL změna / zrušeno
21.-22.3.2020 V Z Z Mistrovství Moravy a Slezska žáků
Petříkov
UKZ GS SL GS SL změna / zrušeno
21.3.2020 V Z Šumavský pohárek č.7 závěrečný
Špičák - Spodní Šance
P VEZ GS GS zrušeno
21.3.2020 V Z Krušnohorský pohárek č.7
Klínovec
U PAP GS GS zrušeno
21.3.2020 V Z Rychlebský pohár finále
Petříkov
M PAP VEZ GS GS zrušeno
20.-21.3.2020 V Z Z Finále Ski Serie Masters
Kouty nad Desnou
MAS GS SG SL GS SG SL změna / zrušeno
20.3.2020 V Z O Kamenecký šutr
Kamenec Jablonec nad Jizerou
L VEZ GS GS zrušeno
16.-18.3.2020 V Z Z FIS
Kouty nad Desnou
M FIS 2xGS SL 2xGS SL změna / zrušeno
16.3.2020 V Z RKZ žactva v alpských disciplínách 2020 na Klínovci
Klínovec v Krušných horách
U RKZ SG SG zrušeno
15.3.2020 V Z Pohár Orlických hor - Finále
Říčky v Orlických horách
E VEZ GS GS zrušeno
15.3.2020 V Z Paralelní závod družstev Zbojnická valaška
Bílá v Beskydech
T PAP PA PA zrušeno
14.-17.3.2020 V Z Z MČR žactva
Klínovec
U MCR SL VF VK SG GS SL VF VK SG GS změna / zrušeno
14.-15.3.2020 V Z FIS
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL zrušeno
14.-15.3.2020 V Z Head Vitalini CUP
Černý Důl
H PAP 2xKZ 2xKZ zrušeno
14.-15.3.2020 V Z FIS MASTERS CUP 2020
Pec pod Sněžkou, Javor
H MAS SL GS SL GS zrušeno
14.3.2020 V Z LEKI Cup 2020 - finále DON QUIET
Rejdice
L PAP KZ KZ zrušeno
14.3.2020 V Z Monínec OPEN
SKI AREÁL MONÍNEC
C VEZ GS GS zrušeno
14.3.2020 V Z Šumavský pohárek č. 2
Železná Ruda - Belveder
P VEZ GS GS zrušeno
14.3.2020 V Z MADEJA SPORT CUP 2020 - Finále
Bílá v Beskydech
T PAP GS GS zrušeno
8.3.2020 V Z Krušnohorský pohárek č. 3
Boží Dar-Neklid
K PAP GS GS změna
8.3.2020 V SYNOT TIP a NADACE SYNOT
Kyčerka – Velké Karlovice
Z VEZ GS GS
7.-8.3.2020 V Z DYNASTAR OPEN Cup 2020 - ÚKZ Kamenec
Kamenec
S UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
7.-8.3.2020 V Head Vitalini CUP
Medvědín - Špindlerův Mlýn
H PAP 2xGS 2xGS
7.-8.3.2020 V Z Lipenský Mistr
Skiareál Lipno
C VEZ 2xGS SL 2xGS SL změna
7.-8.3.2020 V Z Lipenský Mistr
Skiareál Lipno
C MAS 2xGS SL 2xGS SL změna
7.-8.3.2020 V Z Středočeský pohárek PAP 2. závod
Jablonec nad Jizerou
PAP 2xGS 2xGS zrušeno
7.-8.3.2020 V Z O´Style Cup
Pec pod Sněžkou
H UKZ 2xSL 2xSL změna
7.-8.3.2020 V Z UKZ žactva
Kyčerka - Velké Karlovice
Z UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
7.-8.3.2020 V Z LEKI CUP
Kamenec Jablonec nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS zrušeno
7.-8.3.2020 V Z Mistrovství Moravy a Slezska žactva
Karlov pod Pradědem - Klobouk
T UKZ GS SL GS SL zrušeno
7.3.2020 V SPORTEN CUP
Nové Město na Moravě
J VEZ GS GS Upozornění
6.-7.3.2020 V LEKI CUP
Rokytnice nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS
1.-2.3.2020 V Z RKZ 5
Bílá v Beskydech
T RKZ GS VF VK GS VF VK změna
1.3.2020 V SPORTEN CUP
Ski areál Śacberk
J VEZ GS GS Upozornění
1.3.2020 V Z Jesenický pohár III
Karlov pod Pradědem
T VEZ GS GS Upozornění změna
1.3.2020 V SKI RACE 2020 - Jihočeský pohár č.1
Skizentrum Mitterdorf
C PAP VEZ GS GS
29.2. - 1.3.2020 V Z Z LEKI CUP
Skiareál Šachty
L PAP 2xGS 2xGS změna / zrušeno
29.2. - 1.3.2020 V Z DYNASTAR OPEN Cup 2020 - ÚKZ PASEKY
Paseky nad Jizerou
L UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
29.2. - 1.3.2020 V Z Středočeský pohárek PAP 1. závod
Vítkovice v Krkonoších
S PAP 2xGS 2xGS zrušeno
29.2. - 1.3.2020 V Z FIS MASTERS
Rokytnice nad Jizerou
MAS GS SL GS SL zrušeno
29.2. - 1.3.2020 V Z Ski Serie Masters - náhrada za FIS MAS Rokytnice
Dolní Morava
B MAS GS SL GS SL změna
29.2. - 1.3.2020 V Krušnohorský pohárek - 5. a 6. závod
Ski areál Klínovec
U PAP 2xGS 2xGS
29.2.2020 V MADEJA SPORT CUP 2020
Karolinka
Z PAP GS GS
28.-29.2.2020 V RKZ 4
Kouty nad Desnou
E RKZ SG SL SG SL
23.2.2020 V Z Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS změna
23.2.2020 V SPORTEN CUP
Fajtův kopec
J VEZ GS GS Upozornění
23.2.2020 V LEKI CUP
Rejdice
L PAP GS GS
23.2.2020 V Šumavský pohárek č.6 - NEparalelní slalom
SRN - Velký Javor
P VEZ
22.-23.2.2020 V CIT
Špindlerův Mlýn-Mísečky
S CIT 2xSL 2xSL
22.-23.2.2020 V Mistrovství ČR Masters - Ski Serie Masters
Deštné
MST VEZ GS SL GS SL
22.2.2020 V Z Sudetský pohár
Teplice nad Metují
H VEZ GS GS zrušeno
22.2.2020 V Z Leki Cup Rejdice
Rejdice
S PAP GS GS změna
22.2.2020 V ÚKZ a Memoriál Petra Kintzla
Velký Javor (Grosser Arber), SRN
P UKZ VEZ GS GS
22.2.2020 V Rychlebský pohár III Cena města Litovle
Petříkov
M VEZ GS GS
22.2.2020 V Z Cena Teplických skal
Teplice nad Metují
H VEZ GS GS zrušeno
21.-23.2.2020 V RKZ 3
Pec pod Sněžkou
H RKZ SL GS VF VK SL GS VF VK
19.2.2020 V Z Večerní slalom - Jihočeský pohár
Skiaréna Písek
C VEZ SL SL zrušeno
16.2.2020 V Z Krušnohorský pohárek č. 5
Pyšná
U PAP GS GS zrušeno
15.-16.2.2020 V FIS/UNI, MČRJ
Bílá v Beskydech
T UNI GS SL GS SL
15.-16.2.2020 V Kramolínský Obřák a Slalom
Skiareál Lipno
C PAP UKZ VEZ GS SL GS SL
15.-16.2.2020 V Z Leki Cup
Kamenec Jablonec nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS zrušeno
15.2.2020 V Z Head Vitalini CUP
Špindlerův Mlýn - Stoh
H PAP GS GS změna
15.2.2020 V Krušnohorský pohárek č. 4
Klíny
U PAP GS GS
15.2.2020 V MADEJA SPORT CUP
Mosty u Jablunkova
T PAP GS GS
9.2.2020 V Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2020
Deštné v O.h.
H VEZ GS GS
9.2.2020 V Z Šumavský pohárek č.5
Nýrsko
VEZ GS GS zrušeno
9.2.2020 V Šumavský pohárek č.4 - Velký Javor
Šumava
P VEZ GS GS
8.-9.2.2020 V RKZ 2 - dovednostní test
Špindlerův Mlýn
A RKZ 2xLD 2xLD
8.-9.2.2020 V Pohár Sokola Nusle
Pec pod Sněžkou - Javor III
A PAP VZZ 2xGS 2xGS
8.2.2020 V LEKI CUP
Ještěd
L PAP VZ VZ
8.2.2020 V Z Předorličák 2020
Deštné v Orlických horách
H VEZ GS GS zrušeno
8.2.2020 V Z Sudetský pohár 2020
Deštné v Orlických horách
H VEZ GS GS zrušeno
8.2.2020 V Z Z Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS změna / zrušeno
8.2.2020 V Veřejný závod
SKI areál Potštát
M VEZ GS GS
8.2.2020 V Z Z Šumavský pohárek č. 2
Železná Ruda - Belveder
P VEZ GS GS změna / zrušeno
7.-9.2.2020 V Z FIS MASTERS - Memoriál Dr.Jana Vedrala, 8.ročník
Rokytnice nad Jizerou - Skiareál Horní Domky
L MAS 2xGS SL 2xGS SL zrušeno
7.-9.2.2020 V Z Senior Criterium Masters
Jablonec nad Jizerou
MAS SG GS SL SG GS SL Upozornění změna
6.2.2020 V Oblastní přebor škol v obřím slalomu
Potštát
M VEZ GS GS
2.2.2020 V Velká cena Dolní Moravy
Dolní Morava
B PAP VZ VZ
2.2.2020 V Z Šumavský pohárek č.4
Velký Javor - Šumava
P VEZ GS GS Upozornění změna
2.2.2020 V UKZ Hochficht GS
Hochficht
C PAP UKZ VEZ GS GS
2.2.2020 V Jesenický pohár
Annaberg - Andělská Hora
J PAP VEZ GS GS
1.-2.2.2020 V Z Bleiberglauf 2020
Bublava
K UKZ VEZ 2xSL 2xSL zrušeno
1.-2.2.2020 V ÚKZ Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UKZ GS SL GS SL
1.2.2020 V MADEJA SPORT CUP 2020
Karlov pod Pradědem
T PAP GS GS
1.2.2020 V Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2020
Dolní Morava
B VEZ GS GS
1.2.2020 V Z Šumavský pohárek č.3
Špičák na Šumavě - Alpalouka
P VEZ GS GS zrušeno
31.1.2020 V Z Mistrovství Prahy PAP
Špindlerův Mlýn - Stoh
A PAP GS GS změna
31.1.2020 V UKZ Hochficht SL
Hochficht
C PAP UKZ VEZ SL SL
26.1.2020 V Z Krušnohorský pohárek č. 3
Bublava
K PAP GS GS zrušeno
26.1.2020 V Z UKZ Ještěd
Ještěd
L UKZ SL SL zrušeno
26.1.2020 V Rychlebský pohár II Skřítek Mázík
Petříkov
M VEZ GS GS
26.1.2020 V POHÁR ORLICKÝCH HOR
ČESKÉ PETROVICE
E VEZ GS GS Upozornění
25.-26.1.2020 V Z FIS
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS zrušeno
25.-26.1.2020 V Pohár Jaroslava Drápely
Karlov pod Pradědem
J UKZ GS SL GS SL
25.1.2020 V LEKI CUP
Ještěd
L PAP GS GS
25.1.2020 V Z Krušnohorský pohárek č.2
Bublava
K PAP GS GS zrušeno
25.1.2020 V Rychlebský pohár Vločka
Petříkov
M VEZ GS GS
25.1.2020 V Z Šumavský pohárek č. 2
Železná Ruda - Belveder
P VEZ GS GS Upozornění změna
25.1.2020 V Z OLD CUP Klíny
Klíny u Litvínova
U MAS SL SL zrušeno
25.1.2020 V SPORTEN CUP
Karlov pod Pradědem
PAP VEZ GS GS
24.-25.1.2020 V Skiinterkriterium
Říčky v Orlických horách
E CHI VEZ GS SL GS SL
22.-24.1.2020 V Z MMČR
Špindlerův Mlýn
H FIS NC TRA 3xDH 2xSG AC 3xDH 2xSG AC změna
20.-22.1.2020 V Z ZODM 2020
Boží Dar - Neklid
K ZOM GS SL PD GS SL PD změna
18.-19.1.2020 V Z Z LEKI CUP
Skiareál Šachty
L PAP 2xGS 2xGS změna / zrušeno
18.-19.1.2020 V Head Vitalini CUP
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
18.-19.1.2020 V Z Z Kareta Cup - Ski Serie Masters
Vrbno pod Pradědem
MAS GS SG SL GS SG SL změna / zrušeno
18.1.2020 V MADEJA SPORT CUP
Areál Kouty
M PAP GS GS
16.-19.1.2020 V Z FIS
Albrechtice v Jizerských horách
L FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS změna
16.-17.1.2020 V Z RKZ 1
Špindlerův Mlýn - Stoh
H RKZ GS SL GS SL změna
13.1.2020 V 2 x UKZ - SG
Bílá v Beskydech
T UKZ SG SG
12.1.2020 V Lipno Skicamp GS
Skiareál Lipno
C PAP VEZ GS GS
12.1.2020 V Jesenický pohár 2020
Annaberg - Andělská Hora
T PAP VEZ GS GS
11.-12.1.2020 V Z O´Style Cup
Stoh Špindlerův Mlýn
H UKZ VZZ 2xSL GS 2xSL GS změna
11.-12.1.2020 V ÚKZ žactva ve slalomu a obřím slalomu
Karolinka
Z UKZ SL GS SL GS
11.1.2020 V Z Krušnohorský pohárek I. závod
SKIPOT - POTŮČKY
K PAP GS GS zrušeno
11.1.2020 V Madeja sport cup 2020
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS
7.-10.1.2020 V Z FIS
Kouty nad Desnou
M FIS GS 2xSL GS 2xSL změna
6.-7.1.2020 V UKZ Říčkovský super-G
Říčky v Orlických horách
E UKZ 2xSG 2xSG
5.1.2020 V Z Jihočeský pohár č.1 (PAP,VEZ)
Skizentrum Mitterdorf
C PAP VEZ GS GS zrušeno
5.1.2020 V Z Jesenický pohár
Annaberg - Andělská Hora
PAP VEZ GS GS zrušeno
4.-5.1.2020 V Z LEKI CUP
Rokytnice nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS zrušeno
4.-5.1.2020 V Z UKZ
Špičák na Šumavě
P UKZ VEZ GS SL GS SL zrušeno
4.1.2020 V Z Madeja Sport Cup
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS zrušeno
3.-5.1.2020 V Z UKZ
Albrechtice v Jiz. horách
UKZ GS 2xSL GS 2xSL zrušeno
29.12.2019 V Z Rychlebský pohár I Vánoční vločka
Petříkov
VEZ GS GS zrušeno
28.12.2019 V Z Předsilvestrovská show
Špindlerův Mlýn
H VEZ PA PA zrušeno
19.-22.12.2019 V Z HELIA SPORT CUP
Areál Kouty
M UKZ 3xSL GS 3xSL GS změna
2018/2019
15.6.2019 V Krušnohorský pohárek II. závod
Bublava
K PAP Upozornění
8.6.2019 V Krušnohorský pohárek I. závod
Nové Hamry
K PAP Upozornění
27.4.2019 V Kondiční testy do RVž (náhradní termín)
Sportovní centrum Nymburk
TRA LD LD
21.4.2019 V Velikonoční vajíčko
Praděd
T GS GS Upozornění
21.4.2019 V Velikonoční padák
Praděd
T VEZ GS GS Upozornění
21.4.2019 V Jesenický pohár V
Jeseníky - Ovčárna
T VEZ GS GS
13.4.2019 V Kondiční test
Brno
TRA LD LD
30.-31.3.2019 V Fashion store cup 2019
Stoh Špindlerův Mlýn
H UKZ SL GS SL GS
30.3.2019 V Z KO slalom
Špičák na Šumavě
P VEZ SL SL zrušeno
24.3.2019 V Z MONÍNEC OPEN - VYHLÁŠENÍ JIHOČESKÉHO POHÁRU
SKI AREÁL MONÍNEC
C VEZ GS GS zrušeno
24.3.2019 V Paralelni slalom
Špindlerův Mlýn
H NC SL SL Upozornění
24.3.2019 V Test lyžařských dovedností 2019
Stoh Špindlerův Mlýn
TRA LD LD
23.-24.3.2019 V Z FIS Masters Cup 2019
Pec pod Sněžkou
A MAS SL GS SL GS změna
23.-24.3.2019 V Z Pohár Jaroslava Drápely
Karlov pod Pradědem
J UKZ GS SL GS SL zrušeno
23.3.2019 V finále Rychlebský pohár ŽÁCI
Petříkov
M VZZ GS GS Upozornění
23.3.2019 V Sudetský pohár 2019
Deštné v O.h.
H VEZ GS GS
23.3.2019 V finále Rychlebský pohár - krajský přebor OL PAP
Petříkov
M PAP GS GS
23.3.2019 V Z O pohár města Písku
Skiarena Písek
C PAP VEZ SL SL zrušeno
23.3.2019 V finále Rychlebský pohár JUNIOŘI
Petříkov
M VEZ GS GS
22.-23.3.2019 V FIS - Český pohár NC
Spindleruv Mlyn
H NC GS SL GS SL
19.-20.3.2019 V Z FIS - Český pohár
Spindleruv Mlyn
H FIS SL GS SL GS změna
17.3.2019 V Pohár Orlických hor
Říčky v Orlických horách
E VEZ GS GS Upozornění
17.3.2019 V Přebor středočeského kraje v obřím slalomu
Kamenec, Jablonec nad Jizerou
S PAP GS GS
17.3.2019 V Paralelní závod družstev-Zbojnická Valaška
Bílá v Beskydech
T PAP PA PA
17.3.2019 V UKZ - Krušnohorsko-šumavský pohár
Klínovec
K UKZ SL SL
17.3.2019 V JABLONECKÝ OBŘÍ SLALOM
Kamenec, Jablonec nad Jizerou
S VEZ GS GS Upozornění
17.3.2019 V Jesenický pohár IV
Karlov pod Pradědem
T PAP GS GS
16.-17.3.2019 V Head Cup 2019
Stoh Špindlerův Mlýn
H PAP GS PD GS PD
16.-17.3.2019 V UKZ žactva
Kyčerka – Velké Karlovice
Z UKZ 2xSL 2xSL
16.3.2019 V MADEJA SPORT CUP 2019-finále
Bílá v Beskydech
T PAP GS GS
16.3.2019 V Z Paralelní slalom - Belveder - 2019
Železná Ruda - Belveder
P VEZ PA PA zrušeno
16.3.2019 V ÚKZ Neklid
Boží Dar - Neklid
K PAP UKZ VEZ GS GS
15.3.2019 V Veřejný závod
Ještěd
L VEZ GS GS Upozornění
11.-12.3.2019 V Z FIS - Český pohár
Kouty, nad Desnou
M FIS SL GS SL GS změna
10.-11.3.2019 V Z Český pohár Nokian Tyres, MČRž
Špindlerův Mlýn
H MCR SL GS SL GS změna
10.3.2019 V LEKI Cup 2019 - finále DON QUIET
Harrachov
L PAP GS GS
10.3.2019 V Krušnohorský pohárek č.8
Bublava
K PAP GS GS
9.-10.3.2019 V Finále Ski Serie Masters
Rokytnice nad Jizerou
L MAS GS SL GS SL Upozornění
9.3.2019 V Krušnohorský pohárek VII. závod
Boží Dar - Neklid
K PAP GS GS
9.3.2019 V ŠUMAVSKÝ POHÁREK č.6 - závěrečný
Špičák - Spodní Šance
P VEZ GS GS
3.3.2019 V Jesenický pohár III
Karlov pod Pradědem
T PAP VEZ GS GS
2.-4.3.2019 V Z Český pohár Nokian Tyres,RKZ 4
Bílá v Beskydech
T RKZ SG GS SL SG GS SL změna
2.-3.3.2019 V Z Aldrovský pohár 2019
Vítkovice v Krkonoších
S PAP 2xGS 2xGS změna
2.-3.3.2019 V Lipenský MISTR - MASTERS
Skiareál Lipno
C MAS VEZ DH GS SL DH GS SL
2.3.2019 V MADEJA SPORT CUP 2019
Skiareál Karolinka
Z PAP GS GS
2.3.2019 V Z Head Cup 2019
Medvědín - Špindlerův Mlýn
H PAP GS GS změna
2.3.2019 V PETROVICKÝ SLALOM
České Petrovice
E VEZ PA PA Upozornění
2.3.2019 V TELNICKÝ ROHLÍK 2019
Telnice
U VEZ GS GS Upozornění
24.2.2019 V Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2019
Deštné v O.h.
H VEZ GS GS
24.2.2019 V Krušnohorský pohárek VI.
Klínovec
U PAP GS GS
24.2.2019 V Sporten Cup 2018/2019
Skiareál Fajtův kopec
J VEZ GS GS
23.-24.2.2019 V UKZ - Moravskoslezský
Karlov -areál Klobouk
T UKZ SL GS SL GS
23.-24.2.2019 V FIS - CIT
Spindleruv Mlyn - Horni Misecky
A CIT 2xSL 2xSL
23.-24.2.2019 V LEKI CUP
Albrechtice v Jiz. h.
L PAP GS PA GS PA
23.-24.2.2019 V Mistrovství ČR Masters - Ski Serie Masters
Dolní Morava
B MAS GS SL GS SL Upozornění
23.-24.2.2019 V ÚKZ a Přebor Plzeňského kraje, Memoriál Petra Kintzla
Špičák na Šumavě
P UKZ VEZ GS SL GS SL
23.-24.2.2019 V UKZ Hochficht KP Jihočeského kraje
Hochficht
C PAP UKZ VEZ GS SL GS SL
23.2.2019 V Z Krušnohorský pohárek V.
Klínovec
U PAP GS GS zrušeno
23.2.2019 V Předorličák 2019
Deštné v O.h.
H VEZ GS GS
17.2.2019 V Cena Teplických skal
Teplice nad Metují
H VEZ GS GS
16.-18.2.2019 V Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3
Kouty nad Desnou
M RKZ SL GS SG SL GS SG
16.-17.2.2019 V FIS - Český pohár
Karlov pod Pradedem
T FIS 2xSL 2xSL
16.-17.2.2019 V Závod PAP a žactva v obřím slalomu
Pec pod Sněžkou - Javor III.
A PAP VEZ 2xGS 2xGS
16.2.2019 V Z LEKI CUP
Paseky nad Jizerou
S PAP GS GS změna
16.2.2019 V MADEJA SPORT CUP 2019
Mosty u Jablunkova
T PAP GS GS
16.2.2019 V Sudetský pohár
Teplice nad Metují
H VEZ SL SL
16.2.2019 V Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS
16.2.2019 V Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M PAP GS GS
16.2.2019 V Šumavský pohárek č.5
Železná Ruda - Belveder
P VEZ GS GS
16.2.2019 V Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS
9.-10.2.2019 V Head Cup 2019
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
9.-10.2.2019 V Kramolínský obřák a slalom
Skiareál Lipno
C PAP UKZ GS SL GS SL
9.-10.2.2019 V Z LEKI CUP
Zásada
L PAP GS GS změna
9.2.2019 V Rychlebák Pteříkovský Medvěd - PAP
Petříkov
M PAP GS GS
9.2.2019 V Rychlebák Petříkovský Medvěd - ŽÁCI
Petříkov
M VZZ GS GS Upozornění
9.2.2019 V Rychlebák Petříkovský Medvěd - JUNIOŘI
Petříkov
M VEZ GS GS
8.-10.2.2019 V FIS MASTERS - Memoriál Dr.Jana Vedrala
Rokytnice nad Jizerou - Skiareál Horní Domky
L MAS 2xGS SL 2xGS SL
8.-10.2.2019 V Senior Criterium - Ski Serie Masters
Jablonec nad Jizerou
VEZ SG GS SL SG GS SL
3.2.2019 V Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2019
Dolní Morava
B VEZ GS GS Upozornění
3.2.2019 V Jesenický pohár
Annaberg
T PAP VEZ GS GS
3.2.2019 V Krušnohorský pohárek č.4
Klíny
U PAP GS GS
3.2.2019 V Šumavský pohárek č. 4
Špičák, Alpalouka
P VEZ GS GS
3.2.2019 V Pyšný Obřák
Ski areál Pyšná
VEZ GS GS
2.-3.2.2019 V FIS - UNI, MČRJ
Bila v Beskydech
T UNI GS SL GS SL
2.-3.2.2019 V Head Cup 2019
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS
2.2.2019 V OLD CUP 2019
Klíny
U MAS SL SL
2.2.2019 V MADEJA SPORT CUP 2019
Dolní Morava
B PAP GS GS
2.2.2019 V Krušnohorský pohárek III. závod
Pyšná
U PAP GS GS
2.2.2019 V Šumavský pohárek č. 3
Špičák, Alpalouka
P VEZ GS GS
1.-3.2.2019 V Z Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2
Albrechtice v Jizerských horách
L RKZ GS VZ SL GS VZ SL změna
1.2.2019 V Mistrovství Prahy
Herlíkovice
A PAP GS GS
31.1.2019 V Pohár Orlických hor-večerní závod
Čenkovice
E VEZ GS GS
31.1.2019 V Mezihořský obřáček 2019
Mezihoří u Chomutova
U PAP GS GS
27.1.2019 V Šumavský pohárek č.2
Velký Javor
P VEZ GS GS
27.1.2019 V Z Jesenický pohár
Karlov pod Pradědem
T PAP VEZ GS GS zrušeno
26.-27.1.2019 V Fashion Store Cup 2019
Herlíkovice
H UKZ GS SL GS SL
26.-27.1.2019 V Head Cup 2019
Černý Důl
H PAP GS KZ GS KZ
26.1.2019 V Z Rychlebák X Park Františkov
Františkov
VEZ zrušeno
26.1.2019 V Rychlebák X Park Františkov - Junioři
Františkov
UZD
26.1.2019 V Rychlebák X Park Františkov - žáci
Františkov
M VZZ GS GS
26.1.2019 V Rychlebák X Park Františkov - PAP
Františkov
M PAP
25.-26.1.2019 V 57.Skiinterkriterium
Ricky v Orlickych horach
E CHI GS SL GS SL
21.-25.1.2019 V FIS - Český pohár, NC, NJC
Spindleruv Mlyn
H FIS NC TRA 3xDH SG AC 3xDH SG AC
20.1.2019 V Krušnohorský pohárek II. závod
Bublava
K PAP GS GS
20.1.2019 V LEKI CUP
Skiareál Šachty
L PAP GS GS
20.1.2019 V Pohár Orlických hor
České Petrovice
E VEZ GS GS Upozornění
19.-20.1.2019 V FIS - Český pohár
Pec pod Snezkou
H FIS 2xGS 2xGS
19.-20.1.2019 V Fashion Store Cup 2019
Černý Důl
H UKZ SL GS SL GS
19.-20.1.2019 V Kareta Cup - Ski Serie Masters
Vrbno pod Pradědem
MAS VEZ GS SG SL GS SG SL
19.-20.1.2019 V Z UKZ
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS zrušeno
19.1.2019 V MADEJA SPORT CUP 2019
Areál Kouty
M PAP GS GS
19.1.2019 V LEKI CUP - Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Ski areál Kamenec
L PAP GS GS
19.1.2019 V Krušnohorský pohárek I. závod
Skipot Potůčky
K PAP GS GS
18.1.2019 V Sporten Cup
Šacberk u Jihlavy
J VEZ GS GS Upozornění
16.-18.1.2019 V Z Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž
Špindlerův Mlýn
H MCR RKZ 2xSG VZ 2xSG VZ změna
13.1.2019 V SkiCamp GS
Skiareál Lipno
C VEZ GS GS
12.-13.1.2019 V Z UKZ Neklid
Boží Dar-Neklid
K UKZ SL GS SL GS zrušeno
12.-13.1.2019 V ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu
Karolinka
Z UKZ SL GS SL GS
12.1.2019 V LEKI Cup
Ještěd
L PAP GS GS
11.-12.1.2019 V Z Ski Serie Masters
Telnice
MAS 2xGS 2xGS zrušeno
10.-13.1.2019 V FIS - Český pohár
Albrechtice v Jizerskych horach
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
8.1.2019 V ÚKZ Bílá
Bílá v Beskydech
T UKZ SG SG
6.1.2019 V Ski Racing Písek 2019 (Jihočeský pohár)
Mitterdorf SRN
C PAP VEZ GS GS
6.1.2019 V Jesenický pohár
Annaberg
T PAP GS GS
6.1.2019 V Pohár Orlických hor
Ski Park Červená voda
E VEZ GS GS Upozornění
5.-6.1.2019 V Z Fashion store cup 2019
Pec pod Sněžkou
H UKZ SL GS SL GS změna
5.-6.1.2019 V FIS-NJR
Kouty, nad Desnou
M NJR SL GS SL GS
5.-6.1.2019 V LEKI CUP
Rokytnice nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS
5.1.2019 V MADEJA SPORT CUP 2019
Annaberg
T PAP GS GS
3.-4.1.2019 V ÚKZ Říčky
Říčky v O. h.
E UKZ 2xSG 2xSG
29.12.2018 V Předsilvestrovská ski show
Špindlerův Mlýn
H VEZ VS VS
29.12.2018 V Vánoční Rychlebák
Petříkov
M VEZ GS GS
19.-20.12.2018 V Z Fashion store cup
Pec pod Sněžkou
H UKZ SL GS SL GS zrušeno
15.-18.12.2018 V HELIA SPORT CUP 2018
Areál Kouty
M UKZ 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
15.-16.12.2018 V Z SKI KARLOV CUP
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL zrušeno
2017/2018
1.4.2018 V Velikonoční vajíčko
Praděd
T PAP GS GS
1.4.2018 V Velikonoční PADÁK pro dospělé - OPEN
Praděd
T VEZ GS GS Upozornění
31.3. - 1.4.2018 V Stoeckli cup finále
Špindlerův Mlýn Stoh
H UKZ SL GS SL GS
30.3.2018 V Jihočeský Velikonoční pohár
Mitterdorf
C PAP VEZ GS GS
30.3.2018 V Paralelní závod družstev žáků a předžactva
Špindlerův Mlýn - Stoh
A VEZ PA PA Upozornění
24.3.2018 V KO slalom
Špičák na Šumavě
P VEZ PA PA Upozornění
24.3.2018 V KP Petříkovská vločka
Petříkov
M PAP GS GS
24.3.2018 V Sudetský pohár 2018
Deštné v O.h. - Šerlišský mlýn
H VEZ PA PA
24.3.2018 V Petříkovská vločka ŽÁCI
Petříkov
M VEZ GS GS
23.-25.3.2018 V Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely
Špindlerův Mlýn
H NC GS SL GS SL
21.-22.3.2018 V Z Český pohár FIS 2018
Špindlerův Mlýn
H FIS 2xGS 2xGS změna
18.3.2018 V Jesenický pohár
Karlov pod Pradědem
T PAP GS GS
18.3.2018 V Z Veřejný závod v paralelním slalomu
Skiareál Karolinka
Z VEZ PA PA změna
18.3.2018 V závod družstev Zbojnická Valaška
Bílá v Beskydech
T VEZ PA PA
18.3.2018 V Krušnohorský pohárek 2018 - FINÁLE
Telnice
U PAP GS GS
17.-18.3.2018 V Head cup 2018 finále
STOH -Špindl
H PAP 2xGS 2xGS
17.3.2018 V Šumavský pohárek č.7 - závěrečný
Špičák na Šumavě
P VEZ GS GS
17.3.2018 V Madeja Sport Cup 2018
Bílá v Beskydech
T PAP GS GS
17.3.2018 V Krušnohorský pohárek, z.č.11.
Bublava, Velký Bleiberg
K PAP GS GS
15.-18.3.2018 V Z ČP FIS - Jizerský pohár
Albrechtice v Jiz. horách
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL změna
14.-18.3.2018 V Z MČR žactva
Kouty nad Desnou
M MCR RKZ SL GS VZ AC SG SL GS VZ AC SG změna
11.3.2018 V Šumavský pohárek č.6
Špičák na Šumavě
P PAP UKZ GS GS
10.-11.3.2018 V Head cup 2018
Medvědín - ŠM
H PAP 2xGS 2xGS
10.-11.3.2018 V Z UKZ žactva
Kyčerka – Velké Karlovice
Z UKZ SL GS SL GS zrušeno
10.-11.3.2018 V Stoeckli cup
Černý Důl
H UKZ GS SL GS SL
10.-11.3.2018 V Z KŠP Bublava
Bublava
K UKZ VEZ GS SL GS SL změna
10.3.2018 V Závod o Cenu Skřítka Mázíka
Petříkov
PAP GS GS
10.3.2018 V JABLONECKÝ OBŘÁK
Jablonec nad Jizerou
S VEZ GS GS
10.3.2018 V Paralelní slalom
Železná Ruda - Belveder
P VEZ PA PA
10.3.2018 V SYNOT TIP - Valašský pohár
Kyčerka – Velké Karlovice
Z VEZ GS GS
4.3.2018 V Krušnohorský pohárek č.13
Klínovec
U PAP GS GS
3.-5.3.2018 V RKZ 5
Bílá v Beskydech
T RKZ SL VZ SG SL VZ SG
3.-4.3.2018 V Head cup 2018
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS
3.-4.3.2018 V FIS Masters Cup 2018
Pec pod Sněžkou, Javor
H MAS SL GS SL GS Upozornění
3.-4.3.2018 V KLOBOUK CUP
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
3.3.2018 V MADEJA SPORT CUP 2018
Skiareál Karolinka
Z PAP GS GS
3.3.2018 V PETROVICKÝ SLALOM
České Petrovice
E VEZ PA PA Upozornění
3.3.2018 V Telnický rohlík 2018
Telnice
U VEZ GS GS
24.-25.2.2018 V FIS - CIT
Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky
S CIT 2xSL 2xSL
24.-25.2.2018 V Stoeckli cup
Pec pod Sněžkou
H UKZ GS SL GS SL
24.-25.2.2018 V Mistrovství Moravy žáků
Karlov - areál Klobouk
T UKZ SL GS SL GS
24.-25.2.2018 V KP Jihočeského kraje Po-JčK
Hochficht (AUT)
C PAP UKZ VEZ GS SL GS SL
24.2.2018 V Z LEKI Cup finále DON QUIET
Ještěd
L PAP GS GS změna
24.2.2018 V Krušnohorský pohárek X.
Skipot Potůčky
K PAP GS GS
24.2.2018 V Šumavský pohárek č.5
Velký Javor
P VEZ GS GS
24.2.2018 V Sudetský pohár
Teplice nad Metují
H VEZ SL SL
18.2.2018 V Krušnohorský pohárek č. 9
Klíny
U PAP GS GS
18.2.2018 V Pohár Orlických hor
České Petrovice
E VEZ GS GS Upozornění
18.2.2018 V Šumavský pohárek č. 4
Pancíř
P VEZ GS GS
17.-18.2.2018 V FIS - UNI, MČRJ
Bílá v Beskydech
T UNI GS SL GS SL
17.-18.2.2018 V Klasifikační závod v obřím slalomu
Pec pod Sněžkou trať Javor III.
A PAP VZZ 2xGS 2xGS
17.2.2018 V Z LEKI CUP
KAMENEC Jablonec nad Jizerou
L PAP GS GS změna
17.2.2018 V Cena Skřítka Ostružníka
Ostružna - Řetězárna
M VEZ GS GS
17.2.2018 V Šumavský pohárek č. 3
Alpalouka
P VEZ GS GS
17.2.2018 V MADEJA SPORT CUP 2018
Areál Kouty
M PAP GS GS
17.2.2018 V Cena Teplických skal
Teplice nad Metují
H VEZ GS GS
16.-18.2.2018 V RKZ 4
Albrechtice v Jiz. horách
L RKZ GS VZ SL GS VZ SL
11.2.2018 V Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2018
Deštné v Orlických horách
H VEZ GS GS
11.2.2018 V Jesenický Pohár
Annaberg
T GS GS
10.-11.2.2018 V Kramolínský obřák a slalom, Šumavský pohárek č.2
Skiareál Lipno
C PAP UKZ VEZ GS SL GS SL
10.-11.2.2018 V Stoeckli cup
Herlíkovice
H UKZ GS SL GS SL
10.-11.2.2018 V XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY
Karlov pod Pradědem
J UKZ GS SL GS SL
10.2.2018 V Sudetský pohár 2018
Deštné v Orlických horách
H VEZ GS GS
10.2.2018 V Předorličák 2018
Deštné v Orlických horách
H VEZ GS GS
10.2.2018 V Leki Cup
Albrechtice v Jiz. horách
L PAP GS GS
10.2.2018 V Petříkovský medved Rychlebsky pohár
Petříkov
M PAP GS GS
10.2.2018 V Z ZDARSKI Race
Petříkov
M VEZ GS GS zrušeno
10.2.2018 V MADEJA SPORT CUP 2018
Mosty u Jablunkova
T PAP GS GS
5.-7.2.2018 V RKZ 3
Rokytnice nad Jizerou
L RKZ TRA 3xSG 3xSG
4.2.2018 V Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2018
Dolní Morava
B VEZ GS GS
3.-4.2.2018 V RKZ 2
Pec pod Sněžkou
H RKZ SL GS SL GS
3.-4.2.2018 V UKZ
Špičák na Šumavě
P UKZ UZD SL GS SL GS
3.2.2018 V Z Z LEKI CUP
Studenov - Rokytnice n/J
S PAP GS GS změna / zrušeno
3.2.2018 V MADEJA SPORT CUP 2018
Dolní Morava
B PAP GS GS
3.2.2018 V LEKI CUP Paseky n. J.
Paseky nad Jizerou
S PAP GS GS
2.2.2018 V Mistrovství Prahy PAP
Herlíkovice
A PAP GS GS
29.-31.1.2018 V ODM
Čenkovice
E ZOM GS VZ SL GS VZ SL
28.1.2018 V Z LEKI CUP
Skiareál Šachty
L PAP GS GS změna
27.-28.1.2018 V Z ČP - FIS Karlov
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL změna
27.-28.1.2018 V Head cup 2018
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
27.1.2018 V Cena X Park Františkov
Františkov
M PAP
26.-27.1.2018 V 56. ročník SKIINTERKRITERIUM
Říčky v Orlických horách
E CHI SL GS SL GS
20.-21.1.2018 V ČP - FIS Pec
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS
20.-21.1.2018 V Z RKZ 1
Rokytnice nad Jizerou
L RKZ 2xGS 2xGS změna
20.-21.1.2018 V Z LEKI CUP
Zásada Ski Centrum
L PAP 2xGS 2xGS změna
20.1.2018 V Sudetský pohár
Teplice nad Metují
H VEZ GS GS
20.1.2018 V Z Šumavský pohárek č. 2
Pancíř
P VEZ GS GS zrušeno
15.-19.1.2018 V FIS Špindleruv Mlýn
Špindleruv Mlýn
H FIS NC TRA 3xDH SG AC 2xDH SG AC
14.1.2018 V Krušnohorský pohárek VII.
Boží Dar - Neklid
K PAP GS GS
13.-14.1.2018 V Z Z Head cup 2018
Černý Důl
H PAP GS KZ GS KZ změna / zrušeno
13.-14.1.2018 V UKZ
Špičák na Šumavě
P UKZ UZD SL GS SL GS
13.1.2018 V Z Jesenický pohár
Annaberg
T PAP GS GS zrušeno
13.1.2018 V Krušnohorský pohárek VI.
Klínovec
U PAP GS GS
7.1.2018 V Lipno SkiCamp GS
Skiareál Lipno
C VEZ GS GS
6.-7.1.2018 V Z UKZ
Bublava
K UKZ GS SL GS SL zrušeno
6.-7.1.2018 V UKZ STOH
Špindlerův Mlýn - Stoh
H UKZ 2xGS 2xGS
6.1.2018 V Madeja Sport Cup
Annaberg
T PAP GS GS
6.1.2018 V Z Jesenický pohár
Annaberg
T PAP GS GS Upozornění změna
3.-4.1.2018 V Říčkovský Super G
Říčky v Orlických horách
E UKZ 2xSG 2xSG
30.12.2017 V Předsilvestrovská show 2017
Špindlerův Mlýn
H FIS VS VS
23.12.2017 V Z Vánoční Jihočeský pohár
LA Zadov
C PAP GS SL GS SL zrušeno
18.-19.12.2017 V HELIA SPORT CUP
Areál Kouty
M UKZ 2xGS 2xGS
18.-19.12.2017 V Z FIS Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
H FIS GS SL GS SL zrušeno
18.-19.12.2017 V Z UKZ STOH
Špindlerův Mlýn Stoh
H UKZ GS SL GS SL zrušeno
16.-17.12.2017 V Velká Cena Dolní Moravy
Dolní Morava
B UKZ 2xSL 2xSL
16.-17.12.2017 V Z Stoeckli cup
Špindlerův Mlýn Stoh
H UKZ 2xSL 2xSL změna
16.12.2017 V Šumavský pohárek č.6
Špičák - spodní Šance
P VEZ GS GS
9.-10.12.2017 V O´STYLE CUP
Pfelders
FIS 2xGS 2xGS
2016/2017
16.4.2017 V Velikonoční vajíčko
Praděd
T VEZ GS GS
16.4.2017 V Memoriál Jožky Paulátha
Praděd
T MAS GS GS Upozornění
9.4.2017 V Z Memoriál Heinze Ochsnera
Zadov
C VEZ SL SL zrušeno
8.-9.4.2017 V Z STOECKLI CUP 2017 finále
STOH - ŠM
H UKZ 2xGS 2xGS změna
8.4.2017 V Z Vitalini cup 2017
H PAP GS KZ GS KZ zrušeno
1.-4.4.2017 V MMČR
Špindlerův Mlýn
H FIS NC SL GS 2xSG AC SL GS 2xSG AC
1.4.2017 V Z Valašský pohár 2017 - Razula Open Cup
SKI Areál Razula Velké Karlovice
Z VEZ GS GS zrušeno
29.-30.3.2017 V Z FIS Kouty
Kouty
M FIS 2xSL 2xSL změna
26.3.2017 V Jesenický pohár
Karlov pod Pradědem
T PAP GS GS
25.-26.3.2017 V Head Vitalini cup - finále
STOH - ŠM
H PAP GS GS
25.3.2017 V Z Valašský pohár 2017
Karolinka
Z VEZ PA PA zrušeno
25.3.2017 V Z Šumavský pohárek č.7 - závěrečný
Špičák - Spodní Šance
P PAP GS GS zrušeno
25.3.2017 V Rychlebský pohárek KP
Petříkov areál SKI
M PAP
24.-26.3.2017 V Z HELIA SPORT CUP 2017
Areál Kouty
M UKZ SL GS SG SL GS SG změna
24.3.2017 V Z Paralelní slalom
Železná Ruda - Nad nádražím
P VEZ SL SL zrušeno
19.3.2017 V Šumavský pohárek č.6
Špičák
P PAP GS GS Upozornění
19.3.2017 V Zbojnická Valaška 2017
Bílá v Beskydech
T VEZ PD PD Upozornění
19.3.2017 V Pohár Orlických hor Dynastar -Lange Cup 2017
Říčky v Orlických horách
E UKZ GS GS Upozornění
18.3.2017 V MADEJA SPORT CUP 2017
Bílá v Beskydech
T PAP GS GS
18.3.2017 V Z MiniObřáček OPEN
Skiareál Lipno
C VEZ GS GS zrušeno
18.3.2017 V KO slalom
Špičák na Šumavě
P VEZ PA PA Upozornění
14.-19.3.2017 V Z Mistrovství ČR žactva
Klínovec
U MCR TRA 2xSG GS SL VZ 2xSG GS SL VZ změna
11.-12.3.2017 V Z Head Vitalini cup 2017
Medvědín - ŠM
H PAP 2xGS 2xGS změna
11.-12.3.2017 V STOECKLI CUP 2017
Herlíkovice
H UKZ GS SL GS SL
11.-12.3.2017 V Z ANNABERG OPEN MASTERS SKI CUP, ČPM,MSMC
Ski areál Klobouk, Karlov pod Pradědem
T MAS GS SL GS SL změna
11.-12.3.2017 V XVII.roč. Pohár Jaroslava Drápely
Karlov pod Pradědem
J UKZ GS SL GS SL
11.3.2017 V Telnický rohlík 2017
Zadní Telnice
U VEZ GS GS Upozornění
11.3.2017 V Valašský pohár 2017 - Synot Tip
SKI Areál SYNOT na Kyčerce
Z VEZ GS GS Upozornění
7.3.2017 V Pohár České pošty RKZ 3
Areál Kouty
M RKZ SG SG
5.3.2017 V Šumavský pohárek č. 5
Špičák, Spodní Šance
P VEZ GS GS
4.-5.3.2017 V Pohár České pošty RKZ 5
Bílá v Beskydech
T RKZ VZ SL VZ SL
4.-5.3.2017 V DON QUIET finále LEKI Cup
Ještěd
L PAP 2xGS 2xGS
4.-5.3.2017 V International FIS MASTERS CUP
Pec pod Sněžkou
H MAS SL GS SL GS
4.-5.3.2017 V Krušnohorský pohárek
Bublava
K PAP GS VZ GS VZ
4.3.2017 V Z MADEJA SPORT CUP 2017
Skiareál Karolinka
Z PAP GS GS změna
4.3.2017 V PETROVICKÝ SLALOM
České Petrovice
E VEZ SL SL Upozornění
4.3.2017 V Z Šumavský pohárek č. 5
Špičák - Alpalouka
P VEZ GS GS zrušeno
4.3.2017 V Sudetský pohár
Teplice nad Metují
H VEZ VZ VZ
26.2.2017 V Sudetský pohár 2017
Deštné v Orlických horách
H VEZ GS GS
25.-26.2.2017 V Z FIS-CIT Mísečky
Šp.Mlýn-Mísečky
S CIT 2xSL 2xSL změna
25.-26.2.2017 V Z LEKI Cup
Rokytnice nad Jiz.
L PAP 2xGS 2xGS změna
25.-26.2.2017 V Mistrovství Moravy žáků
Karlov - areál Klobouk
T UKZ SL GS SL GS
25.-26.2.2017 V Z Z UKZ Špičák
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
25.2.2017 V Cena Teplických skal
Teplice nad Metují
H VEZ GS GS
25.2.2017 V Rychlebský pohárek
Františkov
M PAP GS GS
19.2.2017 V Z Řetězárna Cup 2017
Ostružná
M VEZ SL SL zrušeno
19.2.2017 V Šumavský pohárek č.4
Velký Javor
P VEZ GS GS
18.-19.2.2017 V MČRM, ČPM
Herlíkovice
H MAS GS SL GS SL
18.-19.2.2017 V FIS-UNI, MČRJ Bílá
Bílá v Beskydech
T UNI GS SL GS SL
18.-19.2.2017 V Head Vitalini cup 2017
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
18.2.2017 V Z Z Šumavský pohárek č.4
TJ Slavoj
P VEZ GS GS změna / zrušeno
18.2.2017 V Z Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS změna
18.2.2017 V MADEJA SPORT CUP 2017
Mosty u Jablunkova
T PAP GS GS
17.-19.2.2017 V Pohár České pošty RKZ 4
Albrechtice v Jiz.horách
L RKZ GS VZ SL GS VZ SL
12.-13.2.2017 V Z UKZ Ješted
Ještěd
L UKZ SL GS SL GS změna
12.2.2017 V Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2017
Deštné v Orlických horách
H VEZ GS GS
12.2.2017 V Paralelní obří slalom
Studenov - Rokytnice n/J
S VEZ PA PA
12.2.2017 V Krušnohorský pohárek - závod VI.
Sportareál Klíny
U PAP
11.-12.2.2017 V UKZ - Cena ROBE 2017
Karolinka
Z UKZ SL GS SL GS
11.-12.2.2017 V Kramolínský obřák a slalom
Skiareál Lipno
C PAP UKZ VEZ GS SL GS SL
11.-12.2.2017 V Pohár Sokola Nusle
Pec pod Sněžkou
A PAP VZZ 2xGS 2xGS
11.2.2017 V Z LEKI CUP
Studenov - Rokytnice n/J
S PAP GS GS změna
11.2.2017 V Z LEKI CUP
Studenov - Rokytnice n/J
S PAP GS GS změna
11.2.2017 V Krušnohorský pohárek 7.závod
Zadní Telnice
U PAP KZ KZ
10.-11.2.2017 V Z Moravia Silesian Masters Ski Cup
Kopřivnice
T MAS SL GS SL GS zrušeno
6.-7.2.2017 V Z Pohár České pošty RKZ 3
Špindlerův Mlýn
H RKZ 2xSG 2xSG zrušeno
5.2.2017 V Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2017
Dolní Morava
B VEZ GS GS
4.-5.2.2017 V Pohár České pošty RKZ 2
Pec pod Sněžkou
H RKZ VZ GS VZ GS
4.-5.2.2017 V Šumavský pohárek č. 2 a č. 3
Špiák - Alpalouka
P PAP 2xGS 2xGS
4.2.2017 V MADEJA SPORT CUP 2017
Dolní Morava
B PAP GS GS
4.2.2017 V LEKI CUP
Albrechtice v Jiz. horách
L PAP GS GS
3.-5.2.2017 V Memoriál Dr. Jana Vedrala FIS Masters
Rokytnice nad Jizerou
L MAS SG SL GS SG SL GS
3.2.2017 V Mistrovství Prahy PAP
Herlíkovice
A PAP GS GS
28.-29.1.2017 V FIS Pec
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS
28.-29.1.2017 V Head Vitalini cup 2017
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS
28.-29.1.2017 V Z STOECKLI CUP 2017
Černý Důl
H UKZ 2xSL 2xSL změna
28.-29.1.2017 V KP Jčk 2016/17
Hochficht
C PAP UKZ VEZ GS SL GS SL
28.-29.1.2017 V Z ČPM, PST
Bublava
K MAS 2xGS 2xGS zrušeno
28.1.2017 V Rychlebský pohárek
Petříkov - Kaste
M PAP GS GS
27.-28.1.2017 V 55.ročník SKIINTERKRITERIUM
Říčky v Orlických horách
E CHI SL GS SL GS
23.-27.1.2017 V Z ČP - FIS Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
H FIS TRA 2xDH 2xSG AC 2xDH 2xSG AC změna
22.-25.1.2017 V Pohár České pošty RKZ 1
Říčky v Orlických horách
E RKZ SL GS 2xSG SL GS 2xSG
22.1.2017 V Jesenický pohár
Ski Aréna Vrbno pod Pradědem
T PAP GS GS
22.1.2017 V Krušnohorský pohárek
Boží Dar Neklid
K PAP VEZ GS GS
21.-22.1.2017 V Head Vitalini cup 2017
Černý Důl
H PAP GS KZ GS KZ
21.-22.1.2017 V ČPM,Mistrovství Moravy
Vrbno pod Pradědem
T MAS GS SG AC SL GS SG AC SL
21.1.2017 V MADEJA SPORT CUP 2017
Areál Kouty
M PAP GS GS
21.1.2017 V Krušnohorský pohárek V. závod
Potůčky-SKIPOT
K PAP GS GS
19.-22.1.2017 V FIS Albrechtice
Albrechtice v Jiz.horách
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
14.-15.1.2017 V FIS Karlov
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
14.-15.1.2017 V LEKI CUP
Jablonec n.Jizerou- KAMENEC
L PAP 2xGS 2xGS
14.-15.1.2017 V UKZ žactva ve slalomu
SKI Areál SYNOT na Kyčerce
Z UKZ 2xSL 2xSL
14.-15.1.2017 V ÚKZ
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS
13.1.2017 V Sudetský pohár
Teplice nad Metují
H VEZ SL SL
8.1.2017 V Lipno SkiCamp GS
Skiareál Lipno
C PAP UKZ VEZ GS GS
8.1.2017 V Z LEKI CUP
Skiareál Šachty
L PAP GS GS změna
8.1.2017 V Jesenický pohár
Annaberg
T PAP GS GS
8.1.2017 V Krušnohorský pohárek IV.
Klínovec
U PAP GS GS
8.1.2017 V POHÁR ORLICKÝCH HOR - DYNASTAR LANGE CUP 2017
Červená Voda - Buková hora
E VEZ GS GS
7.-8.1.2017 V STOECKLI CUP 2017
Pec pod Sněžkou
H UKZ GS SL GS SL
7.-8.1.2017 V Z ČPM, PST
Benecko
H MAS 2xGS 2xGS zrušeno
7.1.2017 V Z LEKI CUP
Skiareál Šachty
L PAP GS GS změna
7.1.2017 V Krušnohorský pohárek III.
Klínovec
U PAP GS GS
7.1.2017 V MADEJA SPORT CUP 2017
Annaberg
T PAP GS GS
6.-8.1.2017 V Koutecký pohár 2017
Areál Kouty
M UKZ SG GS SL SG GS SL
30.12.2016 V Předsilvestrovská show 2016
Špindlerův Mlýn
H CIT UKZ SL SL
19.-20.12.2016 V NORDICA CUP 2016
Areál Kouty
M UKZ 2xGS 2xGS
17.-20.12.2016 V UKZ STOH
Špindlerův Mlýn
H UKZ 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
17.-18.12.2016 V KLOBOUK - FIS Český pohár
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
17.-18.12.2016 V Velká Cena Dolní Moravy
Dolní Morava
B UKZ 2xSL 2xSL
5.-6.12.2016 V O´STYLE CUP 2016
Pfelders-ITA
J FIS 2xGS 2xGS
23.9.2016 V Krušnohorského pohárku
Bublava
K
2015/2016
9.-10.4.2016 V VIST CUP Stoh
Špindlerův Mlýn
H UKZ SL GS SL GS
9.-10.4.2016 V MSMC Finále
Praděd
MAS SL GS SL GS Upozornění
2.-3.4.2016 V Z VIST CUP Pec II
Černý Důl
H UKZ 2xSL 2xSL změna
2.4.2016 V Z Valašský pohár 2016 - Razula Open Cup
SKI Areál Razula Velké Karlovice
Z VEZ GS GS zrušeno
2.4.2016 V Z Finále Šumav. Poh. dospělých a žáků - Poháru JčK PAP
Zadov
C PAP GS SL GS SL zrušeno
1.-3.4.2016 V MMČR
Špindlerův Mlýn
H NC AC SG GS SL AC SG GS SL
29.-31.3.2016 V Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016
Kouty
M FIS 3xGS SL 3xGS SL
27.3.2016 V Velikonoční vajíčko a Jesenický pohár III.
T VEZ GS GS Upozornění
26.-27.3.2016 V Z Finále Šumav. Poh. dospělých a žáků - Poháru JčK PAP
Zadov
C PAP UKZ UZD VEZ GS SL GS SL zrušeno
26.3.2016 V Z Valašský pohár
Karolinka
Z VEZ PA PA zrušeno
26.3.2016 V Petříkovská vločka 2016
Petříkov
M VEZ GS GS
26.3.2016 V Paralelní slalom družstev pro kat. PP, PZ, MZ, SZ
Špindlerův Mlýn - Stoh
A
25.3.2016 V Světový pohár FIS FMC
Špindlerův Mlýn
H MAS GS GS
25.3.2016 V Paralelní slalom
Železná Ruda - Belveder-Nad Nádražím
P VEZ PA PA
21.-24.3.2016 V Mistrovství světa Masters FIS WCM
Špindlerův Mlýn
H MAS SG SL GS 2xGS 2xSL 2xSG
20.-22.3.2016 V Pohár České pošty 2016 Klínovec
Klínovec
U RKZ SL 2xSG SL 2xSG
20.3.2016 V Madeja Sport Cup
Bílá v Beskydech
T PAP GS GS
19.-20.3.2016 V Z LEKI CUP finále
Ještěd
L PAP 2xGS 2xGS změna
19.-20.3.2016 V Z MADEJA SPORT CUP 2016
Bílá v Beskydech
T PAP 2xGS PA 2xGS PA Upozornění změna
19.-20.3.2016 V PAP Pražský
Pec pod Sněžkou
A PAP 2xGS 2xGS
19.3.2016 V Šumavský pohárek č.5-závěrečný
Špičák na Šumavě
P PAP GS GS
19.3.2016 V Bleiberglauf 2016
Bublava
K VEZ KZ KZ
19.3.2016 V Madeja Sport Cup 2016
Bílá v Beskydech
T PAP 2xGS 2xGS
14.3.2016 V MČR - Pohár České pošty 2016
Špindlerův Mlýn
H MCR SG SG
14.3.2016 V RKZ - Pohár České pošty 2016
Špindlerův Mlýn
H RKZ SG SG
13.3.2016 V Dynastar Lange Cup - finále
Klínovec
U PAP GS GS
13.3.2016 V Šumavský pohárek č.4
Špičák na Šumavě
P PAP GS GS
13.3.2016 V MČRM, MMM,ČPM
Skipark Červená Voda
T MAS AC SG SL AC SG SL
12.-13.3.2016 V HEAD CUP 2016
Stoh
H PAP 2xGS 2xGS
12.-13.3.2016 V Z Z MSMC
Annaberg
MAS SL GS SL GS změna / zrušeno
12.-13.3.2016 V Pohár České pošty 2016
Pec pod Sněžkou
H RKZ VZ GS VZ GS
12.3.2016 V KO slalom
Špičák na Šumavě
P VEZ PA PA Upozornění
12.3.2016 V Lipenská Varianta GS + vyřazovací závod ve slalomu
Skiareál Lipno
C VEZ GS VZ GS VZ
12.3.2016 V Krušnohorský pohárek - finále
Klínovec
U PAP GS GS
5.-6.3.2016 V Krajský přebor všech kategorií (Šumavský pohár)
Hochficht
C PAP UKZ UZD VEZ SL GS SL GS
5.-6.3.2016 V VIST CUP Pec
Pec pod Sněžkou
H UKZ 2xGS 2xGS
5.-6.3.2016 V HEAD CUP 2016
Medvědín
H PAP 2xGS 2xGS
5.-6.3.2016 V Z FIS ČP Klobouk
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL zrušeno
5.3.2016 V Telnický rohlík 2016
Zadní Telnice
U VEZ GS GS Upozornění
5.3.2016 V Z ČPM, MČRM
Ještěd
MAS GS GS zrušeno
5.3.2016 V Z MADEJA SPORT CUP 2016
Gruň/Staré Hamry
T PAP GS GS zrušeno
5.3.2016 V Z Cena skřítka Ostružníka
Ostružná, nebo Petříkov
M VEZ GS GS změna
5.3.2016 V Krušnohorský pohárek,Dynastar Lange Cup
Sportareál Klíny
U PAP GS GS
28.2.2016 V Z ÚKZ
Sportareál Klíny
U UKZ GS GS zrušeno
27.-28.2.2016 V Z HEAD CUP 2016
STOH -Špindl
H PAP 2xGS 2xGS změna
27.-28.2.2016 V Z UKZ Kyčerka - Velké Karlovice
SKI Areál SYNOT na Kyčerce
Z UKZ SL GS SL GS zrušeno
27.-28.2.2016 V Z Krušnohorský pohárek,Amersportscup
Sportareál Klíny
U PAP 2xGS 2xGS zrušeno
27.-28.2.2016 V Mistrovství Prahy a Středočeského kraje žactva
Horní Mísečky
UKZ 2xSL 2xSL
27.-28.2.2016 V Krušnohorský pohárek, Dynastar Lange CUP
Klínovec
U PAP 2xGS 2xGS
27.2.2016 V Valašský pohár 2016 - Synot Tip
SKI Areál SYNOT na Kyčerce
Z VEZ GS GS Upozornění
26.-28.2.2016 V Z Z Mistrovství ČR Masters
Vrbno pod Pradědem
MAS SG GS SL SG GS SL změna / zrušeno
21.2.2016 V Z Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS Upozornění změna
21.2.2016 V KRP Dynastarcup
Bublava
K PAP GS GS
20.-23.2.2016 V MČR žáků
Albrechtice v Jiz. horách
L MCR GS SL VZ SG GS SL VZ SG
20.-21.2.2016 V Z FIS CIT Telnice 2016
Zadní Telnice
U CIT 2xSL 2xSL zrušeno
20.2.2016 V Z MADEJA SPORT CUP 2016
Soláň
Z PAP GS GS změna
20.2.2016 V LEKI CUP
Jablonec nad Jizerou
L PAP GS GS Upozornění
20.2.2016 V Z Šumavský pohárek č.3
Špičák na Šumavě-Pancíř
P PAP GS GS zrušeno
13.-14.2.2016 V Z Kramolínský obřák a slalom (Šum.poh.žáků a dosp.,PoJčK PaP)
Lipno - Kramolín
C PAP UKZ UZD VEZ GS SL GS SL zrušeno
13.-14.2.2016 V Závod FIS UNI/MČRJ
Bíla v Beskydech
T UNI GS SL GS SL
13.-14.2.2016 V Z UKZ Ještěd
Ještěd
L UKZ 2xSL 2xSL změna
13.2.2016 V Z Z LEKI CUP
Paseky nad Jizerou
L PAP GS GS změna / zrušeno
13.2.2016 V Dynastar Lange Cup 2016
Deštné v Orlických horách
VEZ GS GS Upozornění
13.2.2016 V Z Z Krušnohorský pohárek 2016
Neklid
K GS GS změna / zrušeno
12.-13.2.2016 V Z Z MSMC
Červený Kámen
MAS SL GS SL GS změna / zrušeno
7.2.2016 V Z Jesenický pohár
Annaberg
PAP GS GS zrušeno
6.-7.2.2016 V HEAD CUP 2016
Černý Důl
H PAP 2xGS 2xGS
6.-7.2.2016 V FIS - CIT
Mísečky
H CIT 2xSL 2xSL
6.-7.2.2016 V Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu
Karolinka
Z UKZ SL GS SL GS
6.-7.2.2016 V VIST Cup
Herlikovice
H UKZ GS SL GS SL
6.-7.2.2016 V Z Z ÚKZ
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
6.2.2016 V MADEJA SPORT CUP 2016
Kouty nad Desnou
M PAP GS GS
6.2.2016 V Z Z MADEJA SPORT CUP 2016
Malá Morávka - Karlov
T PAP GS GS změna / zrušeno
6.2.2016 V Z Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS Upozornění změna
5.-7.2.2016 V Z Z FIS MAS, ČPM
Rokytnice nad Jizerou
MAS SG GS SL SG GS SL změna / zrušeno
31.1.2016 V LEKI CUP
Vysoké nad Jizerou
L PAP GS GS
30.-31.1.2016 V Pohár České pošty 2016
Špindlerův Mlýn
H RKZ GS SL GS SL
30.1.2016 V Šumavský pohárek č.2
Špičák na Šumavě-Alpa Louka
P PAP GS GS
29.-31.1.2016 V Z FIS Pohár Pradědu
Praděd
T ENL FIS GS 2xSL GS 2xSL zrušeno
29.1.2016 V Mistrovství Prahy v OS PAP
Herlíkovice
H PAP GS GS
29.1.2016 V LEKI CUP
Albrechtice v Jiz.horách
L PAP GS GS
24.1.2016 V Jesenický pohár
Karlov pod Praděden
T PAP GS GS
24.1.2016 V Bublavská vločka
Bublava
K VEZ GS GS
23.-24.1.2016 V Z Z VIST CUP Herlíkovice
Herlíkovice
H UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
23.-24.1.2016 V HEAD CUP 2016
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
23.-24.1.2016 V 54. ročník SKIINTERKRITERIUM
Říčky v Orlických horách
E CHI SL GS SL GS
23.-24.1.2016 V Krušnohorský pohár ASC
Bublava
K PAP 2xGS 2xGS
23.1.2016 V MADEJA SPORT CUP 2016
Kouty nad Desnou
M PAP GS GS
23.1.2016 V Krušnohorský pohárek
Bublava
K PAP GS GS
22.-24.1.2016 V Z ČPM,Mistrovství Moravy
Vrbno pod Pradědem
T MAS SG GS SL SG GS SL změna
21.-24.1.2016 V Jizerský Pohár
Albrechtice v Jiz. horách
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
17.-21.1.2016 V ZODM
Klínovec
U ZOM GS VZ SL GS VZ SL
17.1.2016 V Z Mistrovství StČ předžáků, Pohár AŠ MB
Rokytnice nad Jizerou
S PAP VEZ VZZ GS GS zrušeno
16.-17.1.2016 V Karlov Cup
Malá Morávka-Karlov
T FIS 2xSL 2xSL
16.-17.1.2016 V Z Pražský PAP a ÚKZ
Pec pod Sněžkou
A PAP UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
16.1.2016 V LEKI CUP
Rokytnice nad Jizerou
L PAP GS GS
10.1.2016 V Jesenický Pohár
Annaberg
T PAP GS GS
10.1.2016 V Lipno SkiCamp 2016 (Šumavský pohár žáků - Pohár JčK PaP)
Lipno - Kramolín
C PAP UKZ VEZ GS GS
9.-10.1.2016 V Z Pohár České pošty 2016
Bílá v Beskydech
T RKZ SL VZ SL VZ změna
9.-10.1.2016 V Z Cena Pece, Cena Trutnova
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS zrušeno
9.-10.1.2016 V Z ČPM, PST
Benecko
MAS 2xGS 2xGS zrušeno
9.1.2016 V MADEJA SPORT CUP 2016
Annaberg
T PAP GS GS
7.-8.1.2016 V Pohár České pošty 2016
Kouty
M RKZ 2xGS 2xGS
2.-3.1.2016 V Z Pohár Jaroslava Drápely
Karlov pod Praděden
T UKZ GS SL GS SL zrušeno
2.-3.1.2016 V Z Z LEKI CUP
Vysoké nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS změna / zrušeno
30.12.2015 V Předsilvestrovská Show
Špindlerův Mlýn
H VEZ VZ VZ Upozornění
20.12.2015 V Z Šumavský pohár žáků a dospělých - Pohár JčK PaP
Hochficht
C PAP UKZ UZD VEZ SL SL Upozornění změna
19.-20.12.2015 V Koutecký Pohár
Kouty
M UKZ 2xSL 2xSL
19.12.2015 V Z Šumavský pohár žáků a dospělých - Pohár JčK PaP
Hochficht
C PAP UKZ UZD VEZ GS GS Upozornění změna
2014/2015
11.-12.4.2015 V MSMC
Praděd - Ovčárna
T MAS GS SL GS SL Upozornění
5.4.2015 V Velikonoční vajíčko
Praděd
VEZ GS GS Upozornění
5.4.2015 V Velikonoční vajíčko
Praděd
T VEZ GS GS Upozornění
4.-5.4.2015 V Vist cup
Stoh finále
H UKZ SL GS SL GS
4.4.2015 V Memoriál Matyáše Žďárského @ Jesenický pohár
Praděd - Ovčárna
T PAP GS GS Upozornění
2.-3.4.2015 V MMČR Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
H NC AC SG 2xGS AC SG 2xGS Upozornění
30.3.2015 V MMČR Kouty
Kouty
M NC 2xSL 2xSL
29.3.2015 V Z Jesenický Pohár
Annaberg
T PAP GS GS změna
28.-29.3.2015 V Finále ČP Head RKZ 2015
Kouty
M RKZ 2xGS 2xGS
28.-29.3.2015 V Amer fun cup
Stoh
H PAP GS KZ GS KZ
28.3.2015 V Klínovecká MULDA 2015
Slalomák Klínovec
U VEZ GS GS Upozornění
28.3.2015 V Razula
Razula - Velké Karlovice
Z VEZ Upozornění
21.-22.3.2015 V Vist cup
Pec pod Sněžkou
H UKZ 2xGS 2xGS
21.-22.3.2015 V Z UKZ pohár Pradědu
Praděd
T UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
21.-22.3.2015 V Moravia Silesian Masters Cup
Annaberg
T MAS 2xGS 2xGS
21.3.2015 V Telnický rohlík 2015
Zadní Telnice
U VEZ GS GS
21.3.2015 V VALAŠSKÝ POHÁR 2015
Karolinka
Z VEZ PA PA
21.3.2015 V Závěrečný Šumavský pohárek
Špičák na Šumavě
P VEZ GS GS
19.-22.3.2015 V ČP Allianz - FIS - Albrechtice
Albrechtice
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
15.3.2015 V Mini Obřáček Open
Kramolín
C VEZ GS GS
15.3.2015 V Amer Sports Cup 2015
Klínovec
U PAP GS GS
14.-15.3.2015 V Z RKZ Head Cup 2015
Ještěd, trať „Pod lany“
L RKZ 2xSL 2xSL změna
14.-15.3.2015 V ČP Allianz - FIS Karlov
Malá Morávka
T FIS 2xSL 2xSL
14.-15.3.2015 V Z Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Albrechtice v Jiz. horách
L PAP 2xGS 2xGS změna
14.-15.3.2015 V ČPM - finále
Dolní Morava
E MAS 2xGS 2xGS
14.-15.3.2015 V Madeja Sport Cup 2015
SKI Areal Bílá
PAP 2xGS PD 2xGS PD Upozornění
14.3.2015 V KO slalom
Žel. Ruda - Belveder
VEZ PA PA Upozornění
14.3.2015 V Krušnohorský pohárek + Skitty Cup
Klínovec
U PAP GS GS
14.3.2015 V Krušnohorský pohárek 2015 závod č.10
Klínovec
U PAP GS GS Upozornění
8.3.2015 V Z Jesenický pohár
Malá Morávka- SKI AREÁL Kopřivná
T PAP GS GS zrušeno
7.-8.3.2015 V Amer fun cup
Medvědín
H PAP 2xGS 2xGS
7.-8.3.2015 V Z FIS - CIT Telnice
Zadní Telnice
U CIT 2xSL 2xSL zrušeno
7.-8.3.2015 V Vist cup
Herlíkovice
H UKZ SL GS SL GS
7.-8.3.2015 V FIS MASTERS CUP
Pec pod Sněžkou
H MAS SL GS SL GS
7.-8.3.2015 V Kyčerka
Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot
Z UKZ 2xSL 2xSL
7.-8.3.2015 V Pohár JčK
Hochficht (AUT)
C PAP UKZ UZD VEZ SL GS SL GS
7.3.2015 V Kyčerka
Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot
Z VEZ Upozornění
7.3.2015 V KO slalom
Špičák na Šumavě
P VEZ PA PA Upozornění
1.3.2015 V Veřejný závod Pyšná
Pyšná
U VEZ GS GS Upozornění
1.3.2015 V Z Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Šachty - Vysoké nad Jizerou
L PAP GS GS změna
1.3.2015 V Jesenický pohár - Vločka
Petříkov
M PAP GS GS
1.3.2015 V Krušnohorský pohárek + Veřejný závod
Boží Dar - Neklid
GS GS Upozornění
28.2. - 3.3.2015 V Z MČR Head Cup 2015
Skiareál Špindlerův Mlýn
H MCR RKZ SL GS SG SL GS SG změna
28.2. - 1.3.2015 V PST
Benecko
MAS 2xGS 2xGS
28.2.2015 V Z Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Šachty - Vysoké nad Jizerou
L PAP GS GS změna
28.2.2015 V Z Madeja Sport Cup 2015
Petříkov
M PAP GS GS změna
27.-28.2.2015 V MSMC
Kopřivnice
T MAS 2xSL 2xSL Upozornění
22.2.2015 V Kramolínský obřák pohár JčK
Skiareál Lipno
C PAP UKZ UZD VEZ GS GS
21.-22.2.2015 V Amer fun cup
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
21.-22.2.2015 V FIS - UNI Bílá
Bílá v Beskydech
T UNI GS SL GS SL
21.-22.2.2015 V UKZ - Mistrovství Moravy
Malá Morávka - Karlov
T UKZ 2xSL 2xSL Upozornění
21.-22.2.2015 V Amersportscup + KP
Sportareál klíny
U PAP KZ GS KZ GS
21.2.2015 V Dynastar Lange Cup 2015
Deštné v Orlických horách
H VEZ GS GS
15.2.2015 V AMER SPORTS CUP a Krušnohorský pohárek 2015
Zadní Telnice
U PAP GS GS
14.-15.2.2015 V Mistrovství Prahy a Středočeského kraje
Horní Mísečky
A UKZ 2xSL 2xSL
14.-15.2.2015 V Z Amer fun cup
Černý důl
H PAP 2xKZ 2xKZ změna
14.-15.2.2015 V FIS - CIT
Karlov - Klobouk
T CIT 2xSL 2xSL
14.-15.2.2015 V MČRM, ČPM
Špindlerův Mlýn - Stoh
H MAS GS SL GS SL
14.-15.2.2015 V Z Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Ski areál Kamenec
L PAP 2xGS 2xGS změna
14.-15.2.2015 V UKZ - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS
14.-15.2.2015 V UZD - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UZD SL GS SL GS
14.2.2015 V Madeja Sport Cup 2015
Soláň
Z PAP GS GS
14.2.2015 V Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS
14.2.2015 V VELKÁ CENA BOUBÍNA
Ski areál Kubova Huť
C VEZ SL SL Upozornění
13.-15.2.2015 V UKZ - Mistrovství Moravy
Vrbno pod pradědem
T UKZ SG 2xGS SG 2xGS
9.-10.2.2015 V ČP Allianz
Rokytnice nad Jizerou
L FIS 2xGS 2xGS
7.-8.2.2015 V Z RKZ Head Cup 2015
Karolínka
Z RKZ SL GS SL GS Upozornění změna
7.-8.2.2015 V FIS - CIT
Horní Mísečky
H CIT 2xSL 2xSL
7.-8.2.2015 V PAP Pražský
Pec pod Sněžkou
A PAP 2xGS 2xGS
7.-8.2.2015 V Z Kubova Huť_pohár JčK_všechny kategorie
Kubova Huť
C PAP UKZ UZD VEZ GS SL GS SL zrušeno
7.-8.2.2015 V Z Šumavský pohárek 6, 7
Pancíř
P VEZ 2xGS 2xGS změna
7.2.2015 V Jesenický pohár
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS
7.2.2015 V Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup
Dolní Morava
B VEZ GS GS Upozornění
1.2.2015 V Krušnohorský pohárek č. 7
Bublava
K PAP GS GS
1.2.2015 V Z Šumavský pohárek č.5
Železná Ruda - Belveder
P VEZ GS GS změna
31.1. - 2.2.2015 V RKZ Head Cup 2015
Pec pod Sněžkou
H RKZ SL GS SG SL GS SG
31.1. - 1.2.2015 V ČP Allianz - Praděd
Karlov pod Praděděm
T FIS 2xSL 2xSL
31.1. - 1.2.2015 V Z Pohár Středočeského a Libereckého kraje
Jablonec nad Jizerou
S PAP 2xGS 2xGS změna
31.1. - 1.2.2015 V Z KKZ Středočeského kraje
Jablonec nad Jizerou
S VZZ 2xGS 2xGS Upozornění změna
31.1. - 1.2.2015 V Z Pohár AŠ Mladá Boleslav
Jablonec nad Jizerou
VEZ 2xGS 2xGS změna
31.1.2015 V Madeja sport CUP 2015
Kouty nad Desnou
M PAP GS GS
31.1.2015 V Z Šumavský pohárek č.4
Železná Ruda - Belveder
P VEZ GS GS změna
31.1.2015 V OLD CUP
Klíny
U UZD SL SL Upozornění
31.1.2015 V Z Krušnohorský pohárek č.6-2015
Bublava
K PAP KZ KZ změna
30.1. - 1.2.2015 V ČPM, MSMC, MMM
Vrbno pod Pradědem
T MAS SG GS SL SG GS SL
30.1.2015 V Mistrovství Prahy
Herlíkovice
A PAP GS GS
28.-30.1.2015 V FIS Pohár Pradědu
Praděd
T ENL FIS 2xSL GS 2xSL GS
25.1.2015 V Novoroční vločka 2015
Bublava
K VEZ GS GS
24.-25.1.2015 V Z Amer fun cup
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS změna
24.-25.1.2015 V Z Vist cup
Černý důl
H UKZ 2xSL 2xSL změna
24.-25.1.2015 V ČPM
Klínovec
U MAS SL GS SL GS
24.-25.1.2015 V UKZ
Klínovec
U UKZ SL GS SL GS
24.-25.1.2015 V UZD
Klínovec
U UZD SL GS SL GS
24.-25.1.2015 V Z Amersportscup č.5 a 6-2015
Bublava
K PAP KZ GS KZ GS Upozornění změna
24.1.2015 V MADEJA SPORT cup 2015
Gruň/Staré Hamry
T PAP GS GS
23.-24.1.2015 V 53.ročník Skiinterkriterium
Říčky v Orlických horách
H CHI SL GS SL GS
17.-18.1.2015 V ČP Allianz - FIS Pec
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS
17.-18.1.2015 V Pohár Jaroslava Drápely
SKI AREÁL Klobouk
T UKZ GS SL GS SL
17.-18.1.2015 V Z Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Ještěd
L PAP 2xGS 2xGS změna
17.-18.1.2015 V Šum.pohárek č.2.-3.
Špičák na Šumavě
P VEZ 2xGS 2xGS
17.1.2015 V Z Severočeský talent 2015
Sportareál Klíny
U VEZ GS GS Upozornění změna
11.1.2015 V Jesenický Pohár
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS
11.1.2015 V SKI CAMP - LIPNO
Ski areál Lipno
C PAP VEZ GS GS
10.-11.1.2015 V Z ČP Allianz - FIS
Rokytnice nad Jizerou
L FIS GS SL GS SL zrušeno
10.-11.1.2015 V Z PST
Benecko
H MAS 2xGS 2xGS zrušeno
10.1.2015 V MADEJA SPORT cup 2015
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS
10.1.2015 V Z Z AMER SPORTS CUP a Krušnohorský pohárek 2015
Zadní Telnice
U PAP GS GS změna / zrušeno
8.-11.1.2015 V Z RKZ Head Cup 2015
Albrechtice v Jiz. horách
L RKZ 2xSG GS SL 2xSG GS SL změna
4.1.2015 V Z Z Pohár Libereckého kraje
Šachty – Vysoké nad Jizerou
L PAP GS GS změna / zrušeno
4.1.2015 V Pohár Orlických hor
Skipark Červená Voda
E VEZ GS GS
3.-4.1.2015 V Z RKZ Head Cup 2015
Ski Areál Bílá v Beskydech
Z RKZ 2xSL 2xSL změna
3.1.2015 V Z Z Pohár Libereckého kraje
Šachty – Vysoké nad Jizerou
L PAP GS GS změna / zrušeno
30.12.2014 V Předsilvestrovská show
Špindlerův Mlýn
H VEZ SL SL
27.12.2014 V TELNICKÝ ROHLÍK 2014
Zadní Telnice
U VEZ GS GS
27.12.2014 V Z DENDROS BOHEMIA PARALLEL SHOW
Karolinka
Z VEZ PA PA zrušeno
22.12.2014 V Z Jesenicky pohár
Malá Morávka - Kopřivná
T PAP GS GS zrušeno
20.-21.12.2014 V Z SP CIT Arnold Lund FIS Karlov
Malá Morávka
T FIS 2xSL 2xSL zrušeno
20.12.2014 V Z Vánoční Obřák
Hochficht (AUT)
C VEZ GS GS zrušeno
19.-21.12.2014 V Z Z UKZ
Vrbno pod pradědem
T UKZ SG 2xGS SG 2xGS změna / zrušeno
13.-16.12.2014 V Z ČP Allianz - FIS Stoh
Špindlerův Mlýn
H FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS zrušeno
15.11.2014 V Z Krušnohorský pohárek - halový pětiboj
Sportareál Klíny Emeran II
U PAP zrušeno
15.11.2014 V Z Krušnohorský pohárek - halový pětiboj
Sportareál Klíny Emeran II
U zrušeno
2013/2014
20.4.2014 V Z Velikonoční vajíčko 35.ročník
Praděd
T VEZ GS GS zrušeno
12.-13.4.2014 V Z Pohár Pradědu Masters
Praděd
T MAS GS SL GS SL zrušeno
12.-13.4.2014 V Z Moravskoslezský pohár finále
Praděd
T UZD SL GS SL GS zrušeno
6.4.2014 V Z Z ÚKZ Prahy a StČ
Horní Mísečky
A UZD SL SL změna / zrušeno
5.-6.4.2014 V Z Z Mistrovství Prahy a StČ kraje
Horní Mísečky
A UKZ 2xSL 2xSL změna / zrušeno
5.4.2014 V Z Z ÚZD Prahy a StČ
Horní Mísečky
A UZD SL SL změna / zrušeno
1.-3.4.2014 V Z ČP Allianz - FIS
Špindlerův Mlýn - Stoh
H FIS GS SL GS SL změna
30.-31.3.2014 V Z ČP Allianz - NC Špindl
Špindlerův Mlýn
H FIS NC 2xSL AC 2xSG 2xSL AC 2xSG změna
29.-30.3.2014 V Z Vist cup 2014-Finále
Pec pod Sněžkou
H UKZ GS SL GS SL zrušeno
29.-30.3.2014 V Z Z Po JčK Zadov
Zadov
C PAP UKZ UZD VEZ 2xGS SL 2xGS SL změna / zrušeno
29.-30.3.2014 V Z ÚKZ
Praděd
T UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
29.3.2014 V Z ČPM - finále
Dolní Morava
B MAS GS GS zrušeno
23.3.2014 V Z Z Amer Sports Cup - závod družstev
Klínovec
U PAP změna / zrušeno
23.3.2014 V Z Amer Sports Cup - finále
Klínovec
U PAP GS GS zrušeno
23.3.2014 V Z Krušnohorský pohárek a Skitty Cup - finále
Klínovec
U PAP GS GS zrušeno
22.-23.3.2014 V Amer fun cup 2014
Stoh Finále
H PAP GS GS
22.-23.3.2014 V Z Moravia Silesian Cup
Annaberg
T MAS SL GS SL GS zrušeno
22.-23.3.2014 V Z Moravia Silesian Cup
Annaberg
T UZD SL GS SL GS zrušeno
22.3.2014 V Z Valašský pohár 2014
Karolinka
Z VEZ zrušeno
22.3.2014 V Z Amer Sports Cup
Klínovec
U PAP GS GS zrušeno
22.3.2014 V Z Krušnohorský pohárek a Skitty Cup
Klínovec
U PAP GS GS zrušeno
22.3.2014 V Z Ski racing
Mitterdorf
C VEZ SL SL zrušeno
21.-23.3.2014 V Z ČP RKZ HEAD CUP - Dolní Morava
Dolní Morava
B RKZ SG GS SL SG GS SL zrušeno
18.-19.3.2014 V Z ČP RKZ HEAD CUP
Říčky v Orlických horách
E RKZ 2xGS 2xGS zrušeno
16.3.2014 V Z Mini Obřáček Open
Skiareál Lipno
C VEZ GS GS zrušeno
16.3.2014 V Petrikovska vlocka
Petrikov
M PAP GS GS
15.-16.3.2014 V ČP Allianz - FIS Karlov
Malá Morávka - Karlov
T FIS 2xSL 2xSL
15.-16.3.2014 V Z Pec p. Sněžkou FMC
Pec p. Sněžkou
H MAS 2xGS 2xGS změna
15.-16.3.2014 V Z UKZ Zlínský
Kyčerka
Z UKZ SL GS SL GS zrušeno
15.-16.3.2014 V Z Vist cup 2014
Černý Důl
H UKZ GS SL GS SL zrušeno
15.-16.3.2014 V Pohar Lib.a Střed.kraje finále
Albrechtice v Jiz. horách
L PAP 2xGS 2xGS
15.3.2014 V Z Madeja sport cup 2014
Bílá
T PAP GS GS Upozornění změna
15.3.2014 V Z Veřejný SYNOT TIP
Kyčerka
Z VEZ GS GS změna
15.3.2014 V Pohár Orlických Hor - Dynastar-Lange Cup 2014
Říčky v Orlických horách
E PAP VEZ GS GS
15.3.2014 V Šumavský Pohárek
Velký Javor
P VEZ GS GS
12.3.2014 V Jesenický pohár 2014
Malá Morávka - SKI AREÁL Kopřivná
T PAP GS GS Upozornění
12.3.2014 V Moravia Silesian Cup I
Malá Morávka - SKI AREÁL Kopřivná
T MAS GS GS Upozornění
10.-11.3.2014 V Z MČR
Špičák na Šumavě-Velký Javor
P MCR SL GS SL GS změna
10.3.2014 V Karlovarský pohárek
Bublava
K PAP GS GS Upozornění
9.3.2014 V Z Jesenický Pohár
Suchá Rudná
T PAP PA PA zrušeno
9.3.2014 V Z Amersportscup č.X
Bublava
K PAP KZ KZ Upozornění změna
8.-9.3.2014 V Z Amer fun cup 2014
Medvědín
H PAP 2xGS 2xGS změna
8.-9.3.2014 V KP JčK, Po JčK
Hochficht (AUT)
C PAP UKZ UZD VEZ GS SL GS SL Upozornění
8.-9.3.2014 V Z UKZ-Moravskoslezský
Morávka - Sviňorky
T UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
8.3.2014 V Z Vist cup 2014
Herlíkovice
H UKZ SL SL změna
8.3.2014 V Z Z TELNICKÝ ROHLÍK 2014
Zadní Telnice
U VEZ GS GS změna / zrušeno
8.3.2014 V Skitty Cup č. IX
Bublava
K KZ KZ Upozornění
8.3.2014 V Z Jesenický pohár
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS zrušeno
2.3.2014 V Madeja sport CUP 2014
Kouty
M PAP GS GS
1.-2.3.2014 V Z Pohár Lib. a Střed. kraje
Vysoké nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS zrušeno
1.-2.3.2014 V Pec p. Sněžkou ČPM
Pec p. Sněžkou
H MAS 2xGS 2xGS
1.-2.3.2014 V ČP RKZ HEAD CUP
Malá Morávka
T RKZ 2xSL 2xSL
1.3.2014 V Madeja sport cup 2014
Kouty
M PAP GS GS
1.3.2014 V Z Pohár Orl.hor-Dynastar-Lange Cup 2014
Deštné v OH
E VEZ GS GS zrušeno
23.2.2014 V Z Madeja sport cup 2014
Soláň
Z PAP GS GS zrušeno
23.2.2014 V Z Jesenický Pohár
Andělská Hora
T PAP GS GS zrušeno
23.2.2014 V Z Krušnohorský pohárek - Skitty Cup
Pyšná
U PAP KZ KZ zrušeno
23.2.2014 V Pohar Lib.a Střed.kraje
Kamenec
L PAP GS GS
22.-24.2.2014 V Z ČP RKZ HEAD CUP - Rokytnice
Rokytnice nad Jizerou
L RKZ SL GS SG SL GS SG zrušeno
22.-23.2.2014 V Z Pohár AŠ MB
Paseky nad Jizerou
S VEZ 2xGS 2xGS zrušeno
22.-23.2.2014 V Z Z Stř.klasifikační závod
Paseky nad Jizerou
S VZZ 2xGS 2xGS změna / zrušeno
22.-23.2.2014 V Z Z Pohár S a L kraje
Paseky nad Jizerou
S PAP 2xGS 2xGS změna / zrušeno
22.-23.2.2014 V Mistrovství ČR masters
Malá Morávka - Karlov
MAS GS SL GS SL
22.2.2014 V Z Karlovarský pohárek a přebor KK 2014
Boží Dar - Neklid
K PAP GS GS zrušeno
22.2.2014 V Z Madeja sport cup 2014
Gruň/Staré Hamry
T PAP GS GS zrušeno
22.2.2014 V Z Pohár Orlických Hor - Dynastar-Lange Cup 2014
České Petrovice
E PAP VEZ GS GS zrušeno
22.2.2014 V Kramolínský obřák
Skiareál Lipno
C VEZ GS Upozornění
22.2.2014 V Z Skitty cup -Krušnohorský pohárek
Sportareál Klíny
U PAP GS GS zrušeno
22.2.2014 V Z Madeja sport CUP 2014
Kouty
M PAP GS GS zrušeno
16.2.2014 V Skitty cup VII
Bublava
K PAP GS GS Upozornění
16.2.2014 V Z Český pohár Masters
Bouřňák
U MAS GS GS zrušeno
16.2.2014 V Z Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M PAP GS GS změna
16.2.2014 V Šumavský pohárek
Špičák na Šumavě
P VZZ GS GS
16.2.2014 V Amerrsportscup III
Bublava
K PAP GS GS
16.2.2014 V Amersportscup IV
Bublava
K PAP GS GS Upozornění
16.2.2014 V Madeja Sport cup 2014
Praděd - Ovčárna
T PAP GS GS
15.-16.2.2014 V Vist cup 2014
Stoh
H UKZ SL GS SL GS
15.-16.2.2014 V Amer fun cup 2014
Černý Důl
H PAP 2xGS 2xGS
15.-16.2.2014 V Z UZD - Ústecký
Zadní Telnice
U UZD 2xSL 2xSL zrušeno
15.-16.2.2014 V Z UKZ - Ústecký
Zadní Telnice
U UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
15.2.2014 V Z ČPM
Klíny
U MAS SL SL zrušeno
15.2.2014 V Z Madeja sport cup 2014
Petříkov
M PAP GS GS zrušeno
15.2.2014 V UKZ Zlínský
Karolinka
Z UKZ GS GS
15.2.2014 V Madeja Sport cup 2014
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS
14.-16.2.2014 V MČRJ - FIS Bílá
Bílá v Beskydech
T FIS UNI SL 2xGS SL 2xGS
9.2.2014 V Jesenický pohár
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS
9.2.2014 V Old cup
Klíny
U UZD SL SL Upozornění
9.2.2014 V Jesenický pohár
Annaberg - Suchá Rudná
T PAP PA PA Upozornění
9.2.2014 V Z Pohár Lib. a Střed. Kraje
Vysoké nad Jizerou
L PAP GS GS změna
8.-10.2.2014 V ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn
Špindlerův Mlýn
H RKZ SL GS SG SL GS SG
8.-9.2.2014 V FIS CIT - Špindl
Horní Mísečky
A CIT 2xSL 2xSL
8.2.2014 V Z Šumavský pohárek 4
Pancíř
P PAP GS GS zrušeno
8.2.2014 V Pohár Orlických Hor - Dynastar-Lange Cup 2014
Dolní Morava
E PAP VEZ GS GS
8.2.2014 V Madeja sport cup 2014
Annaberg -Andělská Hora
T PAP GS GS
8.2.2014 V Jesenický pohár
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS Upozornění
8.2.2014 V Z Pohár Lib. a Střed. kraje
Ještěd F10
L PAP GS GS změna
7.-9.2.2014 V Z Moravia Silesian Cup
Vrbno pod Pradědem
T UZD SG GS SL SG GS SL Upozornění změna
7.-9.2.2014 V Z Moravia Silesian cup
Vrbno pod Pradědem
T MAS SG GS SL SG GS SL Upozornění změna
1.-2.2.2014 V Amer fun cup 2014
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS
1.-2.2.2014 V Z ČP Allianz - FIS Karlov
Kažmarka
T FIS 2xSL 2xSL změna
1.-2.2.2014 V Z Ski team Krkonoš Cup
Benecko
S VEZ 2xGS 2xGS zrušeno
1.-2.2.2014 V Kubova Huť Po JčK
Kubova Huť
C PAP UKZ UZD VEZ GS SL GS SL Upozornění
1.-2.2.2014 V ČP RKZ HEAD CUP 2014
Pec pod Sněžkou
H RKZ 2xGS 2xGS
1.2.2014 V Z Lišák
Stříbrná
K VEZ SL SL zrušeno
31.1. - 2.2.2014 V Z Z Mistr.Moravy a Slezska
Vrbno pod Pradědem
T UKZ SG GS SL SG GS SL změna / zrušeno
31.1. - 2.2.2014 V Z Šumavský pohárek 2 a 3
SKI AREÁL BELVEDER
P VEZ 2xGS 2xGS změna
31.1.2014 V Mistrovství Prahy
Herlíkovice
A PAP GS GS
31.1.2014 V Z Z Krajský přebor KSL T
Vrbno pod Pradědem
T UKZ SG SG změna / zrušeno
30.1.2014 V Pohár Orlických Hor - Dynastar-Lange Cup 2014
Čenkovice- večerní OS
E PAP VEZ GS GS
27.-29.1.2014 V FIS Praděd
Praděd
T ENL FIS GS 2xSL GS 2xSL
26.1.2014 V Z Jesenický pohár 2014
Annaberg
T PAP GS GS Upozornění změna
25.-26.1.2014 V Z Z Vist cup 2014
Černý Důl
H UKZ GS SL GS SL změna / zrušeno
25.-26.1.2014 V Amer fun cup 2014
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
25.1.2014 V Z Madeja sport cup 2014
Annaberg
T PAP GS GS Upozornění změna
24.-25.1.2014 V Z 52. Skiinterkriterium
Říčky v Orlických horách
E CHI GS SL GS SL zrušeno
20.-22.1.2014 V VI. ZOM
Velké Meziříčí
J ZOM SL PA SL PA
18.-19.1.2014 V Z ČP Allianz - FIS Pec
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS zrušeno
18.-19.1.2014 V Z UKZ Středočeský
Pec pod Sněžkou
A UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
18.-19.1.2014 V Z PAP Středočeský
Pec pod Sněžkou
A PAP 2xGS 2xGS zrušeno
18.-19.1.2014 V Z ÚKZ Ústeckého kraje
Klínovec
U UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
18.-19.1.2014 V Z UZD Ústeckého kraje
Klínovec
U UZD 2xGS 2xGS zrušeno
18.-19.1.2014 V Z Z UZD - Moravskoslezský pohár
Gruň/Staré Hamry
T UZD SL GS SL GS změna / zrušeno
18.-19.1.2014 V Z Z Moravia Silesian Masters Ski Cup
Gruň/Staré Hamry
T MAS SL GS SL GS změna / zrušeno
18.1.2014 V Z Pohár Orlických Hor - Dynastar-Lange Cup 2014
Deštné v Orlických horách
E PAP VEZ GS GS zrušeno
18.1.2014 V Z UKZ Moravskoslezský
Gruň/Staré Hamry
T UKZ GS SL GS SL zrušeno
16.-19.1.2014 V Z ČP Allianz - FIS Albrechtice
Albrechtice v Jiz. horách
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL zrušeno
12.1.2014 V Z AMER SPORTS CUP
Bouřňák
U PAP GS GS zrušeno
12.1.2014 V Lipno SkiCamp GS
Skiareál Lipno
C VEZ GS GS
11.-12.1.2014 V Z ČP RKZ HEAD CUP - Bílá
Bílá v Beskydech
T RKZ GS SL GS SL zrušeno
11.-12.1.2014 V Z Benecko ČPM
Benecko
H MAS GS SL GS SL zrušeno
11.1.2014 V Z AMERSPORTS CUP 2014
Zadní Telnice
U PAP GS GS zrušeno
7.-9.1.2014 V Z ČP Allianz - SG FIS Špindl
Špindlerův Mlýn
H FIS NJC 3xAC 3xSG 3xAC 3xSG zrušeno
5.1.2014 V Z Jesenický Pohár 2014
Karlov - Myšák
T PAP GS GS zrušeno
5.1.2014 V Pohár Orlických Hor - Dynastar-Lange Cup 2014
Červená Voda
E PAP GS GS
4.-5.1.2014 V Z Z Pohár Lib. a Střed. kraje
Vysoké nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS změna / zrušeno
4.-5.1.2014 V ČP RKZ HEAD CUP
Špindlerův Mlýn - Stoh
H RKZ 2xSL 2xSL
4.1.2014 V Z Z Novoroční vločka 2014
Bublava
K PAP KZ KZ změna / zrušeno
27.12.2013 V Z DENDROS BOHEMIA PARALLEL SHOW
Karolinka
Z VEZ PA PA Upozornění změna
21.-22.12.2013 V Z Z UKZ Moravskoslezký
Gruň/Staré Hamry
T UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
21.-22.12.2013 V Z Českomoravský pohár - Moravia Silesia CUP
Malá Morávka - Kopřivná
T UZD 2xGS 2xGS zrušeno
21.-22.12.2013 V Z Českomoravský pohár - Moravia Silesia CUP
Malá Morávka - Kopřivná
T MAS 2xGS 2xGS zrušeno
21.-22.12.2013 V Z Z UKZ Liberecký
Ještěd, trať „Pod lany“
L UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
14.-17.12.2013 V Z FIS Stoh
Špindlerův Mlýn
H FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL zrušeno
14.-15.12.2013 V Z Benecko - Pro Senior Tour
Benecko
H MAS 2xGS 2xGS zrušeno
14.12.2013 V Vánoční obřák
Hochficht (AUT)
C VEZ GS GS
2012/2013
5.-7.4.2013 V FIS - Praděd
Praděd
T ENL FIS 2xSL GS 2xSL GS
30.-31.3.2013 V Vist cup 2013 - Finále
Špindlerův Mlýn-Stoh
H UKZ GS SL GS SL
30.3.2013 V KO - paralelní závod
Špičák na Šumavě
P VEZ PA PA Upozornění
30.3.2013 V Valašský pohár 2013
Razula
Z VEZ GS GS
25.-28.3.2013 V ČP Allianz - FIS Kouty
Kouty, Přemyslov
M FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
24.3.2013 V Pohár Jihočeského kraje
Zadov
C VEZ SL SL
23.-24.3.2013 V ČP Masters Finále
Boží Dar
U MAS PA PA Upozornění
23.-24.3.2013 V Z Vist cup 2013
Špindlerův Mlýn-Medvědín
H UKZ GS SL GS SL zrušeno
23.-24.3.2013 V Mistrovství Prahy a StČ kraje
Horní Mísečky
A UKZ 2xSL 2xSL
23.-24.3.2013 V UZD Prahy a StČ kraje
Horní Mísečky
A UZD 2xSL 2xSL
23.-24.3.2013 V Z VZZ - Karlovarský
Bublava
K VZZ GS SL GS SL zrušeno
23.-24.3.2013 V Z UZD - Karlovarský
Bublava
K UZD GS SL GS SL zrušeno
23.-24.3.2013 V UKZ Zlínský
Kyčerka
Z UKZ SL GS SL GS
23.3.2013 V Šumavský pohárek VI.
Špičák na Šumavě
P PAP GS GS
23.3.2013 V Valašský pohár 2013
Kyčerka
Z VEZ GS GS
21.-24.3.2013 V ČP Allianz - NC - Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn-Sv. Petr
H NC AC SG GS SL AC SG GS SL
17.3.2013 V Dynastar Lange Cup - Finále
Říčky v Orlických horách
E VEZ GS GS Upozornění
17.3.2013 V Miniobřáček OPEN
Skiareál Lipno
C VEZ GS GS Upozornění
16.-17.3.2013 V ČP Allianz - FIS - Karlov
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
16.-17.3.2013 V ČP RKZ Head Cup
Albrechtice v Jiz. horách
L RKZ GS SL GS SL
16.-17.3.2013 V Z ČP Masters - Pro senior tour
Herlíkovice
H MAS GS SL GS SL změna
16.-17.3.2013 V Z Madeja sport cup 2013
Bílá v Beskydech
T PAP 2xGS 2xGS změna
16.-17.3.2013 V Z Pohár Lib. a Střed. kraje
Ještěd - Pláně
L PAP 2xGS 2xGS změna
16.3.2013 V KO-paralelní závod
Železná Ruda - Belveder
P VEZ PA PA
16.3.2013 V Karlovarský pohárek-finále
Bublava
K PAP GS GS
16.3.2013 V Z Veřejný závod
Stříbrná - lišák
K VEZ PA PA zrušeno
16.3.2013 V Valašský pohár 2013
Karolínka
Z VEZ
10.-11.3.2013 V Amer Fun cup 2013
Špindlerův Mlýn - Stoh
H PAP GS GS PD
10.3.2013 V Jesenický pohár 2013
Annaberg - Suchá Rudná
T PAP PA PA
9.-17.3.2013 V Z Amer sport cup 2013
Klínovec
U PAP GS KZ GS KZ změna
9.-10.3.2013 V FIS Masters
Pec pod Sněžkou
H MAS SL GS SL GS
9.-10.3.2013 V UKZ - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS
9.-10.3.2013 V Z UKZ - Moravskoslezský
Praděd
T UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
9.-10.3.2013 V UZD - Plzeňsky
Špičák na Šumavě
P UZD SL GS SL GS
9.3.2013 V Dynastar Lange Cup
Dolní Morava
E VEZ GS GS
9.3.2013 V Z Telnický Rohlík
Telnice
U VEZ GS GS zrušeno
2.-3.3.2013 V ČP Masters - Pro senior tour
Pec pod Sněžkou
H MAS 2xGS 2xGS
2.-3.3.2013 V Amer Fun cup 2013
Špindlerův Mlýn-Medvědín
H PAP 2xGS 2xGS
2.-3.3.2013 V Z UZD - Ústecký
Telnice
U UZD SL SL změna
2.-3.3.2013 V Z Lipenský MISTR
Skiareál Lipno
C VEZ GS SL GS SL zrušeno
1.-3.3.2013 V MČR Žáků
Hochficht (AUT)
C MCR SG SL GS SG SL GS
24.2.2013 V Jesenický pohár 2013
Annaberg - Andělská hora
T PAP GS GS
24.2.2013 V UKZ - Ústecký
Bouřňák
U UKZ GS GS
24.2.2013 V Z Veřejný závod
Nové Hamry
K PAP GS GS zrušeno
24.2.2013 V UZD - Ústecký
Bouřňák
U UZD GS GS
23.-24.2.2013 V ČP RKZ Head Cup
Karolinka
Z RKZ SL GS SL GS
23.-24.2.2013 V UKZ - Jihočeský
Hochficht (AUT)
C UKZ SL GS SL GS
23.-24.2.2013 V UZD - Jihočeský
Hochficht (AUT)
C UZD SL GS SL GS
23.-24.2.2013 V Pohár Jihočeského kraje
Hochficht (AUT)
C PAP 2xGS 2xGS
23.2.2013 V Z Dynastar Lange Cup
České Petrovice
E VEZ GS GS zrušeno
23.2.2013 V Madeja sport cup 2013
Sviňorky - Morávka
T PAP GS GS
23.2.2013 V UKZ - Ústecký
Klíny
U UKZ SL SL
23.2.2013 V UZD - Ústecký
Klíny
U UZD SL SL
23.2.2013 V Z Maja sport cup
Labská
H VEZ GS GS zrušeno
23.2.2013 V Amersportscup 2013
Bublava
K PAP KZ KZ
23.2.2013 V Pohár StČ a Lib.kraje
Paseky nad Jizerou
S PAP GS GS
23.2.2013 V Pohár AŠ Ml. Boleslav
Paseky nad Jizerou
S VEZ GS GS
23.2.2013 V UKZ - Středočeský
Paseky nad Jizerou
S VEZ GS
21.2.2013 V Z Přebor Ústeckého kraje
Mezihoří
U PAP GS GS změna
17.2.2013 V Z Veřejný závod
Stříbrná - lišák
K VEZ GS GS zrušeno
17.2.2013 V ČP Masters MČR
Bouřňák
U MAS GS GS
16.-17.2.2013 V FIS - UNI - Bílá
Bílá v Beskydech
T UNI SL GS SL GS
16.-17.2.2013 V Amer Fun cup 2013
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
16.-17.2.2013 V UKZ - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS
16.-17.2.2013 V Vist cup 2013
Jánské lázně
H UKZ SL GS SL GS
16.-17.2.2013 V UKZ - Moravskoslezský
Sviňorky - Morávka
T UKZ 2xSL 2xSL
16.-17.2.2013 V UZD - Plzeňsky
Špičák na Šumavě
P UZD SL GS SL GS
16.2.2013 V ČP Masters MČR
Klíny
U MAS SL SL
16.2.2013 V Z Finále
Stříbrná - lišák
K PAP KZ KZ zrušeno
16.2.2013 V Madeja sport cup 2013
Soláň
Z PAP GS GS
16.2.2013 V Z Pohár Jihočeského kraje
Kramolín
C VEZ GS GS zrušeno
16.2.2013 V Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS
10.2.2013 V Jesenický pohár 2013
Kopřivná - Malá Morávka
T VEZ GS KZ GS KZ
10.2.2013 V Amersportcup 2013
Bouřňák
U PAP GS GS
9.-10.2.2013 V Územní závod Prahy a Střed. kraje
Pec pod Sněžkou
S PAP 2xGS 2xGS
9.-10.2.2013 V FIS - CIT Mistr.Prahy a Stř. kraje
Horní Mísečky
H CIT 2xSL 2xSL
9.-10.2.2013 V ČP RKZ Head Cup
Bílá v Beskydech
T RKZ SL GS SL GS
9.-10.2.2013 V Šumavský pohárek V
Pancíř
P PAP 2xGS 2xGS
9.-10.2.2013 V Pohár Lib. a Střed. kraje
Albrechtice v Jiz.horách
L PAP 2xGS 2xGS
9.-10.2.2013 V UKZ - Středočeský
Pec pod Sněžkou
A UKZ 2xGS 2xGS
9.2.2013 V Z Dynastar Lange Cup
Deštné v Orlických Horách
E VEZ GS GS změna
9.2.2013 V Amersportcup 2013
Telnice
U PAP KZ KZ
9.2.2013 V Z Maja sport cup
Labská
H VEZ GS GS zrušeno
3.2.2013 V Z Novoroční vločka
Bublava
K PAP KZ KZ změna
3.2.2013 V Z Šumavský pohárek IV
Slavoj
P PAP GS GS zrušeno
2.-3.2.2013 V Z Z Pohár StČ a Lib.kraje
Rokytnice nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS změna / zrušeno
2.-3.2.2013 V Z UKZ - Středočeský
Rokytnice nad Jizerou
L UKZ 2xGS 2xGS změna
2.-3.2.2013 V Z UZD - Středočeský
Rokytnice nad Jizerou
L UZD 2xGS 2xGS změna
2.-3.2.2013 V Vist cup 2013
Herlíkovice
H UKZ SL GS SL GS
2.-3.2.2013 V Z Pohár Jihočeského kraje
Kubova Huť
C VEZ GS SL GS SL změna
2.2.2013 V Z Cena Oldy Šustka
Kraslice
K PAP GS GS zrušeno
2.2.2013 V Madeja sport cup 2013
Petříkov
M PAP GS GS
1.-3.2.2013 V UKZ - Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UKZ 2xGS SL 2xGS SL
1.2.2013 V Mistrovství Prahy
Herlíkovice
H PAP GS GS
31.1. - 3.2.2013 V Z ČP Allianz - FIS - Albrechtice
Albrechtice v Jiz.horách
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL změna
31.1.2013 V Dynastar Lange Cup
Večerní Čenkovice
E VEZ GS GS
27.1.2013 V Z Hamerská vločka
Hamry
K PAP GS GS zrušeno
26.-27.1.2013 V ČP Allianz - FIS - Kažmarka
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
26.-27.1.2013 V Amer Fun cup 2013
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS
26.-27.1.2013 V Z Vist cup 2013
Pec pod Sněžkou
H UKZ SL GS SL GS změna
26.-27.1.2013 V Z UKZ - Moravskoslezský
Grůň
T UKZ 2xGS 2xGS změna
26.-27.1.2013 V UKZ - Jihočesky
Zadov
C UKZ GS SL GS SL
26.-27.1.2013 V Pohár Jihočeského kraje
Zadov
C PAP GS SL GS SL
26.-27.1.2013 V UZD - Jihočeský
Zadov
C UZD GS SL GS SL
26.1.2013 V Jesenický pohár 2013
Petříkov
M PAP GS GS
26.1.2013 V Z UZD - Ústecký
Klínovec
U UZD SL SL změna
26.1.2013 V Z UKZ - Ústecký
Klínovec
U UKZ SL SL změna
26.1.2013 V Z Maja sport cup
Labská
H VEZ GS GS zrušeno
25.-27.1.2013 V FIS - ČP Masters
Rokytnice nad Jizerou
L MAS SG SL GS SG SL GS
25.-26.1.2013 V 51. Skiinterkriterium
Říčky v Orlických horách
E CHI SL GS SL GS
22.-23.1.2013 V ČP RKZ Head Cup
Říčky v Orlických horách
E RKZ SL GS SL GS
20.1.2013 V Amersportscup 2013
Klínovec
U PAP GS GS
19.-20.1.2013 V ČP Allianz - FIS - Pec
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS
19.-20.1.2013 V ČP Masters
Stoh
H MAS GS SL GS SL
19.-20.1.2013 V UKZ - Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UKZ 2xSL 2xSL
19.-20.1.2013 V Z UKZ - Ústecký
Telnice
U UKZ SL GS SL GS zrušeno
19.-20.1.2013 V Pohár Lib. a Střed. kraje
Kamenec
L PAP 2xGS 2xGS
19.1.2013 V Z Šumavský pohárek III
Gr.Arber
P PAP GS GS změna
19.1.2013 V Madeja sport cup 2013
Grůň
T PAP GS GS
19.1.2013 V Přebor Ústeckého kraje
Klíny - Bouřňák
U PAP GS GS
16.-18.1.2013 V Z ČP RKZ Head Cup
Klínovec
U RKZ TRA SG SG změna
14.-15.1.2013 V ČP Allianz - FIS - Špindl
Špindlerův Mlýn-Svatý Petr
H FIS SG AC SG AC
12.-13.1.2013 V Šumavský pohárek II
Špičák na Šumavě
P VEZ GS GS
12.-13.1.2013 V Z Pohár Lib. a Střed. kraje
Vysoké nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS změna
12.1.2013 V Madeja sport cup 2013
Annaberg - Andělská hora
T PAP GS GS
12.1.2013 V Z Veřejný závod
Telnice
U VEZ PA PA zrušeno
12.1.2013 V Z Maja sport cup
Labská
H VEZ GS GS zrušeno
10.-11.1.2013 V ČP RKZ Head Cup
Stoh
H RKZ SL GS SL GS
6.1.2013 V Dynastar Lange Cup
Ski park Červená Voda
E VEZ GS GS
6.1.2013 V Jesenický pohár 2013
Karlov - Myšák
T PAP GS GS
6.1.2013 V Z Šumavský pohárek I
Skiareál Lipno
P PAP GS GS zrušeno
6.1.2013 V Pohár Jihočeského kraje
Kramolín
C VEZ GS GS
5.-6.1.2013 V Z ČP Masters - Pro senior tour
Herlíkovice
H MAS GS SL GS SL zrušeno
5.-6.1.2013 V Amer Fun cup 2013
Černý Důl
H PAP 2xGS 2xGS
2.1.2013 V Z Pohár Lib. a Střed. kraje
Ještěd
L PAP GS GS změna
31.12.2012 V Pohár Jihočeského kraje
Hochficht (AUT)
C PAP GS GS
30.12.2012 V Silvestr Show
Stoh
H VEZ SL SL
22.12.2012 V Z Pohár Jihočeského kraje
Zadov
C VEZ GS GS změna
16.-19.12.2012 V Z ČP Allianz - FIS - Stoh
Špindlerův Mlýn - Stoh
H FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS změna
15.-17.12.2012 V ČP RKZ Head Cup
Špičák na Šumavě
P RKZ 2xSG GS 2xSG GS
15.-16.12.2012 V Z ČP Masters
Benecko
H MAS 2xGS 2xGS zrušeno
8.-10.12.2012 V Z FIS CIT Arnold Lunn
Špindlerův Mlýn - Stoh
H CIT FIS 2xSL GS 2xSL GS zrušeno
2011/2012
14.-15.4.2012 V Memoriál Jožky Paulátha
Praděd
T VEZ SL GS
8.4.2012 V Pradědské jarní vajíčko
Praděd
T VEZ GS GS
1.4.2012 V Veřejný závod JČ
Zadov
C VEZ SL SL
31.3. - 1.4.2012 V Vist cup 2012 - Finále - UKZ
Špindl - Stoh
H UKZ GS SL GS SL
31.3.2012 V Z Veřejný závod
Špičák na Šumavě
P VEZ GS GS zrušeno
31.3.2012 V Valašský pohár
Razula
Z VEZ GS GS
30.3. - 1.4.2012 V FIS ENL + CIT - Praděd
Praděd
T CIT ENL GS 2xSL GS 2xSL
26.-29.3.2012 V ČP - FIS Kouty
Kouty Přemyslov
M FIS 3xSL GS 3xSL GS
24.-25.3.2012 V Z Vist cup 2012 - UKZ
Špindlerův Mlýn-Medvědín
H UKZ GS SL GS SL zrušeno
24.-25.3.2012 V UKZ Moravskoslezský
Praděd
T UKZ 2xGS 2xGS
24.-25.3.2012 V Z UZD Moravskoslezský
Praděd
T UZD 2xGS 2xGS zrušeno
24.-25.3.2012 V Z UKZ - Ústecký finále
Klínovec
U UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
24.-25.3.2012 V Z UZD - Ústecký finále
Klínovec
U UZD 2xGS 2xGS zrušeno
24.3.2012 V Šumavský pohárek
Špičák na Šumavě
P PAP GS GS
24.3.2012 V Z Z Veřejný závod
Grůň
T VEZ GS GS změna / zrušeno
24.3.2012 V Z Obřáček pro nejmenší
Ski areál Lipno
C VEZ GS GS zrušeno
22.-25.3.2012 V Finále ČP 2012 - MMČR
Špindl - Sv.Petr
H NC AC SG GS SL AC SG GS SL
21.3.2012 V Z ČP 2012 - MČRJ - FIS
Špindl - Sv.Petr
H FIS AC SG AC SG zrušeno
18.3.2012 V ČP masters - Mistrovství ČR
Pec pod Sněžkou
H MAS GS GS
17.-18.3.2012 V ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup
Albrechtice
L RKZ GS SL GS SL
17.-18.3.2012 V F Amer Fun cup 2012 - Finále
Špindl - Stoh
H PAP GS GS
17.-18.3.2012 V ČP 2012 - FIS
Malá Morávka - Karlov
T FIS 2xSL 2xSL
17.-18.3.2012 V Madeja sport cup 2012
Bílá v Beskydech
T PAP 2xGS 2xGS
17.-18.3.2012 V UKZ - Jihočeský
Hochficht (AUT)
C UKZ SL GS SL GS
17.-18.3.2012 V UZD - Jihočeský
Hochficht (AUT)
C UZD SL GS SL GS
17.-18.3.2012 V PAP - Jihočeský
Hochficht (AUT)
C PAP SL GS SL GS
17.3.2012 V Z Veřejný závod
Belveder
P VEZ GS GS zrušeno
17.3.2012 V ČP masters - Pro senior tour
Pec pod Sněžkou
H MAS GS GS
17.3.2012 V Z Veřejný závod
Stříbrná
K VEZ PA PA zrušeno
17.3.2012 V Z Valašský pohár
Karolínka
Z VEZ PA PA změna
17.3.2012 V Z Orlický pohárek
Říčky v Orlických horách
E VEZ GS GS zrušeno
13.3.2012 V Pohár Černého Dolu
Černý Důl
H VEZ GS GS
11.3.2012 V Z Valašský pohár
Kyčerka
Z VEZ GS GS zrušeno
10.-12.3.2012 V ČP 2012 - VI. RKZ - MČR
Rokytnice nad Jizerou
L MCR SL GS SG SL GS SG
10.-11.3.2012 V UKZ - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS
10.-11.3.2012 V UZD - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UZD SL GS SL GS
10.-11.3.2012 V Z ČP masters
Karlov pod Pradědem
T MAS SL GS SL GS zrušeno
10.-11.3.2012 V Z Pohár Lib a Stř. kraje
Vysoké n. J.-Šachty
L PAP 2xGS 2xGS zrušeno
10.3.2012 V Z Telnický rohlík
Telnice
U VEZ PD PD zrušeno
10.3.2012 V Amer sports cup 2012 finále
Klínovec
U PAP GS GS
9.3.2012 V Z Jesenický Pohár 2012
Suchá Rudná
T PAP PA PA zrušeno
8.-11.3.2012 V Z ČP 2012 - FIS
Albrechtice
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL změna
8.3.2012 V Z Z Veřejný závod
Mosty u Jablunkova
T VEZ GS GS změna / zrušeno
4.3.2012 V Z UKZ - Ústecký
Bouřňák
U UKZ GS GS zrušeno
4.3.2012 V Z UZD - Ústecký
Bouřňák
U UZD GS GS zrušeno
3.-4.3.2012 V Z F Amer Fun cup 2012
Špindlerův Mlýn - Medvědín
H PAP 2xGS 2xGS změna
3.-4.3.2012 V Z Vist cup 2012- UKZ
Černý důl
H UKZ 2xSL 2xSL změna
3.-4.3.2012 V ČP 2012 - FIS
Bílá v Beskydech
T FIS 2xGS 2xGS
3.-4.3.2012 V FIS masters Cup
Pec pod Sněžkou
H MAS SL GS SL GS
3.-4.3.2012 V Z Šumavský pohárek
Pancíř
P VEZ 2xGS 2xGS změna
3.-4.3.2012 V Madeja sport cup 2012
Soláň
Z PAP 2xGS 2xGS
3.-4.3.2012 V Z Amer sports cup 2012
Bublava
U PAP GS KZ GS KZ změna
3.3.2012 V Z UKZ - Ústecký
Telnice
U UKZ SL SL zrušeno
3.3.2012 V Z UZD - Ústecký
Telnice
U UZD SL SL zrušeno
3.3.2012 V Z Orlický pohárek
Dolní Morava
E VEZ GS GS zrušeno
2.-4.3.2012 V UKZ Moravskoslezsky
Karlov pod Pradědem
T UKZ 2xSL GS 2xSL GS
2.-4.3.2012 V Z UZD Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UZD GS 2xSL GS 2xSL zrušeno
1.3.2012 V Jesenický Pohár 2012
Annaberg
T PAP GS GS
29.2.2012 V Z Valašský víceboj
Búřov
T VEZ zrušeno
28.2.2012 V Jesenický Pohár 2012
Karlov pod Pradědem
T PAP GS GS
26.2.2012 V ČP masters - Pro senior tour
Herlíkovice
H MAS SG SG
26.2.2012 V Amer sports cup 2012
Schoneck
U PAP GS GS
26.2.2012 V Veřejný závod
Ostružná
M VEZ GS GS
25.-26.2.2012 V Z F ČP 2012 - V. RKZ - Head cup
Karolínka
Z RKZ SL GS SL GS změna
25.-26.2.2012 V Z UKZ Moravskoslezsky
Morávka
T UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
25.-26.2.2012 V Z UZD Moravskoslezský
Morávka
T UZD 2xSL 2xSL zrušeno
25.-26.2.2012 V Z UKZ - Ústecký
Klíny
U UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
25.-26.2.2012 V Z UZD - Ústecký
Klíny
U UZD 2xSL 2xSL zrušeno
25.-26.2.2012 V Pohár Lib a Stř. kraje
Kamenec
L PAP 2xGS 2xGS
25.2.2012 V ČP masters
Benecko
H MAS GS GS
25.2.2012 V Amer sports cup 2012
Erlbach
U PAP GS GS
25.2.2012 V Z Orlický pohárek
České Petrovice
E VEZ GS GS zrušeno
19.2.2012 V Šumavský pohárek
Špičák-Slavoj
P PAP GS GS
18.-19.2.2012 V F Amer Fun cup 2012
Deštné v Orlických horách
H PAP 2xGS 2xGS
18.-19.2.2012 V Z Vist cup 2012- UKZ
Pec pod Sněžkou
H UKZ 2xGS 2xGS změna
18.-19.2.2012 V ČP2012 - MČRJ - FIS UNI
Bílá v Beskydech
T UNI SL GS SL GS
18.-19.2.2012 V Z Madeja sport cup 2012
Mosty u Jablunkova
T PAP 2xGS 2xGS změna
18.-19.2.2012 V Z Z UKZ Moravskoslezský
Praděd
Z UKZ 2xGS 2xGS změna / zrušeno
18.-19.2.2012 V Z Z UZD Moravskoslezský
Praděd
Z UZD 2xGS 2xGS změna / zrušeno
18.2.2012 V Z Veřejný závod
Mosty u Jablunkova
T VEZ GS GS zrušeno
18.2.2012 V Z Veřejný závod
Stříbrná - Lišák
K VEZ GS SL GS SL zrušeno
12.2.2012 V Jesenický Pohár 2012
Kopřívná
T PAP GS GS
12.2.2012 V Amer sports cup 2012
Bouřňák
U PAP GS GS
11.-12.2.2012 V ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup
Pec pod Sněžkou
H RKZ SL GS SL GS
11.-12.2.2012 V Z FIS - CIT - Mis. Prahy a Stř. Kraje
Horní Mísečky
H CIT 2xSL 2xSL změna
11.-12.2.2012 V Z Z UKZ - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
11.-12.2.2012 V Z Z UZD - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UZD SL GS SL GS změna / zrušeno
11.-12.2.2012 V Madeja sport cup 2012
Valašská Bystřice
T PAP 2xGS 2xGS
11.-12.2.2012 V Z Pohár Lib a Stř. kraje
Ještěd - Pláně
L PAP 2xGS 2xGS změna
11.-12.2.2012 V Veřejný závod JČ
Kubova Huť
C VEZ GS SL GS SL
11.2.2012 V Amer sports cup 2012
Telnice
U PAP GS GS
10.-11.2.2012 V ČP masters
Velké Meziříčí
J MAS 2xSL 2xSL
5.2.2012 V FIS masters - Mem. J. Vedrala
Rokytnice nad Jizerou
L MAS SL SL
5.2.2012 V Z Krajský přebor
Pyšná
U PAP KZ KZ změna
5.2.2012 V Z Orlický pohárek
Deštné v Orlických horách
E VEZ GS GS změna
4.-5.2.2012 V F Amer Fun cup 2012
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS
4.-5.2.2012 V F FIS CIT - Karolínka
Karolínka
Z CIT 2xSL 2xSL
4.-5.2.2012 V Mis.Prahy a Stč Kraje - UKZ
Horní Mísečky
H UKZ 2xSL 2xSL
4.-5.2.2012 V UZD Středočeský
Horní Mísečky
H UZD 2xSL 2xSL
4.-5.2.2012 V Madeja sport cup 2012
Morávka
T PAP 2xGS 2xGS
4.-5.2.2012 V UKZ Moravskoslezský
Velké Karlovice
Z UKZ 2xSL 2xSL
4.-5.2.2012 V Z UZD Moravskoslezský
Velké Karlovice
Z UZD 2xSL 2xSL zrušeno
4.2.2012 V Z Krajský přebor
Klíny
U PAP GS GS změna
4.2.2012 V Z Kramolínský obřák
Kramolín
C VEZ GS GS změna
4.2.2012 V FIS masters - Mem. J. Vedrala
Rokytnice nad Jizerou
L MAS GS GS
2.2.2012 V Pohár Lib a Stř. kraje
Tanvaldský Špičák
L PAP GS GS
30.1. - 1.2.2012 V Zimní Olympiáda mládeže
Bílá v Beskydech
T UKZ ZOM SL GS SL GS
28.-29.1.2012 V ČP 2012 - FIS
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
28.-29.1.2012 V Pohár Lib a Stř. kraje
Rokytnice nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS
28.-29.1.2012 V UKZ Středočeský
Rokytnice nad Jizerou
L UKZ 2xGS 2xGS
28.-29.1.2012 V UZD Středočeský
Rokytnice nad Jizerou
L UZD 2xGS 2xGS
28.-29.1.2012 V UKZ Moravskoslezský
Gruň
T UKZ SL GS SL GS
28.-29.1.2012 V Z UZD Moravskoslezský
Gruň
T UZD SL GS SL GS zrušeno
28.-29.1.2012 V Přípravka a předžáci
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
28.-29.1.2012 V UKZ Středočeského kraje
Pec pod Sněžkou
H UKZ 2xGS 2xGS
28.1.2012 V Jesenický Pohár 2012
Petříkov
M PAP GS GS
27.-28.1.2012 V 50.Skiinterkriterium
Říčky v Orlických horách
E CHI SL GS SL GS
24.-25.1.2012 V ČP 2012 - III. RKZ - Head cup
Říčky v Orlických horách
E RKZ SL GS SL GS
22.1.2012 V Amer sports cup 2012
Oberwiesenthal
U PAP GS GS
21.-22.1.2012 V F Amer Fun cup 2012
Jánské Lázně
H PAP 2xGS 2xGS
21.-22.1.2012 V ČP 2012 - FIS
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS
21.-22.1.2012 V UKZ Moravskoslezký
Karlov pod Pradědem
T UKZ SL GS SL GS
21.-22.1.2012 V UZD Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UZD SL GS SL GS
21.-22.1.2012 V Madeja sport cup 2012
Gruň
T PAP 2xGS 2xGS
21.-22.1.2012 V Z UKZ - Ústecký
Klínovec
U UKZ 2xSL 2xSL změna
21.-22.1.2012 V Z UZD - Ústecký
Klínovec
U UZD 2xSL 2xSL změna
21.-22.1.2012 V Z Z UKZ Libereckého kraje
Ještěd
L UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
21.1.2012 V Amer sports cup 2012
Klínovec
U PAP GS GS
20.1.2012 V Šumavský pohárek
Gr. Arber
P PAP GS GS Upozornění
20.1.2012 V Z Paralelní Karlov
Karlov pod Pradědem
T VEZ PA PA zrušeno
17.-18.1.2012 V Z F ČP 2012 - II. RKZ - Head cup
Špindl - Sv.Petr
H RKZ 2xSG 2xSG změna
15.1.2012 V ČP masters - Pro senior tour
Stoh
H MAS GS GS
14.-15.1.2012 V Vist cup 2012- UKZ
Herlíkovice
H UKZ SL GS SL GS
14.-15.1.2012 V UKZ Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UKZ SL GS SL GS
14.-15.1.2012 V UZD Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UZD SL GS SL GS
14.-15.1.2012 V Pohár Lib a Stř. kraje
Vysoké n. J.-Šachty
L PAP 2xGS 2xGS
14.1.2012 V Šumavský pohárek
Špičák na Šumavě
P PAP GS GS
14.1.2012 V ČP masters - Pro senior tour
Herlíkovice
H MAS SL SL
14.1.2012 V Z Veřejný závod
Bublava
K VEZ GS GS změna
8.1.2012 V Z Šumavský pohárek
Ski areál Lipno
C PAP GS GS zrušeno
8.1.2012 V Z Veřejný závod JČ
Kramolín
C VEZ GS GS zrušeno
7.-8.1.2012 V Z ČP 2012 - I. RKZ - Head cup
Špičák na Šumavě
P RKZ SL GS SL GS změna
7.-8.1.2012 V F Amer Fun cup 2012
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
7.1.2012 V Z ČP masters
Rokytnice nad Jizerou
L MAS GS GS zrušeno
7.1.2012 V Z Veřejný závod
Telnice
U VEZ PA PA zrušeno
6.1.2012 V Z ČPM - Pro senior tour
Rokytnice nad Jizerou
L MAS SG SG zrušeno
31.12.2011 V Z Veřejný závod
Mosty u Jablunkova
T VEZ GS GS zrušeno
31.12.2011 V Z Silvestrovský slalom
Bouřňák
U VEZ SL SL zrušeno
31.12.2011 V Z Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Kamenec
L PAP GS GS zrušeno
30.12.2011 V Z Z Veřejný závod
Grůň
T VEZ GS GS změna / zrušeno
17.-20.12.2011 V Z F ČP 2012 - FIS
Špindl - Stoh
H FIS 4xSL 4xSL změna
17.12.2011 V Z Zahájení zimy
Gr. Arber
P VEZ GS GS zrušeno
17.12.2011 V Z Lipenský letmák
Ski areál Lipno
C VEZ DH DH zrušeno
12.12.2011 V Z Z FIS Stoh
Špindl - Stoh
H FIS GS GS změna / zrušeno
10.-11.12.2011 V Z Z F FIS CIT Arnold Lunn
Špindl - Stoh
H CIT 2xSL 2xSL změna / zrušeno
10.12.2011 V Z Veřejný závod JČ
Zadov
C VEZ GS GS zrušeno
2010/2011
2.-3.4.2011 V Vist cup Finále - UKZ - Královehradecký
Špindlerův Mlýn
H UKZ GS SL GS SL
2.-3.4.2011 V Jihočeský pohár - fimále
Zadov
C VEZ GS SL GS SL Upozornění
1.-3.4.2011 V FIS - CITsl + ELgs
Praděd
T CIT ENL GS 2xSL GS 2xSL
26.-27.3.2011 V Z Vist cup - UKZ - Královehradecký
Špindlerův Mlýn
H UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
26.-27.3.2011 V Finále AMER FUN CUP
Špindlerův Mlýn
H PAP GS GS Upozornění
26.3.2011 V Z Šumavský pohárek
Špičák - Lubský svah
P VEZ GS GS Upozornění změna
25.-27.3.2011 V Z VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup
Albrechtice
L RKZ GS 2xSL GS 2xSL změna
24.-27.3.2011 V NC - FIS - Český pohár Finále
Špindlerův Mlýn - FIS Live
H NC AC SG GS SL AC SG GS SL
19.-20.3.2011 V FIS - Český pohár
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
19.-20.3.2011 V Z Finále UKZ - Moravský
Praděd
T UKZ 2xGS 2xGS změna
19.-20.3.2011 V MADEJA SPORT CUP
Bílá v Beskydech
T PAP GS KZ GS KZ Upozornění
19.-20.3.2011 V Amer sports cup - Krušnohorský pohárek 2011
Klínovec
U PAP GS PD GS PD Upozornění
19.-20.3.2011 V Z Liberecký pohárek
Ještěd Pláně
L PAP 2xGS 2xGS Upozornění změna
19.-20.3.2011 V Z UKZ - Jihočeský pohár
Hochficht (AUT)
C UKZ SL GS SL GS změna
19.3.2011 V UKZ - Pardubice - Pohár Orlických hor
Říčky v Orlických horách
E VEZ GS GS Upozornění
12.-13.3.2011 V UKZ - Moravský
Karlovice
Z UKZ 2xSL 2xSL
12.-13.3.2011 V Z UKZ - Plzeňský
Špičák
P UKZ VEZ SL GS SL GS změna
12.-13.3.2011 V Liberecký pohárek
Vysoké nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS Upozornění
12.3.2011 V Jesenický pohár
Suchá Rudná
T PAP GS GS Upozornění
12.3.2011 V Amer sports cup - Krušnohorský pohárek 2011
Klínovec
U PAP GS GS
11.-12.3.2011 V World cup
Špindlerův Mlýn
H WC GS SL
6.3.2011 V Krušnohorský pohárek 2011
Bublava
K PAP GS GS Upozornění
5.-6.3.2011 V Z FIS - NCJ - Český pohár
Bílá v Beskydech
T FIS SL GS SL GS změna
5.-6.3.2011 V MADEJA SPORT CUP
Soláň
Z PAP 2xGS 2xGS
5.-6.3.2011 V Liberecký pohárek
Kamenec
L PAP 2xGS 2xGS Upozornění
4.-6.3.2011 V Z V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup
Pec pod Sněžkou
H MCR SG SL GS SG SL GS změna
26.-27.2.2011 V Z Vist cup - UKZ - Královehradecký
Pec pod Sněžkou
H UKZ 2xGS 2xGS změna
26.-27.2.2011 V AMER FUN CUP
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS
26.-27.2.2011 V UKZ - Ústecký
Bouřňák
U UKZ VEZ SL GS SL GS
26.-27.2.2011 V UKZ - Plzeňský
Špičák
P UKZ VEZ SL GS SL GS
26.2.2011 V UKZ - Jihočeský pohár - Fischer Cup 2011
Kramolín
C VEZ GS GS
26.2.2011 V Z UKZ - Pardubice - Pohár Orlických hor
České Petrovice
E VEZ GS GS zrušeno
25.-27.2.2011 V UKZ - Moravský
Karlov
T UKZ GS 2xSL GS 2xSL
23.2.2011 V Jesenický pohár
Annaberg
T PAP GS GS Upozornění
19.-20.2.2011 V FIS - UNI
Bílá v Beskydech
T UNI GS SL GS SL
19.-20.2.2011 V Vist cup - UKZ - Královehradecký
Černý Důl
H UKZ 2xSL 2xSL
19.-20.2.2011 V AMER FUN CUP
Deštné v Orlických horách
H PAP 2xGS 2xGS
19.-20.2.2011 V MADEJA SPORT CUP
Karlov
T PAP 2xGS 2xGS Upozornění
19.-20.2.2011 V UKZ - Ústecký
Telnice
U UKZ VEZ SL