Home Závody a výsledky

Listina přihlášených LEKI CUP (20.1.2019 Skiareál Šachty)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub GS
1. 886314 PŠENKOVÁ Tereza 2011 PP S SK SKIracingMB z.s. 290 (1)
2. 885928 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 PP L SKI TEAM LIBEREC 263 (1)
3. 886272 ZEMANOVÁ Veronika 2011 PP L Nezařazený člen 174 (2)
4. 885587 SADILOVÁ Jana 2009 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N 199 (2)
5. 885606 TABULKOVÁ Barbora 2009 PP L Tělocvičná Jednota Sokol Dolní Mísečky 195 (3)
6. 886503 KAŠPRIŠIN Beata 2011 PP L TJ Spartak Rokytnice 169 (3)
7. 886283 FISCHEROVÁ Johanna 2012 PP L SK Ještěd (SKJ) 158 (4)
8. 885943 KUČEROVÁ Andrea 2010 PP H ST Svatý Petr-LO 166 (4)
9. 885757 JEŽKOVÁ Kateřina 2009 PP L Ski Team Harranti Harrachov 164 (5)
10. 886326 FALTYSOVÁ Gabriela 2011 PP A LO TJ VS Praha 143 (5)
11. 885915 KOŠKOVÁ Anna 2009 PP L SK Ještěd (SKJ) 152 (6)
12. 885919 SMOLÍKOVÁ Amálie 2009 PP L Ski klub Ještěd,z. s. 139 (7)
13. 886086 HRUŠKOVÁ Michaela 2011 PP L SK Ještěd (SKJ) 100 (7)
14. 886348 GRYMOVÁ Johana 2011 PP A LO TJ VS Praha 97 (8)
15. 885584 ZEMANOVÁ Barbora 2009 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N 133 (8)
16. 885843 KUNRTOVÁ Agáta 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov 90 (9)
17. 886040 KOLBOVÁ Ema 2010 PP H SK Janské Lázně 116 (9)
18. 886161 HOLCOVÁ Tereza 2011 PP L TJ Spartak Rokytnice 72 (10)
19. 885914 FOLWARCZNA Eva 2009 PP L SK Ještěd (SKJ) 110 (10)
20. 886038 TVARŮŽKOVÁ Lenka 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov 66 (11)
21. 885792 TOPINKOVÁ Karolína 2009 PP S Ski klub Kralupy 102 (11)
22. 886325 KUKLOVÁ Valentyna 2010 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N 97 (12)
23. 886171 PODLIPNÁ Valentýna 2012 PP A SK Lajdáček 64 (12)
24. 886317 VERNEROVA Alena 2011 PP S SK SKIracingMB z.s. 58 (13)
25. 885926 MACHYTKOVÁ Natali Anna 2009 PP H SA Špindl 90 (14)
26. 885844 KONOPKOVÁ Anna 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov 56 (14)
27. 885845 PROUZOVÁ Nela 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov 56 (15)
28. 886294 ANDRTOVÁ Anna Marie 2009 PP U TJ Mezihoří 82 (15)
29. 885847 LAHODOVÁ Terezie 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov 52 (16)
30. 885850 VOTOČKOVÁ Kateřina 2009 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí 82 (16)
31. 885669 VEDRALOVÁ Julie 2009 PP A SK Lajdáček 76 (17)
32. 886469 ŠLOSAROVÁ Vanessa 2014 PP L SKI TEAM LIBEREC 47 (18)
33. 886257 PROCHÁZKOVÁ Nela 2010 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N 73 (18)
34. 886273 BUREŠOVÁ Kateřina 2010 PP A SK Lajdáček 55 (19)
35. 886307 FRONKOVÁ Karolína 2011 PP S SK SKIracingMB z.s. 45 (20)
36. 885766 VIEWEGHOVÁ Sofie 2009 PP L Ski Team Harranti Harrachov 52 (21)
37. 886399 PLAMINKOVÁ Ema 2011 PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz 37 (21)
38. 885672 ŠEJNOVÁ Emma 2009 PP A SK Lajdáček 49 (22)
39. 886226 KOČÍ Barbora 2011 PP H SK Janské Lázně 36 (22)
40. 885925 KŘÍŽOVÁ Kristýna 2009 PP H SA Špindl 44 (23)
41. 886477 HRUŠKOVÁ Adéla 2013 PP L SK Ještěd (SKJ) 33 (23)
42. 886288 KLÍMOVÁ Kristýna 2010 PP L Ski klub Ještěd,z. s. 42 (24)
43. 886509 HOLCOVÁ Karolína 2012 PP L TJ Spartak Rokytnice 29 (24)
44. 886010 PIČMANOVÁ Markéta 2009 PP S SKI KLUB NERATOVICE 41 (25)
45. 885824 KOLÁŘOVÁ Babeta 2009 PP L ČSK Vysoké nad Jizerou 38 (26)
46. 886492 KNOBLOCHOVÁ Kristýna 2012 PP L KL Turnov 16 (26)
47. 886448 ZACHOVÁ Amálie 2009 PP A LO TJ VS Praha 34 (28)
48. 886084 HERINKOVÁ Veronika 2011 PP L SKI TEAM LIBEREC 9 (29)
49. 886152 NOVOTNÁ Johana 2010 PP L ČSK Vysoké nad Jizerou 33 (29)
50. 886468 ŠPIČKOVÁ Ema 2009 PP L SKI TEAM LIBEREC 33 (30)
51. 886035 MADĚROVÁ Julie 2010 PP L Ski Team Harranti Harrachov 29 (34)
52. 886275 HAVLOVÁ Kristýna 2009 PP A SK Lajdáček 25 (35)
53. 885662 BURKERTOVÁ Aneta 2009 PP A SK Lajdáček 19 (39)
54. 885777 HORÁKOVÁ Veronika 2010 PP A SK Lajdáček 19 (40)
55. 885708 NOVÁ Klára 2010 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí 17 (41)
56. 886316 TAUCHMANOVÁ Barbora 2010 PP S SK SKIracingMB z.s. 17 (42)
57. 886051 PETERKOVÁ tereza 2010 PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz 16 (44)
58. 886285 PETROF Sofie 2010 PP L SK Ještěd (SKJ) 14 (47)
59. 886313 PAŘÍKOVÁ Adéla 2010 PP S Nezařazený člen 14 (48)
60. 885780 JANČAROVÁ Mariana 2010 PP A SK Lajdáček 11 (49)
61. 885791 KRÁTKÁ Kristýna 2010 PP S Ski klub Kralupy 11 (50)
62. 885944 KVÍČALOVÁ Tereza 2010 PP A SK Lajdáček 5 (51)
63. 886460 MRÁZKOVÁ Agáta 2009 PP A SK Lajdáček 4 (52)
64. 886309 HIKLOVÁ Kateřina 2009 PP S SK SKIracingMB z.s. 2 (53)
65. 885784 SMETÁNKOVÁ Šárka 2009 PP H SK Janské Lázně -  
66. 886336 VOHRALÍKOVÁ Kateřina 2010 PP H SA Špindl -  
67. 886507 STEHLÍKOVÁ Beáta 2010 PP A Racing team Záhrobský -  
68. 886506 SCHRÖTTEROVÁ Ella 2010 PP A Racing team Záhrobský -  
69. 886140 ČESÁKOVÁ Apolena 2010 PP H SA Špindl -  
70. 886263 KEPRTOVÁ Karolina 2009 PP A SKI AVIA Praha o.s. -  
71. 886488 URBANOVÁ Nicol 2009 PP L SK - Studenec -  
72. 886264 KEPRTOVÁ Veronika 2011 PP A SKI AVIA Praha o.s. -  
73. 886170 CHATRNÁ Emma Julie 2012 PP A SK Lajdáček -  
74. 886037 DALECKÁ Andrea 2010 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
75. 886036 DALECKÁ Michaela 2010 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
76. 886141 HOLICKÁ Magdalena 2010 PP H SA Špindl -  

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz