Home Závody a výsledky

Listina přihlášených LEKI CUP - Pohár Libereckého a Středočeského kraje (19.1.2019 Ski areál Kamenec)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub GS
1. 885928 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 PP L SKI TEAM LIBEREC 519 (1)
2. 886314 PŠENKOVÁ Tereza 2011 PP S SK SKIracingMB z.s. 575 (1)
3. 885943 KUČEROVÁ Andrea 2010 PP H ST Svatý Petr-LO 496 (2)
4. 885843 KUNRTOVÁ Agáta 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov 389 (2)
5. 885757 JEŽKOVÁ Kateřina 2009 PP L Ski Team Harranti Harrachov 425 (3)
6. 886283 FISCHEROVÁ Johanna 2012 PP L SK Ještěd (SKJ) 344 (3)
7. 885587 SADILOVÁ Jana 2009 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N 399 (4)
8. 886272 ZEMANOVÁ Veronika 2011 PP L Nezařazený člen 313 (4)
9. 885792 TOPINKOVÁ Karolína 2009 PP S Ski klub Kralupy 360 (5)
10. 886348 GRYMOVÁ Johana 2011 PP A LO TJ VS Praha 296 (5)
11. 886503 KAŠPRIŠIN Beata 2011 PP L TJ Spartak Rokytnice 290 (6)
12. 885606 TABULKOVÁ Barbora 2009 PP L Tělocvičná Jednota Sokol Dolní Mísečky 334 (6)
13. 886038 TVARŮŽKOVÁ Lenka 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov 283 (7)
14. 885584 ZEMANOVÁ Barbora 2009 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N 317 (7)
15. 885919 SMOLÍKOVÁ Amálie 2009 PP L Ski klub Ještěd,z. s. 301 (8)
16. 886326 FALTYSOVÁ Gabriela 2011 PP A LO TJ VS Praha 264 (9)
17. 885915 KOŠKOVÁ Anna 2009 PP L SK Ještěd (SKJ) 266 (9)
18. 886040 KOLBOVÁ Ema 2010 PP H SK Janské Lázně 264 (10)
19. 886307 FRONKOVÁ Karolína 2011 PP S SK SKIracingMB z.s. 263 (10)
20. 885844 KONOPKOVÁ Anna 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov 238 (11)
21. 885766 VIEWEGHOVÁ Sofie 2009 PP L Ski Team Harranti Harrachov 223 (11)
22. 886325 KUKLOVÁ Valentyna 2010 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N 219 (12)
23. 885847 LAHODOVÁ Terezie 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov 197 (12)
24. 885914 FOLWARCZNA Eva 2009 PP L SK Ještěd (SKJ) 172 (13)
25. 885857 NIKODÝMOVÁ Amalie 2010 PP L TJ LIAZ Jablonec/Nis. 150 (14)
26. 886086 HRUŠKOVÁ Michaela 2011 PP L SK Ještěd (SKJ) 145 (15)
27. 886161 HOLCOVÁ Tereza 2011 PP L TJ Spartak Rokytnice 131 (16)
28. 885850 VOTOČKOVÁ Kateřina 2009 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí 139 (16)
29. 886257 PROCHÁZKOVÁ Nela 2010 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N 138 (17)
30. 886317 VERNEROVA Alena 2011 PP S SK SKIracingMB z.s. 111 (17)
31. 886469 ŠLOSAROVÁ Vanessa 2014 PP L SKI TEAM LIBEREC 111 (18)
32. 886035 MADĚROVÁ Julie 2010 PP L Ski Team Harranti Harrachov 111 (19)
33. 886509 HOLCOVÁ Karolína 2012 PP L TJ Spartak Rokytnice 107 (19)
34. 885845 PROUZOVÁ Nela 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov 96 (20)
35. 885669 VEDRALOVÁ Julie 2009 PP A SK Lajdáček 104 (21)
36. 886468 ŠPIČKOVÁ Ema 2009 PP L SKI TEAM LIBEREC 104 (22)
37. 886399 PLAMINKOVÁ Ema 2011 PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz 85 (22)
38. 886010 PIČMANOVÁ Markéta 2009 PP S SKI KLUB NERATOVICE 103 (23)
39. 885926 MACHYTKOVÁ Natali Anna 2009 PP H SA Špindl 90 (24)
40. 886492 KNOBLOCHOVÁ Kristýna 2012 PP L KL Turnov 61 (26)
41. 885791 KRÁTKÁ Kristýna 2010 PP S Ski klub Kralupy 84 (26)
42. 886152 NOVOTNÁ Johana 2010 PP L ČSK Vysoké nad Jizerou 77 (27)
43. 886288 KLÍMOVÁ Kristýna 2010 PP L Ski klub Ještěd,z. s. 77 (28)
44. 885824 KOLÁŘOVÁ Babeta 2009 PP L ČSK Vysoké nad Jizerou 71 (30)
45. 886285 PETROF Sofie 2010 PP L SK Ještěd (SKJ) 64 (31)
46. 886316 TAUCHMANOVÁ Barbora 2010 PP S SK SKIracingMB z.s. 59 (32)
47. 886477 HRUŠKOVÁ Adéla 2013 PP L SK Ještěd (SKJ) 47 (32)
48. 886273 BUREŠOVÁ Kateřina 2010 PP A SK Lajdáček 55 (33)
49. 886226 KOČÍ Barbora 2011 PP H SK Janské Lázně 36 (33)
50. 885672 ŠEJNOVÁ Emma 2009 PP A SK Lajdáček 49 (35)
51. 885925 KŘÍŽOVÁ Kristýna 2009 PP H SA Špindl 44 (37)
52. 886051 PETERKOVÁ tereza 2010 PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz 26 (45)
53. 886275 HAVLOVÁ Kristýna 2009 PP A SK Lajdáček 25 (46)
54. 886313 PAŘÍKOVÁ Adéla 2010 PP S Nezařazený člen 22 (49)
55. 885777 HORÁKOVÁ Veronika 2010 PP A SK Lajdáček 19 (53)
56. 885708 NOVÁ Klára 2010 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí 17 (56)
57. 886309 HIKLOVÁ Kateřina 2009 PP S SK SKIracingMB z.s. 6 (61)
58. 885944 KVÍČALOVÁ Tereza 2010 PP A SK Lajdáček 5 (62)
59. 886269 ŽÁKOVÁ Libuše 2010 PP U LK Jirkov -  
60. 886141 HOLICKÁ Magdalena 2010 PP H SA Špindl -  
61. 886507 STEHLÍKOVÁ Beáta 2010 PP A Racing team Záhrobský -  
62. 886506 SCHRÖTTEROVÁ Ella 2010 PP A Racing team Záhrobský -  
63. 886050 JUJNOVIČ Elen 2010 PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz -  
64. 886336 VOHRALÍKOVÁ Kateřina 2010 PP H SA Špindl -  
65. 886488 URBANOVÁ Nicol 2009 PP L SK - Studenec -  
66. 886140 ČESÁKOVÁ Apolena 2010 PP H SA Špindl -  

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz