Home Závody a výsledky

Listina přihlášených Head Vitalini CUP (15.2.2020 Špindlerův Mlýn - Stoh)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub GS
1. 885928 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 PP L SKI TEAM LIBEREC 190 (1)
2. 885943 KUČEROVÁ Andrea 2010 PP H ST Svatý Petr-LO 190 (2)
3. 886040 KOLBOVÁ Ema 2010 PP H SK Janské Lázně 132 (3)
4. 886006 SOLAROVÁ Eliška 2010 PP H SK Deštné v O.h. 129 (4)
5. 886569 BÁRTOVÁ Ema 2011 PP E Ski klub Hlinsko 122 (5)
6. 886519 ŠTIKAROVÁ Tereza 2011 PP H SK Janské Lázně 101 (6)
7. 886506 SCHRÖTTEROVÁ Ella 2010 PP A Racing team Záhrobský 87 (7)
8. 886080 BURDOVÁ Karla 2010 PP A Sokol Nusle - LO 85 (8)
9. 886735 KOREŃOVÁ Karolína 2010 PP A Racing team Záhrobský 78 (9)
10. 886325 KUKLOVÁ Valentyna 2010 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N 73 (10)
11. 886503 KAŠPRIŠIN Beata 2011 PP L TJ Spartak Rokytnice 58 (11)
12. 885708 NOVÁ Klára 2010 PP H TJ Spartak SK Vrchlabí 56 (12)
13. 886231 KRATOCHVÍLOVÁ Beata 2010 PP H SK Deštné v O.h. 55 (13)
14. 886510 MAREŠOVA Adela 2012 PP L TJ Sokol Jablonec n.Jiz 54 (14)
15. 886283 FISCHEROVÁ Johanna 2012 PP L SK Ještěd (SKJ) 53 (15)
16. 886691 KLEGOVÁ Monika 2011 PP B ST Victoria Brno 48 (16)
17. 885777 HORÁKOVÁ Veronika 2010 PP A SK Lajdáček 47 (17)
18. 886615 BINTEROVÁ Tereza 2010 PP H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 42 (18)
19. 886372 KRÁČMEROVÁ Eliška 2010 PP H TJ SOKOL Deštné v O.h. 42 (19)
20. 886172 MRAVCOVÁ Judita 2010 PP A LO TJ VS Praha 41 (20)
21. 886625 ŠTULIKOVÁ Ester 2011 PP E Ski klub Hlinsko 40 (21)
22. 886409 JÁNSKÁ Emily 2010 PP H TJ Slavoj Teplice n. Met. 35 (22)
23. 886257 PROCHÁZKOVÁ Nela 2010 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N 34 (23)
24. 886081 NOVOTNÁ Johana 2010 PP A Sokol Nusle - LO 33 (25)
25. 886314 PŠENKOVÁ Tereza 2011 PP S SK SKIracingMB z.s. 32 (26)
26. 886071 TRAMBOVÁ Viola 2010 PP C SK Písek 28 (27)
27. 886252 PETLACHOVÁ Adéla 2010 PP P Sokol Špičák 26 (28)
28. 886449 POKORNÁ Marie 2010 PP A LO TJ VS Praha 24 (29)
29. 886751 RYTÍŘOVÁ Eliška 2010 PP U TJ Mezihoří 24 (31)
30. 886348 GRYMOVÁ Johana 2011 PP A LO TJ VS Praha 22 (32)
31. 886544 TVRZOVÁ Anna 2012 PP A Nezařazený člen 20 (33)
32. 886546 JANOUŠKOVÁ Jozefina 2010 PP B ST Victoria Brno 20 (34)
33. 885780 JANČAROVÁ Mariana 2010 PP A SK Lajdáček 17 (35)
34. 886520 VESELÁ Sofie 2012 PP S SKI KLUB NERATOVICE 15 (37)
35. 886038 TVARŮŽKOVÁ Lenka 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov 14 (38)
36. 886333 VACHUTOVÁ Karla 2011 PP A Nezařazený člen 10 (39)
37. 885719 PRÁŠKOVÁ Kristýna 2010 PP H TJ Lok. Trutnov 8 (41)
38. 886632 MIKULÁŠOVÁ Perla 2010 PP A LO TJ VS Praha 6 (44)
39. 885843 KUNRTOVÁ Agáta 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov 5 (45)
40. 886415 HAZDROVÁ Viola 2011 PP S SKI KLUB NERATOVICE 5 (46)
41. 886141 HOLICKÁ Magdalena 2010 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N 2 (48)
42. 886193 SUCHOMELOVÁ Sofie 2010 PP B ST Victoria Brno 1 (49)
43. 886496 BESEDOVÁ Rozálie 2010 PP A LO TJ VS Praha 1 (50)
44. 886630 KINČÍKOVÁ Marlene 2010 PP A LO TJ VS Praha -  
45. 886628 VOMÁČKOVÁ Kristina 2011 PP A LO TJ VS Praha -  
46. 885791 KRÁTKÁ Kristýna 2010 PP S Ski klub Kralupy -  
47. 886631 KINČÍKOVÁ Olivia 2011 PP A LO TJ VS Praha -  
48. 886633 MIKULÁŠOVÁ Viola 2011 PP A LO TJ VS Praha -  
49. 886690 ČERMÁKOVÁ Ema 2011 PP B ST Victoria Brno -  
50. 886702 KNIGHT Viktoria 2013 PP H SK Špindl z.s. -  
51. 886703 KNIGHT Sofia 2011 PP H SK Špindl z.s. -  
52. 886736 ŠEBOROVÁ CHARLOTTE 2011 PP A Racing team Záhrobský -  
53. 886759 KUBÁTOVÁ Valerie Anna 2015 PP A Nezařazený člen -  
54. 886760 HORČICOVÁ Jasmína 2011 PP A Racing team Záhrobský -  
55. 886670 PŘÍHODOVÁ Monika 2012 PP L TJ Bižu. Jablonec n/N -  
56. 886326 FALTYSOVÁ Gabriela 2011 PP A LO TJ VS Praha -  
57. 886523 BURDOVÁ Magdaléna 2013 PP A Sokol Nusle - LO -  
58. 886180 BOŘÍKOVÁ Berenika 2012 PP P SA Špičák -  
59. 885796 VAŇKOVÁ Julie 2010 PP C SK Písek -  
60. 885844 KONOPKOVÁ Anna 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
61. 885845 PROUZOVÁ Nela 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
62. 886060 GEFFERTOVÁ Marta 2010 PP A Sokol Nusle - LO -  
63. 885944 KVÍČALOVÁ Tereza 2010 PP A SK Lajdáček -  
64. 886035 MADĚROVÁ Julie 2010 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
65. 886170 CHATRNÁ Emma Julie 2012 PP A SK Lajdáček -  
66. 886524 BURDOVÁ Josefína 2013 PP A Sokol Nusle - LO -  
67. 886234 NEBESKÁ Klára 2011 PP H SK Deštné v O.h. -  
68. 886171 PODLIPNÁ Valentýna 2012 PP A SK Lajdáček -  
69. 886192 KREJČÍŘOVÁ Sára 2010 PP B ST Victoria Brno -  
70. 886188 JOHN Sophie 2011 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  
71. 886140 ČESÁKOVÁ Apolena 2010 PP H SA Špindl -  
72. 886492 KNOBLOCHOVÁ Kristýna 2012 PP L KL Turnov -  
73. 886507 STEHLÍKOVÁ Beáta 2010 PP A Racing team Záhrobský -  
74. 886777 BOSNIČ Lea 2013 PP L Ski Team Harranti Harrachov -  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler