Home Závody a výsledky

Listina přihlášených Head Vitalini CUP (18.-19.1.2020 Pec pod Sněžkou)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub GS
1. 885928 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 PP L SKI TEAM LIBEREC 290 (1)
2. 885943 KUČEROVÁ Andrea 2010 PP H ST Svatý Petr-LO 280 (2)
3. 886040 KOLBOVÁ Ema 2010 PP H SK Janské Lázně 198 (3)
4. 886569 BÁRTOVÁ Ema 2011 PP E Ski klub Hlinsko 198 (4)
5. 886006 SOLAROVÁ Eliška 2010 PP H SK Deštné v O.h. 162 (5)
6. 886519 ŠTIKAROVÁ Tereza 2011 PP H SK Janské Lázně 144 (6)
7. 886506 SCHRÖTTEROVÁ Ella 2010 PP A Racing team Záhrobský 115 (7)
8. 886735 KOREŃOVÁ Karolína 2010 PP A Racing team Záhrobský 113 (8)
9. 886080 BURDOVÁ Karla 2010 PP A Sokol Nusle - LO 103 (9)
10. 886231 KRATOCHVÍLOVÁ Beata 2010 PP H SK Deštné v O.h. 93 (10)
11. 885777 HORÁKOVÁ Veronika 2010 PP A SK Lajdáček 93 (12)
12. 885708 NOVÁ Klára 2010 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí 91 (13)
13. 886615 BINTEROVÁ Tereza 2010 PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 89 (14)
14. 886372 KRÁČMEROVÁ Eliška 2010 PP H TJ SOKOL Deštné v O.h. 80 (16)
15. 886503 KAŠPRIŠIN Beata 2011 PP L TJ Spartak Rokytnice 66 (19)
16. 886409 JÁNSKÁ Emily 2010 PP H TJ Slavoj Teplice n. Met. 66 (20)
17. 886510 MAREŠOVA Adela 2012 PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz 54 (22)
18. 886283 FISCHEROVÁ Johanna 2012 PP L SK Ještěd (SKJ) 53 (23)
19. 886081 NOVOTNÁ Johana 2010 PP A Sokol Nusle - LO 47 (25)
20. 886625 ŠTULIKOVÁ Ester 2011 PP E Ski klub Hlinsko 40 (26)
21. 886751 RYTÍŘOVÁ Eliška 2010 PP U TJ Mezihoří 24 (34)
22. 886544 TVRZOVÁ Anna 2012 PP A Nezařazený člen 20 (35)
23. 885780 JANČAROVÁ Mariana 2010 PP A SK Lajdáček 17 (37)
24. 886273 BUREŠOVÁ Kateřina 2010 PP A SK Lajdáček 15 (38)
25. 886520 VESELÁ Sofie 2012 PP S SKI KLUB NERATOVICE 15 (39)
26. 886333 VACHUTOVÁ Karla 2011 PP A Nezařazený člen 10 (44)
27. 885719 PRÁŠKOVÁ Kristýna 2010 PP H TJ Lok. Trutnov 8 (45)
28. 886027 VRABCOVÁ Veronika 2011 PP U LK Jirkov 8 (48)
29. 886415 HAZDROVÁ Viola 2011 PP S SKI KLUB NERATOVICE 6 (50)
30. 886443 PILNÁČKOVÁ Tereza 2013 PP U LK Jirkov 6 (51)
31. 886266 NOVOTNÁ Klára 2011 PP A Sokol Nusle - LO 4 (53)
32. 886245 BUREŠOVÁ Beáta 2010 PP E Ski klub Ústí n.O 2 (54)
33. 886516 NOVÁKOVÁ Viktorie 2011 PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou -  
34. 886226 KOČÍ Barbora 2011 PP H SK Janské Lázně -  
35. 886524 BURDOVÁ Josefína 2013 PP A Sokol Nusle - LO -  
36. 886525 LIETAVCOVÁ Agáta 2013 PP A Sokol Nusle - LO -  
37. 886459 NOVOTNÁ Kristýna 2013 PP A Sokol Nusle - LO -  
38. 886523 BURDOVÁ Magdaléna 2013 PP A Sokol Nusle - LO -  
39. 886748 FALGE Konstantina 2014 PP A Sokol Nusle - LO -  
40. 886613 PAŠKOVÁ Josefína 2012 PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou -  
41. 886749 NOVOTNÁ Josefína 2014 PP A Sokol Nusle - LO -  
42. 886060 GEFFERTOVÁ Marta 2010 PP A Sokol Nusle - LO -  
43. 886750 KOLÍNOVÁ Žofie 2013 PP A Sokol Nusle - LO -  
44. 886629 ŠINDELÁŘOVÁ Kristina 2012 PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou -  
45. 886161 HOLCOVÁ Tereza 2011 PP L TJ Spartak Rokytnice -  
46. 886614 HUSÁKOVÁ Marta 2012 PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou -  
47. 886507 STEHLÍKOVÁ Beáta 2010 PP A Racing team Záhrobský -  
48. 886469 ŠLOSAROVÁ Vanessa 2014 PP L SKI TEAM LIBEREC -  
49. 886173 KUNCOVÁ Nikola 2012 PP S SKI KLUB NERATOVICE -  
50. 886180 BOŘÍKOVÁ Berenika 2012 PP P SA Špičák -  
51. 886472 VRBOVÁ Klára 2013 PP U SK Telnice -  
52. 886717 ZEMANOVÁ Veronika 2013 PP H TJ Lok. Trutnov -  
53. 886509 HOLCOVÁ Karolína 2012 PP L TJ Spartak Rokytnice -  
54. 886736 ŠEBOROVÁ CHARLOTTE 2011 PP A Racing team Záhrobský -  
55. 886025 SOUKUPOVÁ Eliška 2010 PP U LK Jirkov -  
56. 886718 HANUSOVÁ Ester 2011 PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou -  
57. 886645 BÖHMOVÁ Anastázie 2012 PP U SK Telnice -  
58. 886170 CHATRNÁ Emma Julie 2012 PP A SK Lajdáček -  
59. 886171 PODLIPNÁ Valentýna 2012 PP A SK Lajdáček -  
60. 886234 NEBESKÁ Klára 2011 PP H SK Deštné v O.h. -  
61. 886454 DRBOHLAVOVÁ Laura 2010 PP H SK Janské Lázně -  
62. 886456 FRANKOVÁ Martina 2010 PP H SK Janské Lázně -  
63. 886659 KALYN Vitalina 2012 PP H SK Janské Lázně -  
64. 886514 BOUČKOVÁ Emma 2010 PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou -  
65. 886140 ČESÁKOVÁ Apolena 2010 PP H SA Špindl -  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler