Home Závody a výsledky

Harmonogram 2018 Místo Čas Program Zápis Dokumenty
9.1.2019 Rada OSÚ AD Praha sídlo SLČR 16.00 Pozvánka Zápis EYOF Sarajevo , MSJ Val di Fassa - zpracoval Jan Fiedler
25.-26.1.2019 Workshop trenérů  Skiareál Klíny 18.00 Pozvánka    
30.1.2019 Rada OSÚ AD  Praha sídlo SLČR 15.00 Pozvánka Zápis  
11.3.2019 Rada OSÚ AD  Špindlerův Mlýn, hotel Horal 17.00 Pozvánka Zápis přílohy k jednání Rady OSÚ AD 
19.3.2019 Plénum OSÚ AD Praha sídlo SLČR 15.00 Pozvánka Zápis přílohy k jednání Pléna OSÚ AD
4.-7.4.2019 Zimní část školení trenérů II.tř. Šp.Mlýn, Vrchlabí        
11.-14.4.2019 Školení trenérů III.tř. Praděd-hotel Figura 18.30      
16.4.2019 Trenérská rada žen Havířov-ten.kurty Pauláth 11.00 Pozvánka Zápis podklady k jednání
17.4.2019 Rada OSÚ AD  Praha sídlo SLČR 16.00 Pozvánka Zápis  
24.4.2019 STK Praha sídlo SLČR 14.00 Pozvánka Zápis  
7.5.2019 Komise mládeže OSÚ AD  Praha sídlo SLČR 13.00 Pozvánka Zápis Návrh RVž Podklad pro návrh do RVž
9.5.2019 TR juniorů Praha sídlo SLČR 11.00 Pozvánka Zápis  
9.5.2019 TR mužů Praha sídlo SLČR 15.00      
9.5.2019 TR mužů se závodníky Praha sídlo SLČR 17.00      
14.5.2019 Plénum OSÚ AD  Praha - aula ČUS 16.00 Pozvánka Zápis  
17.5.2019 Rada OSÚ AD  Praha sídlo SLČR 16.00 Pozvánka Zápis Složení RD 19/20
18.5.2019 Valná hromada OSÚ AD  Aula ČUS, Praha 6-Strahov 09.00 Pozvánka Zápis Usnesení, Statut OSÚ AD SLČR
20.5.2019 TR žen Praha sídlo SLČR 13.00 Pozvánka    
22.5.2019 Metodická komise Praha sídlo SLČR 10.00 Pozvánka Zápis Program, zpráva o činnosti
22.5.2019 Interní jednání oponentury SpS Praha sídlo SLČR 14.00 Pozvánka    
24.5.2019 Král Bílé Stopy Jatka 68, Praha 7-Holešovice 20.00      
25.5.2019 Konference SLČR Praha 9-Vysočany, hotel Clarion 10.00      
29.5.2019 Interní jednání oponentury SpS Vrchlabí, Tyršova 783 13.00 Pozvánka    
30.5.-2.6. Letní část školení trenérů II.tř. Vrchlabí        
5.6.2019 Interní jednání oponentury SpS Olomouc, Na Střelnici 1337/41 13.00 Pozvánka    
12.6.2019 Rada OSÚ AD  Praha - sídlo SLČR 15.00 Pozvánka Zápis Rozdělení SpS 19/20 , FIS Calendar Masters 19/20, FIS Dubrovnik, FIS Dubrovnik, komise FIS ladies, komise FIS children
14.-19.7.2019 Kondiční soustředění RD Nymburk   Pozvánka    
16.7.2019 Metodická komise Nymburk 10.00 Pozvánka Zápis  
17.7.2019 Rada OSÚ AD  Špindlerův Mlýn- chata Moravěnka 16.00 Pozvánka Zápis  
15.8.2019 STK Malá Morávka 09.00 Pozvánka    
20.8.2019 Rada OSÚ AD Praha - sídlo SLČR 15.00 Pozvánka Zápis Návrh kalendáře FIS/ČR
31.8.-1.9.2019 Workshop trenérů mládeže Klíny 17.00 Pozvánka    
28.8.2019 Komise mládeže OSÚ AD Nymburk 13.00 Pozvánka Zápis II.návrh kalendáře RKZ 19/20
18.9.2019 Rada OSÚ AD    15.00 Pozvánka Zápis Kritéria VSCM
5.10.2019 Workshop a doškolení trenérů AD Nymburk 9:00 Pozvánka   přihláška zde
16.10.2019 Rada OSÚ AD    15.00 Pozvánka Zápis  
22.10.2019 Plénum OSÚ AD  Praha - sídlo SLČR 15.00 Pozvánka Zápis  
23.11.2019 Aktiv STK, pořadatelé a TD Praha-aula ČUS 9.00 Pozvánka    

 

Zápisy a termíny OSU AD 2018

Zápisy a termíny OSU AD 2017

Zápisy a termíny OSU AD 2016

Zápisy a termíny OSU AD 2015

Zápisy a termíny OSU AD 2014

Zápisy a termíny OSU AD 2013

Zápisy a termíny OSU AD 2012

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler