Home Závody a výsledky

Listina přihlášených LEKI CUP (17.2.2018 KAMENEC Jablonec nad Jizerou)

  záznamů na stránku
Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub GS
770472 MOŠNA František 2008 PP A SK Lajdáček -  
772348 FIŠER Jiří 2010 PP L TJ Spartak Rokytnice -  
772380 MARTÍNEK Ondřej 2010 PP L TJ Spartak Rokytnice -  
772248 OPÁLENÝ Martin 2010 PP A LO TJ VS Praha -  
772619 KOHOUT STANISLAV 2012 PP A Nezařazený člen -  
772402 LINKA Alan 2010 PP L ČSK Vysoké nad Jizerou -  
772403 KOŇÁK Matěj 2008 PP L ČSK Vysoké nad Jizerou -  
772334 BARDIOVSKÝ David Tyl 2010 PP A LO TJ VS Praha -  
772401 MAŘAS Jakub 2009 PP H SK Špindl z.s. -  
772382 ABRAHAM Tomáš 2010 PP H SA Špindl -  
772285 HAVLIČEK Josef 2009 PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz -  
772286 HAVLÍČEK Jakub 2011 PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz -  
772422 KONDĚLKA Dominik 2011 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí -  
772571 BRUNCLÍK Tobiáš 2011 PP L KL Turnov -  
772384 HLINĚNÝ Matěj 2010 PP A Nezařazený člen -  
772325 ZAPADLO Michal 2011 PP L SK Ještěd (SKJ) -  
772322 JANDEJSEK Hynek 2010 PP L SK Ještěd (SKJ) -  
772439 ŠTEFKA Patrik 2012 PP A SK Lajdáček -  
772256 BOSNIČ Martin 2010 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
772351 MACH Antonín 2009 PP L TJ Spartak Rokytnice -  
772153 ŽÁK Kvido 2009 PP A LO TJ VS Praha -  
772385 HORÁK Prokop 2008 PP H SA Špindl -  
772151 TVRZ Jan 2009 PP A LO TJ VS Praha -  
772388 TUČEK Jan 2009 PP H SA Špindl -  
772113 NOVÁK Vojtěch 2010 PP S AŠ Ml.Boleslav -  
772381 PLECHÁČ Šimon 2010 PP L TJ Spartak Rokytnice -  
772400 TOMEŠ Jiří 2010 PP H SK Špindl z.s. -  
772239 ELMER Oliver 2009 PP S SKI KLUB NERATOVICE -  
772536 POSPÍŠIL Jan 2009 PP L SK Ještěd (SKJ) -  
772579 FEJFAR Eduard 2008 PP S AŠ Ml.Boleslav -  
772580 ŠEVČÍK Matěj 2008 PP S AŠ Ml.Boleslav -  
772559 PILÁT Daniel 2011 PP A Nezařazený člen -  
772558 HONCŮ František 2012 PP A Nezařazený člen -  
772551 BŘICHÁČ Michal 2010 PP A SKIPORG -  
772570 VESELÝ Tobiáš 2011 PP S AŠ Ml.Boleslav -  
772569 MELICHAR Martin 2010 PP S AŠ Ml.Boleslav -  
772568 KHOL Martin 2008 PP S AŠ Ml.Boleslav -  
772575 PÍŠA Dominik 2011 PP L TJ Spartak Rokytnice -  
772537 POSPÍŠIL Prokop 2011 PP L SK Ještěd (SKJ) -  
772605 BAREŠ Hugo 2008 PP A Nezařazený člen -  
772404 HŮRKA Martin 2009 PP S SKI KLUB NERATOVICE -  
772576 VAŠUT Theodor 2008 PP A LO TJ VS Praha -  
772578 HŮRKA Marek 2011 PP S SKI KLUB NERATOVICE -  
772535 JEŽEK Jonáš 2010 PP L SK Ještěd (SKJ) -  
772518 HONZÁK Adam 2008 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N -  
772525 BUREŠ Oldřich 2012 PP A SK Lajdáček -  
772496 HOŘICKÝ Martin 2010 PP B Jan Němec SKI ACADEMY, z.s. -  
772450 MIŘÁTSKÝ Jakub 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
772438 RÁDL Jan 2008 PP L TJ Jiskra - SK Harrachov -  
772445 BENEŠ Maxmilián 2011 PP L SK Ještěd (SKJ) -  
772433 ZIKMUND Denis 2009 PP L Ski klub Ještěd,z. s. -  
772423 HRONEŠ Matěj 2008 PP H SA Špindl -  
772120 ŠEC Alexander 2008 PP A Racing team Záhrobský -  
772424 KOPECKÝ Maxim 2011 PP H SA Špindl -  
770574 KOLB Jan 2008 PP H SK Janské Lázně -  
770944 KUNRT Kryštof 2008 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
770857 PETŘÍK Marek 2008 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí -  
770997 GRYM Vojtěch 2009 PP A LO TJ VS Praha -  
772161 JANOUŠKOVEC Jakub 2009 PP S Ski klub Kralupy -  
772162 LANGMAJER Václav 2008 PP S Ski klub Kralupy -  
772163 ŠTROS František 2009 PP S Ski klub Kralupy -  
772007 SMETANA Matěj 2009 PP L TJ Jiskra - SK Harrachov -  
772098 MARKOVIČ Samuel 2010 PP H SK Špindl z.s. -  
772314 KOTOUČEK ML. Ladislav 2010 PP H SK Rýchory Mladé Buky -  
772307 PECHÁČ Šimon 2011 PP A SK Lajdáček -  
770943 KUNRT Adam 2008 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
770969 TATÍČEK Jakub 2010 PP A SK Lajdáček -  
770861 MORAVEC Vojtěch 2008 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí -  
770877 SVATOŠ František 2008 PP A SKI AVIA Praha o.s. -  
770933 MIKL Matouš 2008 PP L KL Turnov -  
770810 RAJNOCH Marek 2010 PP L SK Ještěd (SKJ) -  
770806 GUTTLER Eliáš 2008 PP A LO TJ VS Praha -  
770796 ŠVIMBERSKÝ Oliver 2008 PP A SK Lajdáček -  
770919 POLLERT Metoděj 2009 PP A SK Lajdáček -  
770900 PECHÁČ Matěj 2009 PP A SK Lajdáček -  
770907 SCHÄFER Josef 2010 PP L SKI TEAM LIBEREC -  
770756 SULOVSKÝ Jáchym 2009 PP L Ski klub Ještěd,z. s. -  
770718 WEBER Sebastian 2009 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
770716 ŠÍMA Oliver 2008 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N -  
770864 KULICH Samuel 2009 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí -  
770862 NOVÝ Lukáš 2008 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí -  
772047 CHATRNÝ Otto Fabian 2009 PP A SK Lajdáček -  
772109 ŠRYTR Dominik 2008 PP L SK Ještěd (SKJ) -  
772111 VÁCLAVÍK Jakub 2008 PP L SK Ještěd (SKJ) -  
772041 MRAVEC Albert 2008 PP A LO TJ VS Praha -  
772093 KORBEL Daniel 2008 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N -  
772159 SVOBODA Albert 2008 PP A LO TJ VS Praha -  
772405 JÍLEK Filip 2010 PP S SKI KLUB NERATOVICE -  
772022 MICHALIČKA Lukáš 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
772021 JEŽEK Adam 2012 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
772020 DVOŘÁK Matyáš 2009 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
772128 KNOBLOCH Adam 2010 PP L KL Turnov -  
885916 ŠVIHOVSKÝ Daniel 2011 PP L SK Ještěd (SKJ) -  
885917 ŠVIHOVSKÝ Matyáš 2010 PP L SK Ještěd (SKJ) -  
772110 ŠRYTR Jan 2010 PP L SK Ještěd (SKJ) -  
770863 POLANSKÝ Robin 2008 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí -  
770960 ANTOŠ Robert 2010 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
770952 LAHODA Filip 2009 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
770950 JANDÍK Josef 2010 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
770945 ŠAMONIL Eduard 2009 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
770958 SYROVÝ Ondřej 2009 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
770953 JOHN Thomas 2009 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
770946 JANDÍK Zdeněk 2008 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
770956 KIRSCH Viktor 2008 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
772387 ŠIMEK Michal 2008 PP H SA Špindl -  
770965 HERINK Jiří 2008 PP L SKI TEAM LIBEREC -  
772373 PRŮŠA Marek 2009 PP H SK Špindl z.s. -  
772588 HAVLÍK Adam 2010 PP L TJ LIAZ Jablonec/Nis. -  

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz