Home Závody a výsledky

O'STYLE CUP 2022 Herlíkovice - Herlíkovice

Disciplína Slalom Codex 2031
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 13.02.2022 Technický delegát Hana Makaloušová
Vypočtená penalizace 48.59 Aplikovaná penalizace 53.59
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body OC
1. 8 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L 39.31 37.28 1:16.59 53.59
2. 12 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 39.76 37.46 1:17.22 59.59
3. 5 770943 KUNRT Adam 2008 CZE L 39.51 38.06 1:17.57 62.93
4. 10 770751 THÉR Ondřej 2008 CZE H 40.52 38.34 1:18.86 75.23
5. 9 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 42.41 37.94 1:20.35 89.43
6. 3 772159 SVOBODA Albert 2008 CZE A 41.50 38.93 1:20.43 90.19
7. 13 772109 ŠRYTR Dominik 2008 CZE L 41.05 39.47 1:20.52 91.05
8. 14 772237 MORÁVEK Jáchym 2009 CZE H 41.68 39.48 1:21.16 97.15
9. 2 770716 ŠÍMA Oliver 2008 CZE L 41.84 39.79 1:21.63 101.63
10. 21 772363 RYTÍŘ Jiří 2008 CZE U 41.67 41.13 1:22.80 112.78
11. 7 770946 JANDÍK Zdeněk 2008 CZE L 42.09 40.96 1:23.05 115.16
12. 11 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 42.77 40.32 1:23.09 115.54
13. 15 772387 ŠIMEK Michal 2008 CZE H 43.13 40.21 1:23.34 117.93
14. 6 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 45.20 38.15 1:23.35 118.02
15. 20 772011 RAČKO Lukáš 2009 CZE K 42.79 40.60 1:23.39 118.40
16. 24 770997 GRYM Vojtěch 2009 CZE A 43.36 40.19 1:23.55 119.93
17. 27 772576 VAŠUT Theodor 2008 CZE A 42.75 41.27 1:24.02 124.41
18. 18 770718 WEBER Sebastian 2009 CZE L 44.06 41.55 1:25.61 139.56
19. 36 772103 JANKA Daniel 2009 CZE K 44.74 41.27 1:26.01 143.37
20. 28 772778 HARTMANN Jiří František 2008 CZE A 44.41 41.92 1:26.33 146.42
21. 42 772259 TSCHOCHE Teodor 2009 CZE H 45.13 41.95 1:27.08 153.57
22. 35 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H 44.80 42.38 1:27.18 154.53
23. 30 772775 KROTKÝ Michal 2008 CZE H 45.23 42.31 1:27.54 157.96
24. 38 772891 HORA Matyáš 2009 CZE S 44.81 43.02 1:27.83 160.72
25. 31 772351 MACH Antonín 2009 CZE L 46.03 41.90 1:27.93 161.67
26. 16 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 44.55 43.50 1:28.05 162.82
27. 71 770862 NOVÝ Lukáš 2008 CZE H 44.72 43.51 1:28.23 164.53
28. 51 770796 ŠVIMBERSKÝ Oliver 2008 CZE A 45.70 43.27 1:28.97 171.59
29. 32 772560 REGO Adrian 2008 CZE C 46.15 42.83 1:28.98 171.68
30. 46 772172 KRBEČEK Adam 2009 CZE A 46.67 42.68 1:29.35 175.21
31. 25 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 46.62 43.77 1:30.39 185.12
32. 54 772934 ENGEL Tadeáš 2008 CZE L 47.13 43.42 1:30.55 186.65
33. 26 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H 46.49 44.13 1:30.62 187.31
34. 52 772285 HAVLIČEK Josef 2009 CZE L 46.20 44.52 1:30.72 188.27
35. 39 772689 PLAMÍNEK Ondřej 2008 CZE S 46.96 43.98 1:30.94 190.36
36. 23 770955 HEJDA Václav 2008 CZE P 46.68 44.45 1:31.13 192.17
37. 76 772599 PÍSAŘÍK Filip 2008 CZE A 46.73 44.56 1:31.29 193.70
38. 43 772690 SOUKAL Ondřej 2009 CZE C 47.60 44.98 1:32.58 206.00
39. 37 770953 JOHN Thomas 2009 CZE L 46.68 46.12 1:32.80 208.09
40. 34 772163 ŠTROS František 2009 CZE S 49.62 43.22 1:32.84 208.47
41. 33 772554 KARÁSEK Jan 2009 CZE H 51.76 41.86 1:33.62 215.91
42. 73 772198 TŘEŠŇÁK Šimon 2009 CZE U 48.32 45.38 1:33.70 216.67
43. 50 773203 BARTOŠ Vojtěch 2009 CZE A 48.69 45.26 1:33.95 219.05
44. 68 772366 VESELÝ Vilém 2009 CZE S 50.30 45.60 1:35.90 237.64
45. 47 772608 VOLEJNÍK Miroslav 2008 CZE A 48.52 47.85 1:36.37 242.12
46. 57 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A 49.66 48.49 1:38.15 259.08
47. 19 772700 NOSÁL Filip 2008 CZE A 45.16 53.96 1:39.12 268.33
48. 56 772093 KORBEL Daniel 2008 CZE L 51.46 47.73 1:39.19 269.00
49. 58 772610 TOŠOVSKÝ Vojta 2009 CZE L 51.14 49.25 1:40.39 280.43
50. 48 772518 HONZÁK Adam 2008 CZE L 1:02.53 42.47 1:45.00 324.37
51. 61 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 50.62 1:02.45 1:53.07 401.29
52. 17 772151 TVRZ Jan 2009 CZE A 1:14.52 41.99 1:56.51 434.08
Nedokočili 1. kolo    
  29 772385 HORÁK Prokop 2008 CZE H      
  74 770626 LOJKA Ondřej 2009 CZE A      
  55 772688 PEKÁREK Michal 2008 CZE S      
  72 770858 RUŠIKVAS Eduard 2009 CZE H      
  40 772053 SALAČ Jan 2009 CZE K      
  62 773026 VOLDŘICH Štěpán 2008 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  60 773090 BEZUŠEK Kristian 2009 CZE S      
  63 772239 ELMER Oliver 2009 CZE S      
  67 772776 HARTMANN Tristan Vilem 2009 CZE H      
  1 772423 HRONEŠ Matěj 2008 CZE H      
  22 772404 HŮRKA Martin 2009 CZE S      
  59 772047 CHATRNÝ Otto Fabian 2009 CZE A      
  4 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J      
  65 772161 JANOUŠKOVEC Jakub 2009 CZE S      
  77 772386 KODADA Jan 2009 CZE H      
  49 772399 PLÍVA Jakub 2008 CZE H      
  45 772186 POSLUŠNÝ Ondřej 2009 CZE E      
  41 772536 POSPÍŠIL Jan 2009 CZE L      
  69 772120 ŠEC Alexander 2008 CZE A      
  70 773201 TLUSTÝ Matěj 2008 CZE A      
  44 772388 TUČEK Jan 2009 CZE H      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  66 773079 BROŽ Ondřej 2009 CZE L      
  53 770806 GUTTLER Eliáš 2008 CZE A      
  64 773049 PALIČKA Matyáš 2009 CZE A      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  75 772315 VERL Jan 2009 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz