Home Závody a výsledky

Pohár FIS/UNI, AM ČR - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 0900
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu UNI
Datum 12.02.2022 Technický delegát
Vypočtená penalizace 39.50 Aplikovaná penalizace 42.50
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 7 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 47.06 47.07 1:34.13 42.50
2. 1 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 47.43 47.06 1:34.49 46.36
3. 8 430854 SANETRA Bartlomiej 2002 POL 47.35 47.35 1:34.70 48.62
4. 12 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 47.31 47.42 1:34.73 48.94
5. 2 151425 MÜLLER Marek 2004 CZE A 47.15 47.78 1:34.93 51.08
6. 3 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 47.19 47.76 1:34.95 51.30
7. 19 700901 HYSKA Martin 1994 SVK 47.51 47.51 1:35.02 52.05
8. 9 700950 REVUCKY Samuel 1999 SVK 47.74 47.39 1:35.13 53.23
9. 13 151442 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 47.14 48.01 1:35.15 53.44
10. 10 700982 SANITRAR Jan 2001 SVK 47.31 48.12 1:35.43 56.45
11. 26 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 47.61 47.85 1:35.46 56.77
12. 6 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 48.26 47.68 1:35.94 61.92
13. 5 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 48.53 47.44 1:35.97 62.24
14. 22 701011 VIGAS Samuel 2003 SVK 47.50 48.52 1:36.02 62.78
15. 24 151514 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 47.64 48.48 1:36.12 63.85
16. 15 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 47.83 48.57 1:36.40 66.86
17. 42 151493 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 48.36 48.13 1:36.49 67.82
18. 18 400345 JONGE DE Ties 2002 NED 48.35 48.17 1:36.52 68.14
19. 41 151393 BANK Matěj 2003 CZE M 48.11 48.52 1:36.63 69.32
20. 11 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 47.87 48.95 1:36.82 71.36
21. 47 150000 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 48.25 48.60 1:36.85 71.69
22. 21 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL 48.46 48.41 1:36.87 71.90
23. 23 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 48.77 48.28 1:37.05 73.83
24. 28 701015 BOTKA Timo 2003 SVK 48.10 49.09 1:37.19 75.33
24. 20 700980 PAVELKA Kristian 2001 SVK 48.22 48.97 1:37.19 75.33
26. 25 701031 MICHALKA Martin 2004 SVK 48.66 48.60 1:37.26 76.08
27. 32 430893 LODZINSKI Jan 2005 POL 48.20 49.07 1:37.27 76.19
28. 39 701029 MAZGUT David Michael 2004 SVK 48.89 48.48 1:37.37 77.26
29. 30 700997 VALEK Jakub 2002 SVK 48.50 48.89 1:37.39 77.48
30. 31 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 48.82 48.74 1:37.56 79.30
31. 4 700985 ZAMPA Teo 2002 SVK 48.54 49.08 1:37.62 79.95
32. 69 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 48.64 48.99 1:37.63 80.05
33. 17 430836 BIALOBRZYCKI Przemyslaw 2001 POL 48.92 48.91 1:37.83 82.20
34. 29 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 48.23 49.63 1:37.86 82.52
35. 33 430897 SZCZAP Mateusz 2005 POL 48.98 48.92 1:37.90 82.95
36. 34 430876 SZYMANSKI Igor 2004 POL 48.63 49.33 1:37.96 83.60
37. 55 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 49.09 49.13 1:38.22 86.39
37. 37 430884 SZELAG Piotr 2004 POL 49.06 49.16 1:38.22 86.39
39. 36 701021 NOSEK Daniel 2003 SVK 49.48 48.94 1:38.42 88.53
40. 35 170173 RAGGAN Jeppe Holm 2001 DEN 49.08 49.38 1:38.46 88.96
41. 45 701041 NOVACEK Adam 2005 SVK 49.13 49.57 1:38.70 91.54
41. 38 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 49.25 49.45 1:38.70 91.54
43. 60 170179 RIIS Marcus Cristian 2002 DEN 49.33 49.43 1:38.76 92.18
44. 46 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 48.91 50.16 1:39.07 95.51
45. 50 170166 JENSEN Christian Skov 2000 DEN 49.53 49.61 1:39.14 96.26
46. 57 60298 RAPPAGLIOSI Alessio 2002 BEL 49.76 49.41 1:39.17 96.58
47. 63 151415 FIALA Jan 2003 CZE T 49.94 49.59 1:39.53 100.44
48. 58 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 49.59 49.98 1:39.57 100.87
49. 70 360050 LINDFORS Nikolaj 2002 LUX 49.93 49.66 1:39.59 101.08
50. 48 151491 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 49.55 50.28 1:39.83 103.66
51. 62 151443 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 49.94 50.01 1:39.95 104.95
52. 52 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 49.91 50.21 1:40.12 106.77
53. 56 430877 ZARZYCKI Szymon 2004 POL 50.47 50.00 1:40.47 110.53
54. 54 151295 MALKUS David 2000 CZE A 50.02 50.59 1:40.61 112.03
55. 65 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 50.27 50.87 1:41.14 117.72
56. 67 151477 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 50.22 51.04 1:41.26 119.00
57. 86 151297 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 50.91 50.62 1:41.53 121.90
58. 79 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 50.83 51.03 1:41.86 125.44
59. 74 360049 LINDFORS William 1999 LUX 51.57 50.31 1:41.88 125.66
59. 66 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 50.72 51.16 1:41.88 125.66
61. 87 151488 HORÁK Marek 2005 CZE T 50.73 51.25 1:41.98 126.73
62. 89 170167 NIELSEN Laurits Klint 2000 DEN 50.66 51.41 1:42.07 127.69
63. 53 151483 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 51.07 51.10 1:42.17 128.77
64. 93 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T 51.04 51.30 1:42.34 130.59
65. 85 151385 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 51.87 50.63 1:42.50 132.31
66. 72 151502 VOVES Jan 2005 CZE A 51.32 51.19 1:42.51 132.42
67. 77 151457 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 52.18 51.11 1:43.29 140.79
68. 75 151386 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 51.59 52.06 1:43.65 144.65
69. 97 151500 VLČEK Jan 2005 CZE T 51.50 52.28 1:43.78 146.04
70. 84 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 51.85 52.34 1:44.19 150.44
71. 71 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H 51.79 52.47 1:44.26 151.19
72. 101 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 51.70 52.66 1:44.36 152.27
73. 78 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 52.10 52.28 1:44.38 152.48
74. 90 151495 VESELÝ Marek 2005 CZE A 52.45 51.95 1:44.40 152.70
75. 83 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 52.38 52.11 1:44.49 153.66
76. 82 151476 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 52.56 52.35 1:44.91 158.17
77. 73 151475 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 52.54 52.97 1:45.51 164.61
78. 107 151444 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 52.98 52.79 1:45.77 167.40
79. 80 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 52.80 53.35 1:46.15 171.47
80. 122 430887 MOCEK Jakub 2004 POL 53.62 52.66 1:46.28 172.87
81. 59 151454 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 52.59 53.81 1:46.40 174.16
82. 104 151411 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 52.83 53.76 1:46.59 176.19
83. 88 430881 MACEWICZ Robert 2004 POL 53.67 52.95 1:46.62 176.52
84. 76 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 52.93 53.75 1:46.68 177.16
85. 116 151370 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 53.10 53.59 1:46.69 177.27
86. 96 151517 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 53.53 53.26 1:46.79 178.34
87. 92 151481 GLATT Matouš 2005 CZE E 53.70 53.70 1:47.40 184.88
88. 110 270093 CUTTING Isaac 2004 IRL 54.41 54.15 1:48.56 197.33
89. 126 701046 DURIS Matus 2005 SVK 54.71 53.99 1:48.70 198.83
90. 108 151334 PROCHÁZKA Lubomír 1980 CZE M 54.45 54.26 1:48.71 198.94
91. 98 151484 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 54.58 54.29 1:48.87 200.66
92. 91 230807 MAVROPOULOS Nikolaos 2003 GRE 54.41 54.70 1:49.11 203.23
93. 100 151489 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 54.26 54.91 1:49.17 203.88
94. 112 151421 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 55.11 54.84 1:49.95 212.25
95. 94 151408 ČTVRTEČKA Jakub Karel 2003 CZE E 53.34 56.91 1:50.25 215.47
96. 125 151521 ŠAFÁŘ Filip 2003 CZE E 54.33 56.91 1:51.24 226.09
97. 99 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 55.78 56.35 1:52.13 235.64
98. 105 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 56.06 56.28 1:52.34 237.89
99. 102 151458 ENT Lukáš 2004 CZE E 56.30 56.68 1:52.98 244.76
100. 124 151417 VOŘÍŠEK Lukáš 2003 CZE B 55.77 57.26 1:53.03 245.29
101. 106 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 56.12 57.67 1:53.79 253.45
102. 121 151378 PONOCNÝ Matěj 2002 CZE L 57.19 56.63 1:53.82 253.77
103. 115 151418 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 55.97 57.99 1:53.96 255.27
104. 113 151471 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 57.43 57.94 1:55.37 270.40
105. 123 151494 DOSEDĚL František 2005 CZE A 57.26 58.38 1:55.64 273.30
106. 114 151499 ČAGAN Jan 2005 CZE T 57.57 58.26 1:55.83 275.34
107. 111 151515 HARTMANN Adam 2003 CZE H 55.49 1:00.79 1:56.28 280.17
108. 118 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 58.71 59.01 1:57.72 295.62
109. 129 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B 58.87 59.90 1:58.77 306.88
110. 109 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE E 58.93 1:01.01 1:59.94 319.44
111. 128 270094 AINSWORTH Richard 2004 IRL 1:01.48 59.01 2:00.49 325.34
112. 119 151497 ČÍŽA Daniel 2005 CZE H 1:00.14 1:00.59 2:00.73 327.91
113. 120 151125 KORBEL Aleš 1972 CZE L 59.78 1:02.05 2:01.83 339.72
Nedokočili 1. kolo  
  43 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K    
  14 700983 LASOK Adam 2001 SVK    
  117 151456 ODVÁŘKA Jan 1998 CZE K    
  44 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A    
  95 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L    
  81 151445 VALENTA Vladimír 2004 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  27 430852 CZARNIK Nicholas 2002 POL    
  49 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A    
  127 150533 HOŘICKÝ Martin 1981 CZE B    
  51 701010 KANOVITS Alexander 2003 SVK    
  103 151518 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H    
  61 151438 MAXA Adam 2004 CZE P    
  68 690794 TSYBELENKO Roman 2004 UKR    
Nestartovali v 1. kole  
  40 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A    
  64 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A    
Nestartovali v 2. kole  
  16 430879 GALUSZKA Wojciech 2004 POL    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz