Home Závody a výsledky

Listina přihlášených MADEJA SPORT CUP 2018 (17.2.2018 Areál Kouty)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub GS
1. 770840 BITTA Adam 2008 PP T SKI Dolní Benešov o.s. 499 (1)
2. 770929 VACEK Ludvík 2008 PP B VSK VUT Brno 465 (2)
3. 772158 RYCEK Kryštof 2008 PP T Ski Bílá 419 (3)
4. 772304 KAŠING Oliver 2008 PP T Ski Bílá 406 (4)
5. 770852 MICHAL Tomáš 2008 PP T Ski Bílá 400 (5)
6. 770992 SOBOTKA Daniel 2008 PP B SKP Kometa Brno 375 (6)
7. 770847 KOHOUTEK Tomáš 2008 PP M SKI KLUB Haná 323 (7)
8. 770708 ČAGAN Ondřej 2008 PP T LK Baník Ostrava 304 (8)
9. 772016 PŘIBYL Zdeněk 2008 PP T LK Baník Ostrava 298 (9)
10. 772213 MARTÍNEK Lukáš 2008 PP Z SK MEZ Vsetín 267 (10)
11. 770776 NAVRÁTIL David 2008 PP T LK Svinec 254 (11)
12. 770926 SKALIČKA Jiří 2008 PP Z SKI Soláň 234 (12)
13. 772106 PAVLÍČEK Jakub 2008 PP Z SKI Klub Valašsko, z.s. 153 (13)
14. 772456 BAHENSKÝ Daniel 2009 PP T SK Annaberg 130 (14)
15. 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 PP Z Nezařazený člen 125 (15)
16. 772266 GROSS Matyáš 2008 PP B ST Victoria Brno 124 (16)
17. 772328 DVOŘÁK Tomáš 2008 PP Z Nordica Ski Zlín 121 (17)
18. 772171 HÁBA Jan 2008 PP Z SK MEZ Vsetín 117 (19)
19. 772231 VEČEREK Tobiáš Jan 2008 PP T LK Svinec 109 (20)
20. 772250 JOPEK Franciszek 2008 PP T SKI Mosty 90 (21)
21. 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 PP B ST Victoria Brno 89 (22)
22. 772271 CIMMER František 2009 PP B ST Victoria Brno 85 (23)
23. 772193 ZONEK Jáchym 2009 PP T LK Baník Ostrava 85 (24)
24. 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 PP J HB Ski team 70 (27)
25. 772458 LIŠKA PETR 2010 PP Z LO Hrachovec 65 (29)
26. 772303 SMOLÍK David 2010 PP T Ski Bílá 62 (30)
27. 772221 HLADKÝ Bruno 2009 PP B SKP Kometa Brno 39 (32)
28. 772222 HLADKÝ Richard 2009 PP B SKP Kometa Brno 36 (34)
29. 772557 PEŠL Jan 2009 PP Z Nordica Ski Zlín 35 (35)
30. 770967 CARDA Jakub 2008 PP B FreeSki Academy Brno 29 (37)
31. 772178 PŘIBYL Šimon 2010 PP T LK Baník Ostrava 24 (38)
32. 772177 ZONEK Vojtěch 2010 PP T LK Baník Ostrava 19 (39)
33. 772306 HULA Ondřej 2010 PP T Ski Bílá 18 (42)
34. 772563 KOŘÉNEK Richard 2010 PP T Penguin´s Ski club Ostrava 12 (48)
35. 772477 HÝŽĎAL Vojtěch 2010 PP Z Nordica Ski Zlín 9 (52)
36. 770845 KESTL Tomáš 2008 PP M SK Kouty 7 (53)
37. 772475 VESELÝ Ondřej 2010 PP Z Nordica Ski Zlín 7 (54)
38. 772504 NIEMIEC Marek 2008 PP T SKI Mosty 6 (56)
39. 772479 ŠELIGA Jakub 2010 PP T LK Baník Ostrava 1 (61)
40. 772268 PROCHÁZKA Martin 2009 PP B ST Victoria Brno -  
41. 772265 ŠIMONEK Jan 2008 PP B ST Victoria Brno -  
42. 772584 ZAJÍC Matyáš 2009 PP B SKP Kometa Brno -  
43. 772423 HRONEŠ Matěj 2008 PP H SA Špindl -  
44. 772400 TOMEŠ Jiří 2010 PP H SK Špindl z.s. -  
45. 772373 PRŮŠA Marek 2009 PP H SK Špindl z.s. -  
46. 772098 MARKOVIČ Samuel 2010 PP H SK Špindl z.s. -  
47. 772401 MAŘAS Jakub 2009 PP H SK Špindl z.s. -  

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz