Home Závody a výsledky

NC - FIS - Český pohár Finále - Špindlerův Mlýn - FIS Live

Disciplína Superobří slalom Codex 428
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 24.03.2011 Technický delegát Igor Sydorko (UKR) 916
Vypočtená penalizace 19.09 Aplikovaná penalizace 20.75
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 1 150421 ZÁHROBSKÝ Petr 80 CZE S 1:10.57 - 1:10.57 20.75 100
2. 3 150398 BANK Ondřej 80 CZE L 1:10.84 - 1:10.84 24.81 80
3. 2 150834 ZIKA Adam 89 CZE L 1:11.50 - 1:11.50 34.72 60
4. 7 150495 VRÁBLÍK Martin 82 CZE M 1:11.95 - 1:11.95 41.48 50
5. 5 150644 KRÝZL Kryštof 86 CZE L 1:11.98 - 1:11.98 41.93 45
6. 4 430429 BYDLINSKI Maciej 88 POL 1:12.39 - 1:12.39 48.09
7. 8 700724 BABUSIAK Jaroslav 84 SVK 1:12.65 - 1:12.65 51.99
8. 11 150594 TREJBAL Filip 85 CZE L 1:12.71 - 1:12.71 52.89 40
9. 9 150743 BERNDT Ondřej 88 CZE A 1:12.79 - 1:12.79 54.10 36
10. 12 700830 ZAMPA Adam 90 SVK 1:13.04 - 1:13.04 57.85
11. 10 700878 BENDIK Martin 93 SVK 1:13.09 - 1:13.09 58.60
12. 21 150744 ČERMÁK Jan 88 CZE H 1:13.88 - 1:13.88 70.47 32
13. 15 150823 KOPŘIVA Jakub 89 CZE A 1:14.12 - 1:14.12 74.07 29
14. 6 430472 KLUSAK Michal 90 POL 1:14.13 - 1:14.13 74.22
15. 17 150801 GARDAVSKÝ Jan 89 CZE T 1:14.24 - 1:14.24 75.88 26
16. 26 700868 FALAT Matej 93 SVK 1:14.25 - 1:14.25 76.03
17. 13 700843 KUTLIK Matej 91 SVK 1:14.80 - 1:14.80 84.29
18. 18 150077 TUČEK Tomáš 75 CZE L 1:14.88 - 1:14.88 85.49 24
19. 16 150642 KASPER Robin 86 CZE M 1:14.91 - 1:14.91 85.94 22
20. 23 700862 KUPCOK Jakub 92 SVK 1:15.18 - 1:15.18 89.99
21. 22 561292 BLAZNIK Andraz 94 SLO 1:15.22 - 1:15.22 90.60
22. 24 150610 PÍŠA Martin 85 CZE U 1:15.29 - 1:15.29 91.65 20
23. 40 150235 VACEK Ludvík 76 CZE B 1:15.30 - 1:15.30 91.80 18
24. 27 150852 WALIGORA Michael 90 CZE T 1:15.37 - 1:15.37 92.85 16
25. 30 700808 STANCEL Simon 88 SVK 1:15.44 - 1:15.44 93.90
26. 90 430194 KALWA Michal 78 POL 1:15.47 - 1:15.47 94.35
27. 25 151024 KOTZMANN Adam 93 CZE M 1:15.51 - 1:15.51 94.95 15
28. 33 150822 BALCAR Pavel 89 CZE H 1:15.57 - 1:15.57 95.85 14
29. 14 150679 CHMELAŘ Lukáš 87 CZE B 1:15.62 - 1:15.62 96.60 13
30. 28 700851 SIRAN Vladimir 91 SVK 1:15.68 - 1:15.68 97.50
31. 44 430396 MAZUREK Krzysztof 87 POL 1:15.73 - 1:15.73 98.26
32. 32 700879 ZAMPA Andreas 93 SVK 1:16.07 - 1:16.07 103.36
33. 37 240132 FARKAS Norbert 92 HUN 1:16.29 - 1:16.29 106.67
34. 46 150944 KOTZMANN Igor 91 CZE M 1:16.31 - 1:16.31 106.97 12
35. 38 151037 HONZÁK Jakub 93 CZE A 1:16.34 - 1:16.34 107.42 11
36. 41 150842 VONDRÁK Jan 90 CZE B 1:16.52 - 1:16.52 110.12 10
37. 51 700820 RAZUS Martin 89 SVK 1:16.70 - 1:16.70 112.83
38. 48 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 94 CZE H 1:16.74 - 1:16.74 113.43 9
39. 35 430466 GARNIEWICZ Mateusz 90 POL 1:16.85 - 1:16.85 115.08
40. 39 150999 VAVŘINEC Jan 83 CZE A 1:16.96 - 1:16.96 116.73 8
41. 45 150985 VRZGULA Václav 92 CZE T 1:17.04 - 1:17.04 117.93 7
42. 31 151060 PAULUS Daniel 94 CZE Z 1:17.16 - 1:17.16 119.74 6
43. 59 700797 MACKO Samuel 88 SVK 1:17.20 - 1:17.20 120.34
44. 70 150980 PAVLÍČEK Lukáš 92 CZE L 1:17.30 - 1:17.30 121.84 5
45. 43 690672 TELYCHUK Vasyl 92 UKR 1:17.50 - 1:17.50 124.84
46. 53 150974 FRIDRICH Pavel 92 CZE H 1:17.64 - 1:17.64 126.95 4
47. 61 40332 STEVENS Hugh 86 AUS 1:17.77 - 1:17.77 128.90
48. 47 240128 BUJTAS Csaba 92 HUN 1:17.78 - 1:17.78 129.05
49. 95 430405 MIESZCZAK Jacek 87 POL 1:17.92 - 1:17.92 131.15
50. 98 430460 SZCZEPANIK Wojciech 88 POL 1:18.26 - 1:18.26 136.26
51. 56 430616 MAKOWSKI Michal 93 POL 1:18.30 - 1:18.30 136.86
52. 36 690694 KOVBASNYUK Ivan 93 UKR 1:18.53 - 1:18.53 140.31
53. 65 700901 HYSKA Martin 94 SVK 1:18.66 - 1:18.66 142.27
54. 49 151039 NĚMEC Jan 93 CZE T 1:18.77 - 1:18.77 143.92 3
55. 82 150803 IVÁNEK Jakub 89 CZE T 1:18.97 - 1:18.97 146.92 2
56. 80 151030 KÁBRT Vítězslav 93 CZE E 1:19.26 - 1:19.26 151.28 1
57. 52 150616 DAVID Martin 84 CZE H 1:19.30 - 1:19.30 151.88
58. 58 150981 PODGRABINSKÝ Radek 92 CZE T 1:19.35 - 1:19.35 152.63
59. 64 151034 KUPEC Jan 93 CZE A 1:19.64 - 1:19.64 156.99
60. 79 150751 KUČERA Tomáš 88 CZE A 1:19.73 - 1:19.73 158.34
61. 67 151110 ŠTĚPÁN Martin 95 CZE S 1:19.78 - 1:19.78 159.09
62. 83 700877 BARICA Jan 93 SVK 1:19.87 - 1:19.87 160.44
63. 68 151077 BOLEK David 94 CZE L 1:20.13 - 1:20.13 164.35
64. 50 150936 PRŠALA Vojta 91 CZE H 1:20.22 - 1:20.22 165.70
65. 62 151050 VOLF Vojtěch 93 CZE U 1:20.58 - 1:20.58 171.11
66. 72 151109 KLEMŠ Václav 95 CZE T 1:20.76 - 1:20.76 173.81
67. 57 151041 VRZGULA Lukáš 93 CZE T 1:20.85 - 1:20.85 175.16
68. 75 151135 MAXIMOVIČ Daniel 74 CZE 1:21.21 - 1:21.21 180.57
69. 60 151004 JURICA Vít 93 CZE K 1:21.57 - 1:21.57 185.98
70. 92 700895 KISKA Vladimir 94 SVK 1:21.58 - 1:21.58 186.13
71. 84 221180 DOYLE Thomas 95 GBR 1:21.64 - 1:21.64 187.03
72. 74 151132 HENIG Jakub 95 CZE P 1:21.69 - 1:21.69 187.78
73. 63 690077 MINAY Kristian 87 UKR 1:21.84 - 1:21.84 190.03
74. 89 151074 JAREŠ Jan 94 CZE E 1:22.36 - 1:22.36 197.84
75. 91 151111 KEJVAL Martin 95 CZE H 1:22.63 - 1:22.63 201.90
76. 85 150393 DUPAL Jan 71 CZE L 1:22.93 - 1:22.93 206.40
77. 71 430689 ZAPOLSKI Patryk 95 POL 1:23.05 - 1:23.05 208.21
78. 81 150905 JIRKA Matěj 91 CZE S 1:23.13 - 1:23.13 209.41
79. 76 151046 KONVIČKA Jan 90 CZE M 1:23.46 - 1:23.46 214.36
80. 86 151128 FRYČEK Marek 95 CZE U 1:23.61 - 1:23.61 216.62
81. 99 460092 TUDORAN Stefan Claudiu 94 ROU 1:23.80 - 1:23.80 219.47
82. 88 700910 JAKUBCO Jan 95 SVK P 1:23.93 - 1:23.93 221.42
82. 77 151032 DOBEŠ Jan 93 CZE S 1:23.93 - 1:23.93 221.42
84. 94 150923 LÁTAL Martin 91 CZE M 1:24.17 - 1:24.17 225.03
85. 78 151120 KESSL Tomas 95 CZE L 1:24.35 - 1:24.35 227.73
86. 87 151118 GILAR Tomáš 95 CZE B 1:24.83 - 1:24.83 234.94
87. 96 151121 PELC Adam 95 CZE U 1:25.80 - 1:25.80 249.51
88. 97 700904 SEPAK Jozef 94 SVK P 1:27.44 - 1:27.44 274.15
Nedokočili 1. kolo    
  20 150867 BOHONĚK Miloš 90 CZE S      
  29 860005 BRACHNER Patrick 92 AZE      
  55 150969 CIBULKA Michal 92 CZE S      
  19 150927 HENIG Jan 91 CZE P      
  42 151066 NUTIL Michal 94 CZE H      
  73 700849 PODDANY Michal 91 SVK      
  69 700906 ZORICAK Martin 92 SVK P      
Nestartovali v 1. kole    
  101 150745 BRANDTNER Petr 88 CZE C      
  93 700864 KRAVEC Tomas 89 SVK      
  66 150960 LISÝ Tomáš 79 CZE A      
  34 700875 PAVELKA Matus 93 SVK      
  54 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 88 CZE Z      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  100 430443 WADRZYK Maciej 88 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler