Home Závody a výsledky

MČR, FIS - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 1367
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 31.03.2021 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 34.87 Aplikovaná penalizace 36.87
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 4 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 44.72 48.73 1:33.45 36.87 100
2. 1 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 45.36 48.77 1:34.13 42.18 80
3. 3 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 45.14 49.57 1:34.71 46.71 60
4. 7 430802 PYJAS Pawel 1999 POL 46.38 49.50 1:35.88 55.85
5. 12 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 46.47 49.42 1:35.89 55.93 50
6. 16 151425 MÜLLER Marek 2004 CZE U 47.77 49.10 1:36.87 63.59 45
7. 9 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 47.44 50.07 1:37.51 68.59 40
8. 18 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 47.90 50.32 1:38.22 74.13 36
9. 2 700973 BALAZ Filip 2001 SVK 51.26 47.22 1:38.48 76.16
10. 19 400347 BEUKER Jannes 2002 NED 49.12 49.60 1:38.72 78.04
11. 25 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 49.26 50.27 1:39.53 84.36 32
12. 31 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 50.11 49.95 1:40.06 88.51 29
13. 29 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 49.81 50.64 1:40.45 91.55 26
14. 23 151451 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 49.20 51.49 1:40.69 93.43 24
15. 17 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 50.38 50.49 1:40.87 94.83 22
16. 30 151442 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 50.08 50.85 1:40.93 95.30 20
17. 6 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE M 54.50 48.10 1:42.60 108.35 18
18. 43 151393 BANK Matěj 2003 CZE M 51.92 52.70 1:44.62 124.13 16
19. 46 690778 KIRBATOV Illia 2001 UKR 51.91 52.81 1:44.72 124.91
20. 40 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 52.35 52.54 1:44.89 126.24 15
21. 45 151428 HROUDA František 2004 CZE H 52.18 52.72 1:44.90 126.31 14
22. 39 151362 PAJER Matěj 2002 CZE A 53.25 53.44 1:46.69 140.30 13
23. 62 151388 SEIFERT William 2003 CZE A 54.55 54.82 1:49.37 161.23 12
24. 41 150133 HORÁČEK David 1972 CZE H 51.99 58.99 1:50.98 173.81 11
25. 59 690785 SOLDATENKO Artem 2003 UKR 55.63 57.43 1:53.06 190.06
26. 55 151469 PROVAZNÍK Erik 1992 CZE A 56.04 58.63 1:54.67 202.63 10
27. 58 690783 NEVODNYCHYI Yaroslav 2002 UKR 56.87 59.14 1:56.01 213.10
28. 61 151453 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 58.28 59.40 1:57.68 226.15 9
29. 60 151460 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 58.77 59.49 1:58.26 230.68 8
30. 38 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 54.22 1:04.85 1:59.07 237.00 7
31. 56 151458 ENT Lukáš 2004 CZE E 59.14 1:01.00 2:00.14 245.36 6
Nedokočili 1. kolo    
  24 701015 BOTKA Timo 2003 SVK      
  15 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  42 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A      
  26 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  44 151398 JANEK Adam 2003 CZE A      
  52 151432 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C      
  51 690796 KARPUSHYN Maksym 2004 UKR      
  22 151350 KUBEŠ David 2002 CZE E      
  20 700983 LASOK Adam 2001 SVK      
  34 151295 MALKUS David 2000 CZE A      
  49 151438 MAXA Adam 2004 CZE P      
  28 6532876 MUSCARELLA Carlo 2001 USA      
  33 701026 PETRIK Kristof 2003 SVK      
  32 151459 RYŠKA Daniel 2004 CZE B      
  35 400343 WINDEN VAN Niels 2002 NED      
Nedokočili 2. kolo    
  27 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H      
  13 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  21 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  36 151386 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A      
  48 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A      
  37 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H      
  47 151410 PINK Tomáš 2003 CZE B      
  10 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T      
  50 151411 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B      
  53 151461 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  11 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
Nestartovali v 2. kole    
  14 6293154 CAMPOSILVAN Filippo 1999 ITA      
  54 151449 VESELÝ Jiří 2004 CZE A      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  5 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B      
  8 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  57 151443 KUČERA Štěpán 2004 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz