Home Závody a výsledky

Listina přihlášených FIS - CIT (23.-24.2.2019 Spindleruv Mlyn - Horni Misecky)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Nár. Lyžařský klub SL
1. 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 JU CZE TJ Spartak SK Vrchlabí 44.26 (609)
2. 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 JU CZE SKP Kometa Brno 52.32 (801)
3. 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL Ks Narciarnia 57.23 (926)
4. 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 JU CZE VSK VUT Brno 63.48 (1077)
5. 155899 VETROVÁ Aneta 1999 JU CZE SA Špindl 67.14 (1157)
6. 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 JU CZE SK Špindl z.s. 70.22 (1245)
7. 435439 WOJCIK Katarzyna 2001 POL Ks Narciarnia nowy sacz 70.61 (1263)
8. 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 JU CZE SK Janské Lázně 70.94 (1272)
9. 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 JU CZE TJ Jáchymov 71.59 (1290)
10. 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 JU CZE SK Špindl z.s. 73.63 (1346)
11. 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 MJ CZE SKI TEAM ZLÍN 73.65 (1347)
12. 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 MJ CZE Racing team Záhrobský 77.12 (1460)
13. 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 JU CZE Ski Bílá 83.63 (1628)
14. 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 JU CZE SK Špindl z.s. 84.93 (1668)
15. 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 JU CZE Ski Bílá 85.41 (1682)
16. 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL KS Live Bielsko-Biala 86.53 (1700)
17. 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 MJ CZE SK Kouty 86.63 (1705)
18. 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 JU CZE SK Janské Lázně 89.39 (1754)
19. 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 MJ CZE Racing team Záhrobský 93.33 (1840)
20. 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 MJ CZE SK Ještěd (SKJ) 93.53 (1844)
21. 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 MJ CZE SKI AVIA Praha o.s. 102.60 (2032)
22. 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 MJ CZE SKI Soláň 103.25 (2048)
23. 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 MJ CZE SKP Kometa Brno 103.79 (2061)
24. 435449 HOPEK Gabriela 2002 POL Kkn Siepraw ski 104.85 (2082)
25. 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 MJ CZE Ski Bílá 105.08 (2087)
26. 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 MJ CZE SK Kouty 113.62 (2233)
27. 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 MJ CZE SK Deštné v O.h. 114.97 (2252)
28. 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 MJ CZE SK Kouty 117.59 (2290)
29. 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 MJ CZE SK Špindl z.s. 118.56 (2301)
30. 155965 LAIN Viktorie 2001 MJ CZE SK Špindl z.s. 118.92 (2314)
31. 155637 GRYGAROVÁ Veronika 1991 SE CZE SKM Val. Meziříčí 119.04 (2317)
32. 156004 ŠERÁ Tereza 2002 MJ CZE SKI Soláň 120.31 (2332)
33. 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 MJ CZE TJ Mezihoří 120.45 (2335)
34. 155837 RYDLOVÁ Lucie 1997 SE CZE TJ SOKOL Deštné v O.h. 127.30 (2450)
35. 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 MJ CZE SKP Kometa Brno 129.16 (2475)
36. 155959 VERNEROVÁ Klára 2001 MJ CZE SK SKIracingMB z.s. 134.06 (2539)
37. 155851 ENTOVÁ Klára 1998 JU CZE Ski klub Ústí n.O 134.28 (2542)
38. 156018 VESELÁ Alena 2002 MJ CZE LK Olomouc 143.22 (2657)
39. 155946 TICHÁ Michaela 2001 MJ CZE LO TJ VS Praha 144.04 (2671)
40. 155993 LANKOVÁ Štěpánka 2002 MJ CZE SK Telnice 144.74 (2682)
41. 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 SE CZE LK Baník Ostrava 146.79 (2715)
42. 155921 HANKOVÁ Kateřina 2000 JU CZE SA Špindl 150.80 (2761)
43. 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 SE CZE SK ATLAS 153.86 (2807)
44. 155882 KOČÍ Kamila 1999 JU CZE ALPIN SC 154.08 (2810)
45. 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 MJ CZE TJ Spartak Rokytnice 154.94 (2817)
46. 155915 HRADILOVÁ Johana 2000 JU CZE TJ Lok. Trutnov 157.44 (2845)
47. 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 MJ CZE ALPIN SC 162.59 (2906)
48. 156017 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 MJ CZE Ski team Buková hora 167.77 (2951)
49. 155991 TOMEČKOVÁ Lucie 2002 MJ CZE SK Hrubá Voda z.s. 168.80 (2964)
50. 155920 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 JU CZE SK SKIracingMB z.s. 180.08 (3060)
51. 156015 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 MJ CZE Ski klub Ústí n.O 184.99 (3092)
52. 155949 KUPCOVÁ Aneta 2001 MJ CZE TJ Bižu. Jablonec n/N 192.67 (3159)
53. 155928 DOKSANSKÁ Anna 2000 JU CZE TJ SOKOL Deštné v O.h. 195.76 (3188)
54. 155968 HÁJKOVÁ Karolína 2001 MJ CZE SK Telnice 206.25 (3261)
55. 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 MJ CZE LO TJ VS Praha 207.65 (3266)
56. 155893 KENCLOVÁ Aneta 1999 JU CZE LO TJ VS Praha 224.97 (3369)
57. 155960 SKALICKÁ Veronika 2001 MJ CZE SK SKIracingMB z.s. 268.04 (3543)
58. 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 SE CZE VSK VUT Brno 271.06 (3552)
59. 156003 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 MJ CZE TJ Bižu. Jablonec n/N 271.18 (3554)
60. 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 SE CZE LO TJ VS Praha 286.54 (3602)
61. 155969 REISSIGOVÁ Natalie 2001 MJ CZE Ski Club Bouřňák z.s. 295.81 (3619)
62. 156022 LUKÁŠKOVÁ Barbora 2002 MJ CZE TJ Spartak Rokytnice 306.67 (3650)
63. 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 MJ CZE SK Špindl z.s. 339.22 (3718)
64. 155996 STEINHAUSEROVÁ Valentina 2002 MJ CZE SKI KLUB JUNIOR Brno 360.30 (3747)
65. 155992 STUCHLOVÁ Veronika 2002 MJ CZE SK Hrubá Voda z.s. -  
66. 156019 MRÁZKOVÁ Tereza 2000 JU CZE LK Olomouc -  
67. 156023 DRŠATOVÁ Tereza 2001 MJ CZE SK WAXON -  
68. 156011 PALMOVÁ Marie 2002 MJ CZE TJ Spartak Rokytnice -  
69. 156014 FALTUSOVÁ Adéla 2002 MJ CZE Ski klub Ústí n.O -  

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz