Home Závody a výsledky

Zápisy a termíny OSÚ AD 2018

Harmonogram 2018 Místo Čas Program Zápis Dokumenty
9.1.2018 Rada OSÚ AD Praha sídlo SLČR 13.00 Pozvánka Zápis  
6.3.2018 Rada OSÚ AD Praha sídlo SLČR 13.00 Pozvánka Zápis  Změna konceptu žactva, materiály z jednání, kalendář FIS
27.3.2018 Plénum OSÚ Praha sídlo SLČR 14.30 Pozvánka Zápis Zpráva předsedy Jednací řád Počty DHR
5.-8.4.2018  Školeni trenérů III.tř. Krkonoše-Vrchlabí        
5.-8.4.2018 Školení trenérů III.tř Morava- Praděd        
12.4.2018 Komise mládeže Praha Strahov-Aula 13.00 Pozvánka Zápis jednání zrušeno
17.4.2018 Expertní komise Praha sídlo SLČR 10.00 Pozvánka Zápis jednání zrušeno
17.4.2018 Rada OSÚ AD Praha sídlo SLČR 12.00       Pozvánka  Zápis  
17.4.2018 Plénum OSÚ AD Praha sídlo SLČR 16.00     Pozvánka Zápis  
21.4.2018 VH OSÚ AD Praha Strahov-Aula 09.00  Pozvánka

Usnesení

Zápis

Jednací řád pro VH 2018, Formulář pro přihlášení do listiny bodů 18/19, Úhrada kódových čísel
25.4.2018 Rada OSÚ AD Praha sídlo SLČR 16.00 Pozvánka Zápis  
 3.5. 2018 TR juniorů Praha sídlo SLČR 13:00 Pozvánka Zápis  
3.5.2018 TR mužů Praha sídlo SLČR 16.00 Pozvánka Zápis  
9.5.2018 TR žen Havířov 11.00 Pozvánka Zápis Příloha
10.5.2018 Mark.schůzka Praha 13:00       
11.5.2018 Metodická komise Praha 10:00 Pozvánka Zápis  
12.5.2018 Konference SLČR Praha Clarion 10.00      
14.5.2018 Kongres FIS Costa Navarino       Zápis subkomise žen, Y@CH subkomise, zápis T.Bank - příloha
15.5.2018 Rada Praha 17:00 Pozvánka Zápis Statut KM, kalendář FIS, kalendář RKZ
15.5. 2018 Komise mládeže Praha sídlo SLČR 13:00 Pozvánka Zápis Prezenční listna               
19.5.2018 Jarní sraz - testování SPS Nymburk 9:00 Pozvánka   Výsledky testů SpS
5.6.2018 Schůzka Masters Praha sídlo SLČR 17:00 Pozvánka Zápis Statut KMA, prezenční listina
12.6.2018 Rada Praha 16:00 Pozvánka Zápis Republikový výběr žactvaPoháry, Dotace kraje, Usnesení žactvo, Stanovisko MetK
7.-11.7.2018 Kondiční soustředění RDA, RDB, RDJ Nymburk   Pozvánka    
24.7.2018 Rada Litomyšl-hotel Aplaus 16:30 Pozvánka Zápis 3.návrh Kalendář FIS, statut KM, RVž
14.8.2018 Rada Praha 16:00 Pozvánka Zápis Kalendář RKZ
16.8.2018 STK Malá Morávka 09:00 Pozvánka   PRAVIDLA FIS-BODŮ - VYDÁNÍ 2018 Tato pravidla jsou integrovanou částí ICR / PLZ (čl.618)
5.9.2018 Komise mládeže Nymburk 13:00 Pozvánka Zápis prezenční listina
12.9.2018 Rada Praha 16:00 Pozvánka Zápis Kalendář RKZ
15.9.2018 Doškolení trenérů  Praha-Strahov, Aula ČUS 09:00 Pozvánka Přihláška  
20.-23.9.2018 Školení II.tř VOŠ ČUS Praha 6-Strahov   Pozvánka Přihláška  
  Zűrich - kongres FIS         FIS Subkomise pravidel, Ladies Subkomise, Y&CH, Homologace, Komise WC
27.9.2018 TR žactva Pitztal     Zápis  
16.10.2018 Rada Praha 16:00 Pozvánka Zápis  
23.10.2018 Plénum Praha 15:00 Pozvánka Zápis Materiály k jednání
23.10.2018 Tisková konference OSÚ AD SLČR - RD Salonek ČD 10:00 Pozvánka    
13.11.2018 Rada Praha 16:00 Pozvánka Zápis  
17.11.2018 Aktiv TD a pořadatelů

Praha-Strahov

9:00 Pozvánka    
24.11.2018 Seminář - časoměřiči Praha 4-Chodov 9:30 Pozvánka   přihlášky: ota.deyl@gmail.com
1.12.2018 Školení rozhodčích Rožnov pod Radhoštěm 8:30 Pozvánka   přihlášky: michaltr@cbox.cz
8.12.2018 Školení rozhodčích Vrchlabí 9:00 Pozvánka Přihláška přihlášky: alpin@czech-ski.com
11.12.2018 Rada Praha 16:00 Pozvánka Zápis  
           

 

Zápisy a termíny OSU AD 2017

Zápisy a termíny OSU AD 2016

Zápisy a termíny OSU AD 2015

Zápisy a termíny OSU AD 2014

Zápisy a termíny OSU AD 2013

Zápisy a termíny OSU AD 2012

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz