Home Závody a výsledky

MČR/FIS - ČP - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 0915
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 27.03.2022 Technický delegát
Vypočtená penalizace 19.97 Aplikovaná penalizace 21.97
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 1 700901 HYSKA Martin 1994 SVK 45.46 44.17 1:29.63 21.97
2. 5 430802 PYJAS Pawel 1999 POL 44.95 45.20 1:30.15 26.21
3. 3 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 45.63 44.94 1:30.57 29.63 100
4. 6 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 48.07 44.37 1:32.44 44.86 80
5. 4 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 47.30 45.73 1:33.03 49.66 60
6. 14 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL 46.96 46.48 1:33.44 53.00
7. 9 430836 BIALOBRZYCKI Przemyslaw 2001 POL 47.47 46.16 1:33.63 54.55
8. 22 221600 IRVING Jack 2005 GBR 47.62 46.46 1:34.08 58.21
9. 28 151451 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 48.47 46.66 1:35.13 66.77 50
10. 16 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 49.13 46.38 1:35.51 69.86 45
11. 20 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 48.44 47.34 1:35.78 72.06 40
12. 36 54854 JAGERSBERGER Sebastian 2004 AUT 50.03 46.89 1:36.92 81.34
13. 24 701041 NOVACEK Adam 2005 SVK 49.12 48.03 1:37.15 83.22
14. 31 151514 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 50.03 47.61 1:37.64 87.21 36
15. 40 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 50.89 47.78 1:38.67 95.60 32
16. 43 151483 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 52.62 48.52 1:41.14 115.71 29
17. 42 700877 BARICA Jan 1993 SVK 52.15 49.04 1:41.19 116.12
18. 63 151495 VESELÝ Marek 2005 CZE A 53.98 49.51 1:43.49 134.85 26
19. 41 151295 MALKUS David 2000 CZE A 52.74 51.00 1:43.74 136.89 24
20. 62 54894 NICKL Luis 2005 AUT 54.62 50.57 1:45.19 148.70
21. 45 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 55.59 49.64 1:45.23 149.03 22
22. 65 151518 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H 55.32 50.17 1:45.49 151.14 20
23. 54 151481 GLATT Matouš 2005 CZE E 54.01 51.72 1:45.73 153.10 18
24. 64 151421 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 54.77 52.09 1:46.86 162.30 16
25. 51 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 55.74 51.65 1:47.39 166.62 15
26. 74 151471 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 57.82 54.14 1:51.96 203.84 14
27. 73 151460 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 1:00.29 56.56 1:56.85 243.67 13
28. 71 151458 ENT Lukáš 2004 CZE E 1:03.88 59.14 2:03.02 293.92 12
29. 72 151515 HARTMANN Adam 2003 CZE H 1:06.37 1:02.39 2:08.76 340.67 11
30. 76 151516 VANĚK Kristián 2004 CZE H 1:14.78 1:06.67 2:21.45 444.02 10
Nedokočili 1. kolo    
  55 151393 BANK Matěj 2003 CZE M      
  32 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H      
  78 151444 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L      
  70 151494 DOSEDĚL František 2005 CZE A      
  50 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A      
  38 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  25 151493 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H      
  19 54785 FUEREDER Daniel 2003 AUT      
  2 430783 HABDAS Piotr 1998 POL      
  67 151517 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T      
  17 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
  34 151477 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B      
  49 151488 HORÁK Marek 2005 CZE T      
  53 151428 HROUDA František 2004 CZE H      
  46 54805 JUNG Martin 2004 AUT      
  33 54856 KETTENHUBER Gregor 2004 AUT      
  56 151443 KUČERA Štěpán 2004 CZE H      
  30 151372 LINHART Adam 2002 CZE P      
  21 430893 LODZINSKI Jan 2005 POL      
  29 54891 MOSER Simon 2005 AUT      
  11 151425 MÜLLER Marek 2004 CZE A      
  48 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H      
  77 151378 PONOCNÝ Matěj 2002 CZE L      
  13 700950 REVUCKY Samuel 1999 SVK      
  27 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  15 430854 SANETRA Bartlomiej 2002 POL      
  58 151476 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B      
  10 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
  69 151484 ŠÍMA Albert 2005 CZE L      
  68 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
  39 151491 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H      
  37 54800 UNTERWURZACHER Maximilian 2003 AUT      
  66 151445 VALENTA Vladimír 2004 CZE T      
  59 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
  57 151502 VOVES Jan 2005 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  23 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H      
  12 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A      
  60 701050 HRTANEK Matus 2005 SVK      
  61 151489 MICHAL Ondřej 2005 CZE T      
  8 430810 MICHALIK Michal 2000 POL      
  7 400301 ROSSUM VAN Max 1998 NED      
  26 701011 VIGAS Samuel 2003 SVK      
Nestartovali v 1. kole    
  47 54892 GRUBMUELLER Moritz 2005 AUT      
Nestartovali v 2. kole    
  35 54771 KALISCHKO Dennis 2003 NED      
  75 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  18 54791 ETTL Michael 2003 AUT      
  44 690803 SHEPIUK Dmytro 2005 UKR      
  52 151478 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz