Home Závody a výsledky

ÚKZ Moravskoslezský - Karlov pod Pradědem

Disciplína Obří slalom Codex 2388
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 01.02.2020 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 50.03 Aplikovaná penalizace 55.03
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 74 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 38.79 39.40 1:18.19 55.03
2. 66 772105 NAKLÁDAL Josef 2007 CZE T 38.81 40.17 1:18.98 65.23
3. 73 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 39.34 40.25 1:19.59 73.11
4. 65 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 39.67 40.61 1:20.28 82.03
5. 68 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 39.83 40.89 1:20.72 87.71
6. 69 770833 FUCHS Filip 2007 CZE Z 40.37 41.40 1:21.77 101.27
7. 75 770835 SKŘÍTEK Tony 2007 CZE Z 40.53 41.50 1:22.03 104.63
8. 61 770465 MAXA David 2006 CZE P 41.25 41.60 1:22.85 115.22
9. 70 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 40.95 42.02 1:22.97 116.77
10. 71 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 41.17 41.81 1:22.98 116.90
11. 64 770688 KÁŇA Viktor 2007 CZE T 41.21 42.50 1:23.71 126.33
12. 77 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J 41.66 42.09 1:23.75 126.85
13. 67 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 41.90 43.39 1:25.29 146.74
14. 83 770639 DOROTÍK Vojtěch 2007 CZE Z 42.50 42.98 1:25.48 149.20
15. 82 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 42.42 43.29 1:25.71 152.17
16. 78 772395 BŘEZINA Filip 2007 CZE S 43.29 43.29 1:26.58 163.41
17. 88 770784 OPALENÝ Peter 2007 CZE S 43.18 44.19 1:27.37 173.61
18. 89 770684 KOUTNÝ Oliver 2007 CZE M 44.74 42.77 1:27.51 175.42
19. 85 772206 KNOR Václav 2007 CZE B 43.65 44.45 1:28.10 183.04
20. 81 770836 NOVOTNÝ Vilém 2006 CZE Z 44.24 44.34 1:28.58 189.24
21. 84 770890 SVOBODA Miloš 2007 CZE B 44.11 48.45 1:32.56 240.65
22. 80 772614 HORČIC Theodor 2007 CZE A 41.98 54.14 1:36.12 286.64
Nedokočili 1. kolo  
  86 770889 DLOUHÝ Šimon 2007 CZE B    
  76 770886 MILERSKI Olaf 2006 CZE B    
  63 772090 NOVOTNÝ Josef 2006 CZE B    
  62 772091 ŠARAPATKA Matyáš 2007 CZE B    
Nedokočili 2. kolo  
  72 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T    
  79 772370 VOŘÍŠEK Matyáš 2006 CZE B    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  87 772355 HAVLÍČEK Jiří 2007 CZE M    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler