Home Závody a výsledky

Pohár FIS/UNI, AM ČR, MČRJ - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 1358
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu UNI
Datum 14.02.2021 Technický delegát
Vypočtená penalizace 43.63 Aplikovaná penalizace 46.63
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 12 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 52.90 52.91 1:45.81 46.63
2. 15 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 52.52 54.44 1:46.96 54.56
3. 3 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 53.77 54.25 1:48.02 61.88
4. 13 700982 SANITRAR Jan 2001 SVK 54.32 54.59 1:48.91 68.02
5. 9 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 53.35 55.73 1:49.08 69.19
6. 6 430867 BUDZ Blazej 2003 POL 54.81 54.65 1:49.46 71.81
7. 7 151425 MÜLLER Marek 2004 CZE U 54.67 55.54 1:50.21 76.99
8. 21 151350 KUBEŠ David 2002 CZE E 55.59 54.96 1:50.55 79.33
9. 34 701029 MAZGUT David Michael 2004 SVK 55.25 55.34 1:50.59 79.61
10. 18 701011 VIGAS Samuel 2003 SVK 55.68 55.81 1:51.49 85.82
11. 1 430629 KUBALA Robert 1992 POL 56.40 55.30 1:51.70 87.27
12. 8 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 55.63 56.97 1:52.60 93.48
13. 28 430882 KIERKOWSKI Juliusz 2004 POL 56.03 56.60 1:52.63 93.68
14. 16 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 55.56 57.98 1:53.54 99.96
15. 64 430881 MACEWICZ Robert 2004 POL 57.81 56.06 1:53.87 102.24
16. 33 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 57.02 57.19 1:54.21 104.58
17. 46 151295 MALKUS David 2000 CZE A 56.67 57.65 1:54.32 105.34
18. 45 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 58.40 58.70 1:57.10 124.52
19. 62 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M 58.64 58.82 1:57.46 127.01
20. 57 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 59.94 57.93 1:57.87 129.83
21. 84 151438 MAXA Adam 2004 CZE P 59.65 59.39 1:59.04 137.91
22. 59 151457 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 59.99 59.91 1:59.90 143.84
23. 56 151428 HROUDA František 2004 CZE H 1:01.80 59.67 2:01.47 154.67
24. 58 151410 PINK Tomáš 2003 CZE B 1:01.20 1:02.22 2:03.42 168.12
25. 65 151445 VALENTA Vladimír 2004 CZE T 1:02.75 1:02.31 2:05.06 179.44
26. 73 151396 VACEK Kristián 2003 CZE A 1:02.76 1:02.43 2:05.19 180.34
27. 88 151421 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 1:03.51 1:04.61 2:08.12 200.55
28. 74 151418 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 1:02.89 1:06.13 2:09.02 206.76
29. 76 151449 VESELÝ Jiří 2004 CZE A 1:04.78 1:04.83 2:09.61 210.83
30. 70 151411 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 1:04.39 1:05.24 2:09.63 210.97
31. 79 151469 PROVAZNÍK Erik 1992 CZE A 1:06.92 1:04.95 2:11.87 226.42
32. 83 151458 ENT Lukáš 2004 CZE E 1:05.47 1:07.03 2:12.50 230.77
33. 92 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 1:11.93 1:08.52 2:20.45 285.62
34. 90 151419 SKALICKÝ Ondřej 2002 CZE L 1:10.63 1:13.48 2:24.11 310.87
35. 80 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 1:37.47 1:06.30 2:43.77 446.51
Nedokočili 1. kolo  
  44 150000 ANDĚL Jiří 2003 CZE T    
  50 151393 BANK Matěj 2003 CZE M    
  93 151436 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 CZE C    
  69 151408 ČTVRTEČKA Jakub Karel 2003 CZE E    
  40 151415 FIALA Jan 2003 CZE T    
  36 151429 GALVAS Matyáš 2004 CZE B    
  42 151375 GLATT Jan 2002 CZE E    
  81 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B    
  94 151432 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C    
  51 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M    
  91 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE T    
  55 151385 KEJHAR Vít 2003 CZE Z    
  29 151451 KLÍMA Oskar 2004 CZE B    
  68 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B    
  22 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H    
  2 151407 KROUPA Štepan 2003 CZE C    
  60 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A    
  72 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A    
  78 151443 KUČERA Štěpán 2004 CZE H    
  63 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A    
  31 151442 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H    
  19 700983 LASOK Adam 2001 SVK    
  89 151456 ODVÁŘKA Jan 1998 CZE K    
  30 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L    
  43 151362 PAJER Matěj 2002 CZE A    
  67 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T    
  10 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A    
  82 151460 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L    
  61 151403 ŠPAČEK David 2003 CZE B    
  66 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L    
  54 701030 SUCHÁČ Nataniel 2004 SVK    
  4 430884 SZELAG Piotr 2004 POL    
  48 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L    
  75 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C    
  86 151417 VOŘÍŠEK Lukáš 2003 CZE B    
  35 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T    
  85 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B    
  71 151461 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L    
Nedokočili 2. kolo  
  27 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H    
  32 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H    
  47 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
  41 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  77 151409 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L    
  25 430879 GALUSZKA Wojciech 2004 POL    
  23 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K    
  20 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M    
  26 701010 KANOVITS Alexander 2003 SVK    
  5 151284 KOULA Jan 2000 CZE H    
  17 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B    
  38 701026 PETRIK Kristof 2003 SVK    
  87 150499 PROCHÁZKA Jan 1979 CZE L    
  11 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T    
  52 151446 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T    
  49 430877 ZARZYCKI Szymon 2004 POL    
Nestartovali v 2. kole  
  37 701031 MICHALKA Martin 2004 SVK    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  39 151386 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A    
  53 151398 JANEK Adam 2003 CZE A    
  24 430876 SZYMANSKI Igor 2004 POL    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  14 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz