Home Závody a výsledky

Cena Pece - ČP - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 899
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 23.01.2022 Technický delegát
Vypočtená penalizace 44.64 Aplikovaná penalizace 47.64
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 9 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 1:11.11 1:06.29 2:17.40 47.64 100
2. 3 151425 MÜLLER Marek 2004 CZE A 1:10.69 1:07.39 2:18.08 52.64 80
3. 7 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 1:11.17 1:07.27 2:18.44 55.28 60
4. 5 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 1:12.28 1:07.77 2:20.05 67.12 50
5. 8 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 1:12.33 1:08.83 2:21.16 75.28 45
6. 13 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 1:13.06 1:08.51 2:21.57 78.29 40
7. 16 54854 JAGERSBERGER Sebastian 2004 AUT 1:13.49 1:08.43 2:21.92 80.87
8. 10 151514 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 1:13.47 1:08.83 2:22.30 83.66 36
9. 25 151493 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 1:12.90 1:09.52 2:22.42 84.54 32
10. 23 150000 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 1:13.90 1:09.03 2:22.93 88.29 29
11. 21 151295 MALKUS David 2000 CZE A 1:13.63 1:09.32 2:22.95 88.44 26
12. 17 151491 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 1:14.27 1:08.97 2:23.24 90.57 24
13. 31 54856 KETTENHUBER Gregor 2004 AUT 1:14.06 1:09.89 2:23.95 95.79
14. 18 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 1:14.14 1:09.85 2:23.99 96.08 22
15. 2 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 1:15.30 1:08.99 2:24.29 98.29 20
16. 20 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 1:15.36 1:09.33 2:24.69 101.23 18
17. 32 54805 JUNG Martin 2004 AUT 1:15.51 1:09.66 2:25.17 104.76
18. 30 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:14.73 1:10.45 2:25.18 104.83 16
19. 33 6293759 LANGHI Matteo 2001 ITA 1:14.82 1:10.79 2:25.61 107.99
19. 28 151415 FIALA Jan 2003 CZE T 1:14.13 1:11.48 2:25.61 107.99 15
21. 38 54894 NICKL Luis 2005 AUT 1:14.98 1:10.96 2:25.94 110.42
22. 26 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 1:15.71 1:10.25 2:25.96 110.56 14
23. 42 690794 TSYBELENKO Roman 2004 UKR 1:15.40 1:10.91 2:26.31 113.14
24. 22 151483 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 1:15.89 1:10.44 2:26.33 113.28 13
25. 37 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 1:16.45 1:10.12 2:26.57 115.05 12
26. 36 151477 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 1:15.23 1:11.63 2:26.86 117.18 11
27. 39 151461 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 1:15.62 1:11.50 2:27.12 119.09 10
28. 46 151502 VOVES Jan 2005 CZE A 1:16.24 1:11.47 2:27.71 123.43 9
29. 24 151454 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 1:16.32 1:11.60 2:27.92 124.97 8
30. 35 690803 SHEPIUK Dmytro 2005 UKR 1:17.19 1:11.21 2:28.40 128.50
31. 53 151478 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 1:18.02 1:11.73 2:29.75 138.42 7
32. 48 151445 VALENTA Vladimír 2004 CZE T 1:17.51 1:12.33 2:29.84 139.08 6
33. 47 151476 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 1:17.17 1:13.14 2:30.31 142.54 5
34. 40 151457 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 1:18.22 1:12.54 2:30.76 145.85 4
35. 63 151495 VESELÝ Marek 2005 CZE A 1:18.84 1:12.59 2:31.43 150.77 3
36. 43 151446 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 1:17.71 1:14.32 2:32.03 155.18 2
37. 52 151481 GLATT Matouš 2005 CZE E 1:18.57 1:13.73 2:32.30 157.17 1
38. 45 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 1:18.90 1:14.27 2:33.17 163.56
39. 62 151444 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 1:19.07 1:14.17 2:33.24 164.08
40. 50 151408 ČTVRTEČKA Jakub Karel 2003 CZE E 1:18.89 1:14.43 2:33.32 164.66
41. 41 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 1:19.69 1:14.38 2:34.07 170.18
42. 54 151517 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 1:20.40 1:14.02 2:34.42 172.75
43. 56 151411 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 1:20.28 1:15.68 2:35.96 184.07
44. 55 151489 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 1:20.19 1:16.10 2:36.29 186.50
45. 67 151487 ANTOŠ Martin 2005 CZE H 1:22.17 1:14.85 2:37.02 191.86
46. 61 151453 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 1:22.73 1:15.33 2:38.06 199.51
47. 60 151472 POLÁK Ondřej 2005 CZE B 1:22.54 1:16.59 2:39.13 207.37
48. 70 780043 LENKUTIS Povilas 2005 LTU 1:21.62 1:18.15 2:39.77 212.08
49. 59 151515 HARTMANN Adam 2003 CZE H 1:23.95 1:17.02 2:40.97 220.90
50. 57 151460 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 1:23.67 1:17.78 2:41.45 224.43
51. 68 151471 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 1:23.89 1:19.25 2:43.14 236.85
52. 58 151474 SEDLÁČEK Michal 2005 CZE L 1:24.36 1:21.06 2:45.42 253.61
Nedokočili 1. kolo    
  15 151393 BANK Matěj 2003 CZE M      
  65 151494 DOSEDĚL František 2005 CZE A      
  6 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  4 54785 FUEREDER Daniel 2003 AUT      
  1 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  29 151443 KUČERA Štěpán 2004 CZE H      
  27 151438 MAXA Adam 2004 CZE P      
  14 701029 MAZGUT David Michael 2004 SVK      
  12 701031 MICHALKA Martin 2004 SVK      
  34 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H      
  51 151484 ŠÍMA Albert 2005 CZE L      
  44 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
Nedokočili 2. kolo    
  69 151497 ČÍŽA Daniel 2005 CZE H      
  66 151518 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H      
  19 54772 STEINER Samuel 2003 AUT      
Nestartovali v 1. kole    
  11 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H      
  49 780042 KARLAVICIUS Oskaras 2004 LTU      
  64 151490 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz