Home Závody a výsledky

LEKI CUP - Ještěd

Disciplína Vyřazovací závod Codex 7510
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 08.02.2020 Technický delegát
TD report neoficiální výsledky
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo LC
1. 78 885943 KUČEROVÁ Andrea 2010 CZE H 29.32 27.99 30.62 50
2. 80 885928 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 CZE L 29.77 30.15 30.80 45
3. 79 886325 KUKLOVÁ Valentyna 2010 CZE L 30.72 31.48 31.43 40
4. 52 886071 TRAMBOVÁ Viola 2010 CZE C 31.44 31.75 31.68 36
5. 75 886006 SOLAROVÁ Eliška 2010 CZE H 32.86 32.32 32.10 33
6. 70 886314 PŠENKOVÁ Tereza 2011 CZE S 33.76 33.03 33.63 30
7. 67 885843 KUNRTOVÁ Agáta 2011 CZE L 33.04 33.15 34.13 28
8. 77 886257 PROCHÁZKOVÁ Nela 2010 CZE L 32.81 33.39 - 26
9. 76 886449 POKORNÁ Marie 2010 CZE A 33.60 33.48 - 24
10. 59 886288 KLÍMOVÁ Kristýna 2010 CZE L 33.81 33.52 - 22
11. 51 886152 NOVOTNÁ Johana 2010 CZE L 32.93 33.72 - 20
12. 42 886316 TAUCHMANOVÁ Barbora 2010 CZE S 33.47 33.86 - 19
13. 72 886307 FRONKOVÁ Karolína 2011 CZE S 32.77 33.89 - 18
14. 48 886496 BESEDOVÁ Rozálie 2010 CZE A 33.72 33.93 - 17
15. 69 885844 KONOPKOVÁ Anna 2011 CZE L 34.03 DNQ - 16
16. 53 886172 MRAVCOVÁ Judita 2010 CZE A 34.17 - - 15
17. 66 886503 KAŠPRIŠIN Beata 2011 CZE L 34.31 - - 14
18. 56 885793 STARÁ Nina 2010 CZE U 34.46 - - 13
19. 47 885796 VAŇKOVÁ Julie 2010 CZE C 34.65 - - 12
20. 74 886038 TVARŮŽKOVÁ Lenka 2011 CZE L 34.80 - - 11
21. 73 885857 NIKODÝMOVÁ Amalie 2010 CZE L 35.04 - - 10
22. 61 886333 VACHUTOVÁ Karla 2011 CZE A 35.29 - - 9
23. 65 886450 POKORNÁ Anna 2011 CZE A 35.68 - - 8
24. 62 885847 LAHODOVÁ Terezie 2011 CZE L 35.70 - - 7
25. 71 885708 NOVÁ Klára 2010 CZE H 36.30 - - 6
26. 41 886188 JOHN Sophie 2011 CZE L 37.32 - - 5
27. 63 886285 PETROF Sofie 2010 CZE L 38.10 - - 4
28. 46 886161 HOLCOVÁ Tereza 2011 CZE L 39.05 - - 3
29. 49 886440 JANOUŠKOVCOVÁ Johana 2011 CZE S 43.26 - - 2
  64 886317 VERNEROVA Alena 2011 CZE S DNQ - -
  58 886086 HRUŠKOVÁ Michaela 2011 CZE L DNQ - -
  45 886782 HOROVÁ Lia 2011 CZE S DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz