Home Závody a výsledky

Mis.Prahy a Stč Kraje - UKZ - Horní Mísečky

Disciplína Slalom Codex 2503
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 05.02.2012 Technický delegát Jiří Langmaier
Vypočtená penalizace 0.51 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 13 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 34.04 36.29 1:10.33 10.00
2. 1 455503 DUBNOVÁ Nicola 1999 CZE L 34.23 37.19 1:11.42 19.45
3. 12 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 35.67 37.59 1:13.26 35.41
4. 9 425305 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 36.24 37.57 1:13.81 40.18
5. 14 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 1999 CZE H 36.20 38.08 1:14.28 44.26
6. 6 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 37.45 38.65 1:16.10 60.05
7. 10 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 1999 CZE H 36.74 39.91 1:16.65 64.82
8. 7 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 37.99 39.42 1:17.41 71.41
9. 2 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A 37.79 41.31 1:19.10 86.07
10. 16 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 38.22 41.28 1:19.50 89.54
11. 21 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 38.86 41.64 1:20.50 98.21
12. 11 885074 KOČÍ Kamila 1999 CZE H 38.97 41.54 1:20.51 98.30
13. 18 885111 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L 40.39 41.57 1:21.96 110.87
14. 5 115716 SKÁLOVÁ Linda 1999 CZE A 40.81 42.72 1:23.53 124.49
15. 20 515303 LEMFELDOVÁ Klára 1999 CZE L 40.60 43.35 1:23.95 128.13
16. 28 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 41.63 42.53 1:24.16 129.95
17. 29 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L 40.99 43.19 1:24.18 130.13
18. 23 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 40.97 43.32 1:24.29 131.08
19. 17 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A 41.10 45.37 1:26.47 149.99
20. 8 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 1999 CZE L 46.77 40.16 1:26.93 153.98
21. 30 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 43.51 44.71 1:28.22 165.17
22. 26 315426 KRULIŠOVÁ Bára 2000 CZE H 43.29 45.06 1:28.35 166.29
23. 40 885055 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A 46.85 49.00 1:35.85 231.35
24. 41 885071 PROUSKOVÁ Barbora 2000 CZE L 50.27 52.42 1:42.69 290.67
25. 36 115608 NEŘOLDOVÁ Markéta 1999 CZE A 42.91 1:02.27 1:45.18 312.27
26. 25 815000 MAŠTEROVÁ Natálie 2000 CZE J 42.91 1:19.54 2:02.45 462.06
Nedokočily 1. kolo  
  42 415507 LÍZLEROVÁ Nikola 2000 CZE L    
Nedokočily 2. kolo  
  3 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H    
  4 705903 ŠORMOVÁ Daniela 1999 CZE P    
  24 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H    
Nestartovaly v 1. kole  
  15 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 1999 CZE P    
  34 315718 DAVIDOVÁ Michaela 1999 CZE H    
  22 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H    
  19 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H    
  39 755302 HRUBÁ Anna 1999 CZE H    
  33 305760 JANČAŘÍKOVÁ Anna 2000 CZE H    
  35 605921 KUBÁTOVÁ Dominika 1999 CZE S    
  31 515501 KÜHNLOVÁ Nicol 1999 CZE U    
  27 555507 PAVLÁSKOVÁ Barbora 2000 CZE L    
  32 405407 PAVLIŠTOVÁ Karolína 1999 CZE L    
  37 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  38 315305 FIZÉROVÁ Kristýna 1999 CZE H    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz