Home Závody a výsledky

Listina přihlášených Head Cup 2019 (16.-17.3.2019 Stoh Špindlerův Mlýn)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub GS
1. 885926 MACHYTKOVÁ Natali Anna 2009 PP H SA Špindl 416 (1)
2. 886294 ANDRTOVÁ Anna Marie 2009 PP U TJ Mezihoří 354 (2)
3. 885943 KUČEROVÁ Andrea 2010 PP H ST Svatý Petr-LO 326 (3)
4. 885928 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 PP L SKI TEAM LIBEREC 302 (4)
5. 886040 KOLBOVÁ Ema 2010 PP H SK Janské Lázně 267 (5)
6. 886163 KRÁTKÁ Tina 2009 PP H TJ Slavoj Teplice n. Met. 267 (6)
7. 885878 MÁLKOVÁ Anna 2009 PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 238 (7)
8. 885925 KŘÍŽOVÁ Kristýna 2009 PP H SA Špindl 214 (8)
9. 885606 TABULKOVÁ Barbora 2009 PP L Tělocvičná Jednota Sokol Dolní Mísečky 208 (9)
10. 885672 ŠEJNOVÁ Emma 2009 PP A SK Lajdáček 157 (10)
11. 885652 JONÁŠOVÁ Tereza 2009 PP A Sokol Nusle - LO 146 (11)
12. 885662 BURKERTOVÁ Aneta 2009 PP A SK Lajdáček 145 (12)
13. 885669 VEDRALOVÁ Julie 2009 PP A SK Lajdáček 126 (14)
14. 886007 GALKOVÁ Ester 2009 PP H SK Deštné v O.h. 119 (15)
15. 886006 SOLAROVÁ Eliška 2010 PP H SK Deštné v O.h. 107 (16)
16. 886273 BUREŠOVÁ Kateřina 2010 PP A SK Lajdáček 91 (18)
17. 886141 HOLICKÁ Magdalena 2010 PP H SA Špindl 87 (19)
18. 886519 ŠTIKAROVÁ Tereza 2011 PP H SK Janské Lázně 85 (20)
19. 886081 NOVOTNÁ Johanka 2010 PP A Sokol Nusle - LO 75 (21)
20. 886474 KACZMAREK Iga 2010 PP H OS Krkonošský pohár 64 (22)
21. 885665 NEJDLOVÁ Ella 2009 PP A SK Lajdáček 61 (23)
22. 885777 HORÁKOVÁ Veronika 2010 PP A SK Lajdáček 61 (24)
23. 885784 SMETÁNKOVÁ Šárka 2009 PP H SK Janské Lázně 57 (25)
24. 886275 HAVLOVÁ Kristýna 2009 PP A SK Lajdáček 46 (27)
25. 885850 VOTOČKOVÁ Kateřina 2009 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí 40 (30)
26. 886060 GEFFERTOVÁ Marta 2010 PP A Sokol Nusle - LO 35 (31)
27. 886167 NEJEZCHLEBOVÁ Ela 2009 PP H TELEMARK KLUB ŠPINDL 25 (35)
28. 886080 BURDOVÁ Karla 2010 PP A Sokol Nusle - LO 21 (38)
29. 886372 KRÁČMEROVÁ Eliška 2010 PP H TJ SOKOL Deštné v O.h. 20 (39)
30. 885708 NOVÁ Klára 2010 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí 13 (46)
31. 886263 KEPRTOVÁ Karolina 2009 PP A SKI AVIA Praha o.s. 12 (47)
32. 885944 KVÍČALOVÁ Tereza 2010 PP A SK Lajdáček 4 (53)
33. 885780 JANČAROVÁ Mariana 2010 PP A SK Lajdáček 4 (54)
34. 886264 KEPRTOVÁ Veronika 2011 PP A SKI AVIA Praha o.s. 4 (55)
35. 886140 ČESÁKOVÁ Apolena 2010 PP H SA Špindl 3 (56)
36. 886171 PODLIPNÁ Valentýna 2012 PP A SK Lajdáček 3 (57)
37. 885719 PRÁŠKOVÁ Kristýna 2010 PP H TJ Lok. Trutnov 3 (58)
38. 886234 NEBESKÁ Klára 2011 PP H SK Deštné v O.h. -  
39. 886522 NOVOSADOVÁ Tereza 2013 PP H SA Špindl -  
40. 886170 CHATRNÁ Emma Julie 2012 PP A SK Lajdáček -  
41. 886345 VOSÁTKOVÁ Sofia 2013 PP H MOTION TEAM, z.s. -  
42. 886158 VOSÁTKOVÁ Mia 2010 PP H MOTION TEAM, z.s. -  
43. 886265 RŮŽIČKOVÁ Lea 2011 PP A SKI AVIA Praha o.s. -  

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz