Home Závody a výsledky

FIS/CIT -Mistrovství Prahy a Středočeského kraje ve slalomu - Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky

Disciplína Slalom Codex 0909
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu CIT
Datum 20.03.2022 Technický delegát
Vypočtená penalizace 39.53 Aplikovaná penalizace 42.53
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 2 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 38.60 38.46 1:17.06 42.53
2. 4 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 39.06 39.06 1:18.12 52.57
3. 11 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 39.33 38.81 1:18.14 52.76
4. 5 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 39.48 39.73 1:19.21 62.90
5. 10 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 39.93 39.80 1:19.73 67.82
6. 20 860005 BRACHNER Patrick 1992 AZE 41.01 39.06 1:20.07 71.04
7. 17 151477 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 40.74 39.71 1:20.45 74.64
8. 9 54891 MOSER Simon 2005 AUT 40.73 39.80 1:20.53 75.40
9. 8 151514 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 40.95 39.93 1:20.88 78.72
10. 1 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 40.66 40.24 1:20.90 78.91
11. 6 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 41.38 39.85 1:21.23 82.03
12. 13 701041 NOVACEK Adam 2005 SVK 41.51 39.85 1:21.36 83.26
13. 25 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 41.50 40.23 1:21.73 86.77
14. 19 151442 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 41.47 40.83 1:22.30 92.17
15. 30 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 42.05 40.70 1:22.75 96.43
16. 22 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 42.25 40.62 1:22.87 97.57
17. 18 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 42.01 40.90 1:22.91 97.95
18. 33 151488 HORÁK Marek 2005 CZE T 42.35 40.81 1:23.16 100.32
19. 26 151295 MALKUS David 2000 CZE A 42.86 40.76 1:23.62 104.67
20. 12 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M 42.80 41.08 1:23.88 107.14
21. 34 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 42.91 41.06 1:23.97 107.99
22. 32 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H 42.84 41.35 1:24.19 110.07
23. 29 690803 SHEPIUK Dmytro 2005 UKR 42.83 41.86 1:24.69 114.81
24. 24 151491 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 43.15 41.66 1:24.81 115.95
25. 23 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL 43.00 41.84 1:24.84 116.23
26. 42 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M 43.34 41.60 1:24.94 117.18
27. 31 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 43.29 41.91 1:25.20 119.64
28. 69 150690 MLEZIVA Matyáš 1987 CZE H 43.78 41.54 1:25.32 120.78
29. 39 151476 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 43.17 42.22 1:25.39 121.44
30. 35 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 44.03 42.02 1:26.05 127.69
31. 43 151489 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 43.84 42.63 1:26.47 131.67
32. 47 151421 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 44.24 42.78 1:27.02 136.88
33. 44 150775 TRČKA Ondřej 1988 CZE T 44.16 42.90 1:27.06 137.26
34. 68 151444 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 45.21 42.22 1:27.43 140.77
35. 48 151454 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 44.96 42.64 1:27.60 142.38
36. 46 151495 VESELÝ Marek 2005 CZE A 45.28 42.33 1:27.61 142.47
37. 41 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 44.82 43.10 1:27.92 145.41
38. 36 151428 HROUDA František 2004 CZE H 45.26 43.55 1:28.81 153.84
39. 52 151388 SEIFERT William 2003 CZE A 45.17 43.86 1:29.03 155.92
40. 59 151472 POLÁK Ondřej 2005 CZE B 46.29 44.31 1:30.60 170.80
41. 62 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 46.86 43.97 1:30.83 172.98
42. 49 151518 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H 46.31 45.46 1:31.77 181.88
43. 60 151480 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 46.96 45.13 1:32.09 184.91
44. 55 151453 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 47.35 45.57 1:32.92 192.77
45. 63 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 48.50 45.35 1:33.85 201.58
46. 61 151460 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 48.06 46.25 1:34.31 205.94
47. 65 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E 48.13 46.51 1:34.64 209.07
48. 64 151471 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 48.62 46.06 1:34.68 209.45
49. 56 151458 ENT Lukáš 2004 CZE E 48.09 47.69 1:35.78 219.87
50. 53 151408 ČTVRTEČKA Jakub Karel 2003 CZE E 55.89 44.65 1:40.54 264.96
Nedokočili 1. kolo  
  37 151393 BANK Matěj 2003 CZE M    
  66 151497 ČÍŽA Daniel 2005 CZE H    
  21 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  45 430728 GALAT Dominik 1996 POL    
  28 151386 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A    
  70 151509 NOVOTNÝ David 2005 CZE A    
  3 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A    
  50 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L    
  7 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S    
  51 430898 SWEGAT Sebastian 2005 POL    
  40 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L    
Nedokočili 2. kolo  
  27 430765 BIENKOWSKI Bartosz 1997 POL    
  15 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H    
  38 151443 KUČERA Štěpán 2004 CZE H    
  67 151521 ŠAFÁŘ Filip 2003 CZE E    
  58 151427 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE J    
  57 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C    
Nestartovali v 2. kole  
  14 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  16 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H    
  54 151494 DOSEDĚL František 2005 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz