Home Závody a výsledky

Listina přihlášených MADEJA SPORT CUP (18.1.2020 Areál Kouty)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub GS
1. 885989 SLÁMKOVÁ Karolína 2010 PP Z Skipo team 100 (1)
2. 886121 VACKOVÁ Mia 2010 PP B VSK VUT Brno 90 (2)
3. 886199 KŘENKOVÁ Adina 2010 PP Z SKI Soláň 80 (3)
4. 886069 MADEJOVÁ Klára 2010 PP T Ski Bílá 70 (4)
5. 886068 NAKLÁDALOVÁ Iva 2010 PP T Ski Bílá 69 (5)
6. 886164 SUCHÁ Karolína 2010 PP M SKI Řetězárna 58 (6)
7. 886148 ZIMMERMANNOVÁ Martina 2010 PP M LO TJ Tatran Litovel 55 (7)
8. 886237 MEDKOVÁ Markéta 2010 PP M SKI KLUB Haná 54 (8)
9. 886546 JANOUŠKOVÁ Jozefina 2010 PP B ST Victoria Brno 44 (9)
10. 886292 BITTOVÁ Ema 2011 PP T Ski Bílá 43 (10)
11. 886193 SUCHOMELOVÁ Sofie 2010 PP B ST Victoria Brno 38 (11)
12. 886225 TVRDÁ Martina 2010 PP T LK Baník Ostrava 38 (12)
13. 886596 ROZSÍVAL Valerie 2010 PP T Sportovní klub Sportíci Ostrava, z.s. 37 (13)
14. 886691 KLEGOVÁ Monika 2011 PP B ST Victoria Brno 35 (14)
15. 886665 POPELKOVÁ Anna 2010 PP Z Nordica Ski Zlín 32 (15)
16. 886291 KOLOVRATNÍKOVÁ Sofie 2010 PP T Ski Bílá 28 (16)
17. 886241 KOUTNÁ Anděla 2010 PP M SKI KLUB Haná 26 (17)
18. 886238 KOHOUTKOVÁ Terezie 2011 PP M SKI KLUB Haná 25 (19)
19. 886715 ZIKMUNDOVÁ Stela 2011 PP B Lemur z.s. 24 (20)
20. 886194 KONOPÁČOVÁ Valentina 2011 PP T LK Svinec 21 (21)
21. 886290 FICHNOVÁ Justina 2011 PP T Ski Bílá 19 (22)
22. 886418 KONOPÁČOVÁ Evelina 2012 PP T LK Svinec 17 (23)
23. 886362 ZICHOVÁ Anna 2010 PP B Lemur z.s. 14 (24)
24. 886601 DOUCHOVÁ Vanessa 2011 PP Z SKI Soláň 14 (25)
25. 886713 GRUNOVÁ Sára 2010 PP B Lemur z.s. 13 (26)
26. 886595 NĚMCOVÁ Johana 2012 PP T Sportovní klub Sportíci Ostrava, z.s. 7 (27)
27. 886723 WASSERBURGEROVÁ Linda 2013 PP T Ski Bílá 6 (28)
28. 886297 MALÍKOVÁ Helena 2011 PP M LK Olomouc 5 (29)
29. 886724 KUNCLOVÁ Adéla 2012 PP T Ski Bílá 5 (30)
30. 886744 TESAŘÍKOVÁ Šárka 2012 PP J HB Ski team 2 (31)
31. 886592 RAŠKOVÁ Dominika 2011 PP Z SKI KLUB Velké Karlovice, z.s. -  
32. 886694 BAJEROVÁ Alena 2011 PP B ST Victoria Brno -  
33. 886192 KREJČÍŘOVÁ Sára 2010 PP B ST Victoria Brno -  
34. 886223 ČABLOVÁ Valerie 2010 PP Z Nordica Ski Zlín -  
35. 886299 KRATOCHVÍLOVÁ Valerie 2010 PP M LO TJ Tatran Litovel -  
36. 886714 CHINI Alžběta 2012 PP B Lemur z.s. -  
37. 886391 HRDOVÁ Viola 2011 PP B SKI AKADEMIE BRNO -  
38. 886705 ŠILBERSKÁ Linda 2011 PP Z Skipo team -  
39. 886692 KRAPOVÁ Thea 2011 PP B ST Victoria Brno -  
40. 886593 RAŠKOVÁ Sofie 2011 PP Z SKI KLUB Velké Karlovice, z.s. -  
41. 886394 PANTŮČKOVÁ Antonie 2010 PP B SKI AKADEMIE BRNO -  
42. 886690 ČERMÁKOVÁ Ema 2011 PP B ST Victoria Brno -  
43. 886535 DORŇÁKOVÁ Magdalena 2010 PP Z SKI Soláň -  
44. 886751 BRUŠTÍKOVÁ Amálie 2010 PP Z Ski Team Chřiby z.s. -  
45. 886606 ŠELIGOVÁ Julie 2010 PP B SKP Kometa Brno -  
46. 886587 ZONKOVÁ Johana 2013 PP T LK Baník Ostrava -  
47. 886599 LIŠKOVÁ Ema 2012 PP B SKI KLUB JUNIOR Brno -  
48. 886466 ZUZAŇÁKOVÁ Karolína 2010 PP Z LO Hrachovec -  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler