Home Závody a výsledky

VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup - Albrechtice

Disciplína Obří slalom Codex 2025
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 25.03.2011 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace -6.92 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 67 320712 ZABYSTŘAN Jan 98 CZE U 58.88 - 58.88 1.00 100
2. 71 300770 KLINSKÝ Tomáš 98 CZE H 1:00.18 - 1:00.18 20.43 80
3. 65 400411 OUVÍN Jan 99 CZE L 1:01.93 - 1:01.93 46.58 60
4. 68 200607 KOZÁČEK Lukáš 98 CZE T 1:03.04 - 1:03.04 63.17 50
5. 72 290106 ŠEVELA Petr 98 CZE Z 1:03.18 - 1:03.18 65.27 45
6. 63 710108 MÜLLER Marek 98 CZE P 1:03.37 - 1:03.37 68.11 40
7. 78 710210 VARGA Vítězslav 98 CZE P 1:04.14 - 1:04.14 79.61 36
8. 70 400405 BLÁHA Zdeněk 98 CZE L 1:04.33 - 1:04.33 82.45 32
9. 74 900108 HLAVÁČEK Jan 98 CZE E 1:04.38 - 1:04.38 83.20 29
10. 62 200702 ŤAVODA Martin 99 CZE T 1:04.47 - 1:04.47 84.55 26
11. 61 320103 MAŘAS Jan 99 CZE H 1:04.52 - 1:04.52 85.29 24
12. 88 110718 FIALA Eduard 99 CZE A 1:04.80 - 1:04.80 89.48 22
13. 81 110716 PEČ Tomáš 98 CZE A 1:04.86 - 1:04.86 90.38 20
14. 75 900308 ŠIMBOVSKÝ Vít 98 CZE E 1:04.89 - 1:04.89 90.82 18
15. 85 410503 ČERNÝ Matěj 99 CZE L 1:05.12 - 1:05.12 94.26 16
16. 69 230709 KACHLÍK Jáchym 99 CZE B 1:05.44 - 1:05.44 99.04 15
17. 83 310427 HARTIG Jiří 98 CZE H 1:05.55 - 1:05.55 100.69 14
18. 73 750559 HRABÁK Martin 99 CZE C 1:05.60 - 1:05.60 101.43 13
19. 82 200720 BOKŮVKA Jan 99 CZE T 1:05.82 - 1:05.82 104.72 12
20. 80 120600 MARTÍNEK David 98 CZE A 1:06.40 - 1:06.40 113.39 11
21. 90 110608 KRÁTKÝ Jakub 98 CZE A 1:06.80 - 1:06.80 119.37 10
22. 91 410512 ŠTEFEK Zdeněk 99 CZE L 1:06.94 - 1:06.94 121.46 9
23. 79 600709 ČERNOHORSKÝ Mikuláš 98 CZE S 1:06.96 - 1:06.96 121.76 8
24. 86 230707 ŠTINGL Jan 98 CZE B 1:06.97 - 1:06.97 121.91 7
25. 77 290103 VLČEK Lukáš 99 CZE Z 1:07.05 - 1:07.05 123.11 6
26. 84 110709 FIALA Jan 98 CZE A 1:07.13 - 1:07.13 124.30 5
27. 66 220347 POLÁČEK Albert 98 CZE T 1:07.26 - 1:07.26 126.24 4
28. 95 400406 MORÁVEK Tomáš 99 CZE L 1:07.49 - 1:07.49 129.68 3
29. 100 550505 GEBHART Jan 99 CZE K 1:07.77 - 1:07.77 133.87 2
30. 93 550508 KÖHLER Dominik 98 CZE K 1:07.84 - 1:07.84 134.91 1
31. 64 230706 DIAKOV Jakub 98 CZE B 1:07.93 - 1:07.93 136.26
32. 98 770091 NOVOTNÝ Lukáš 99 CZE A 1:08.11 - 1:08.11 138.95
33. 94 320719 MAČÁT Matyáš 99 CZE E 1:09.08 - 1:09.08 153.45
34. 99 400407 BALICKY David 99 CZE L 1:09.54 - 1:09.54 160.32
35. 87 320100 HANUŠ Adam 99 CZE H 1:09.87 - 1:09.87 165.25
36. 96 600908 KOLÁČEK Jakub 99 CZE S 1:10.11 - 1:10.11 168.84
37. 101 320716 BAREŠ Petr 99 CZE H 1:10.22 - 1:10.22 170.48
38. 97 310307 VAJCIK Tomáš 98 CZE H 1:10.47 - 1:10.47 174.22
39. 92 237710 JANÍK Petr 99 CZE B 1:10.49 - 1:10.49 174.52
40. 89 320704 PATŘIČNÝ Adam 99 CZE H 1:11.03 - 1:11.03 182.59
Nedokočili 1. kolo    
  76 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 99 CZE E      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler