Home Závody a výsledky

Listina přihlášených FIS - Český pohár (19.-20.1.2019 Pec pod Snezkou)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Nár. Lyžařský klub GS
1. 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 JU CZE TJ Spartak SK Vrchlabí 41.77 (624)
2. 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 JU CZE ČKL Harrachov 43.97 (680)
3. 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 JU CZE SK Janské Lázně 53.24 (928)
4. 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 JU CZE SK Špindl z.s. 61.39 (1135)
5. 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 JU CZE SK Špindl z.s. 63.15 (1182)
6. 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 JU CZE SK Janské Lázně 64.08 (1199)
7. 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 JU CZE SKI Soláň 68.44 (1311)
8. 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 JU CZE Ski Bílá 69.96 (1345)
9. 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 MJ CZE SKI TEAM ZLÍN 80.23 (1552)
10. 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 JU CZE SK Ještěd (SKJ) 86.95 (1692)
11. 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 MJ CZE Racing team Záhrobský 87.75 (1708)
12. 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 MJ CZE ALPIN SC 95.20 (1860)
13. 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 MJ CZE SKI AVIA Praha o.s. 101.14 (1969)
14. 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 MJ CZE SK Kouty 102.22 (1988)
15. 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 MJ CZE SK Špindl z.s. 106.78 (2072)
16. 155965 LAIN Viktorie 2001 MJ CZE SK Špindl z.s. 131.63 (2425)
17. 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 MJ CZE SK Ještěd (SKJ) 133.56 (2448)
18. 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 JU CZE TJ Lok. Trutnov 138.30 (2501)
19. 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 MJ CZE SKP Kometa Brno 157.70 (2696)
20. 155946 TICHÁ Michaela 2001 MJ CZE LO TJ VS Praha 174.86 (2834)
21. 155974 DOSKOČILOVÁ Barbora 2001 MJ CZE Ski Bílá 180.41 (2887)
22. 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 JU CZE TJ Jiskra - SK Harrachov 184.63 (2916)
23. 155997 DĚDKOVÁ Leona 2002 MJ CZE SK MEZ Vsetín 196.24 (3002)
24. 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 MJ CZE SK Deštné v O.h. 229.75 (3150)
25. 156015 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 MJ CZE Ski klub Ústí n.O 255.98 (3229)
26. 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 SE CZE VSK VUT Brno 266.20 (3258)
27. 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 MJ CZE TJ Spartak Rokytnice 268.63 (3269)
28. 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 MJ CZE SK Špindl z.s. 288.43 (3317)
29. 155882 KOČÍ Kamila 1999 JU CZE ALPIN SC 316.70 (3368)
30. 156021 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 MJ CZE SKI Řetězárna 321.59 (3381)
31. 156011 PALMOVÁ Marie 2002 MJ CZE TJ Spartak Rokytnice -  
32. 156022 LUKÁŠKOVÁ Barbora 2002 MJ CZE TJ Spartak Rokytnice -  
33. 155945 KENCLOVÁ Marlene 2001 MJ CZE LO TJ VS Praha -  
34. 155990 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 MJ CZE LO TJ VS Praha -  
35. 155930 RAŠKOVÁ Adéla 2000 JU CZE LO TJ VS Praha -  
36. 155987 RAŠKOVÁ Kateřina 2002 MJ CZE LO TJ VS Praha -  
37. 155947 POLEDNOVÁ Barbora 2001 MJ CZE Ski Team Harranti Harrachov -  
38. 155988 ŽEŽULKOVÁ Karolína 2002 MJ CZE LO TJ VS Praha -  
39. 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 MJ CZE Ski klub Ještěd,z. s. -  
40. 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 MJ CZE SKP Kometa Brno -  
41. 156014 FALTUSOVÁ Adéla 2002 MJ CZE Ski klub Ústí n.O -  
42. 155971 JANDOVÁ Markéta 2001 MJ CZE SKI-CLUB LIPNO -  
43. 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 MJ CZE LO TJ VS Praha -  

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz