Home Závody a výsledky

NC - FIS - Český pohár Finále - Špindlerův Mlýn - FIS Live

Disciplína Slalom Codex 431
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 27.03.2011 Technický delegát Igor Sydorko (UKR) 916
Vypočtená penalizace 7.22 Aplikovaná penalizace 9.22
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 2 150644 KRÝZL Kryštof 86 CZE L 47.68 52.01 1:39.69 9.22 100
2. 1 700830 ZAMPA Adam 90 SVK 48.62 52.50 1:41.12 17.97
3. 5 700724 BABUSIAK Jaroslav 84 SVK 49.06 53.55 1:42.61 27.09
4. 10 150834 ZIKA Adam 89 CZE L 49.43 54.06 1:43.49 32.47 80
5. 20 150744 ČERMÁK Jan 88 CZE H 50.34 53.94 1:44.28 37.31 60
6. 15 700868 FALAT Matej 93 SVK 50.59 53.89 1:44.48 38.53
7. 16 700843 KUTLIK Matej 91 SVK 51.43 54.39 1:45.82 46.73
8. 17 700862 KUPCOK Jakub 92 SVK 51.72 54.31 1:46.03 48.01
9. 25 150936 PRŠALA Vojta 91 CZE H 52.40 54.05 1:46.45 50.58 50
10. 26 150679 CHMELAŘ Lukáš 87 CZE B 52.33 54.37 1:46.70 52.11 45
11. 43 54209 KRENN Christoph 94 AUT 51.92 55.60 1:47.52 57.13
12. 30 150822 BALCAR Pavel 89 CZE H 52.52 55.08 1:47.60 57.62 40
13. 31 700879 ZAMPA Andreas 93 SVK 53.47 55.25 1:48.72 64.47
14. 35 150817 POLÁCH ML. Petr 89 CZE M 53.88 55.98 1:49.86 71.45 36
15. 61 151128 FRYČEK Marek 95 CZE U 54.78 57.56 1:52.34 86.62 32
16. 57 151039 NĚMEC Jan 93 CZE T 56.10 56.96 1:53.06 91.03 29
17. 11 40332 STEVENS Hugh 86 AUS 52.49 1:01.17 1:53.66 94.70
18. 53 150969 CIBULKA Michal 92 CZE S 56.16 59.44 1:55.60 106.57 26
19. 58 690694 KOVBASNYUK Ivan 93 UKR 56.12 1:00.05 1:56.17 110.06
20. 70 151109 KLEMŠ Václav 95 CZE T 1:02.71 1:00.47 2:03.18 152.95 24
21. 81 150981 PODGRABINSKÝ Radek 92 CZE T 1:01.96 1:04.82 2:06.78 174.98 22
22. 86 150976 MAJOR Adam 92 CZE A 1:02.32 1:04.50 2:06.82 175.23 20
23. 92 151095 MRAČNA Tomáš 94 CZE B 1:03.13 1:05.65 2:08.78 187.22 18
24. 91 151118 GILAR Tomáš 95 CZE B 1:03.96 1:07.49 2:11.45 203.56 16
25. 98 700904 SEPAK Jozef 94 SVK P 1:06.57 1:11.66 2:18.23 245.05
26. 97 150923 LÁTAL Martin 91 CZE M 1:06.21 1:12.20 2:18.41 246.15 15
27. 99 151113 HRUBÝ Michal 95 CZE L 1:14.25 1:05.30 2:19.55 253.12 14
Nedokočili 1. kolo    
  55 54279 ANFANG Alexander 95 AUT      
  65 700877 BARICA Jan 93 SVK      
  76 430677 BIENKOWSKI Maciej 95 POL      
  83 151077 BOLEK David 94 CZE L      
  85 151130 ČECHURA Šimon 95 CZE K      
  90 151032 DOBEŠ Jan 93 CZE S      
  102 221180 DOYLE Thomas 95 GBR      
  48 151082 DVOŘÁK Adam 94 CZE M      
  47 150801 GARDAVSKÝ Jan 89 CZE T      
  21 430466 GARNIEWICZ Mateusz 90 POL      
  18 54160 GEIER Gerald 93 AUT      
  67 54260 GREIL Elias 94 AUT      
  64 151037 HONZÁK Jakub 93 CZE A      
  36 700901 HYSKA Martin 94 SVK      
  9 430387 ILEWICZ Jakub 87 POL      
  75 150905 JIRKA Matěj 91 CZE S      
  72 151004 JURICA Vít 93 CZE K      
  93 151046 KONVIČKA Jan 90 CZE M      
  42 150944 KOTZMANN Igor 91 CZE M      
  87 150395 LANGMAIER Jiří 75 CZE A      
  45 700797 MACKO Samuel 88 SVK      
  46 430616 MAKOWSKI Michal 93 POL      
  19 700871 MARTINCEK Marek 93 SVK      
  56 700893 ONDERCANIN Daniel 94 SVK      
  39 151060 PAULUS Daniel 94 CZE Z      
  51 150980 PAVLÍČEK Lukáš 92 CZE L      
  84 700911 PIROG Adam 95 SVK P      
  69 700849 PODDANY Michal 91 SVK      
  50 54286 SCHROECKSNADEL Moritz 95 AUT      
  44 690672 TELYCHUK Vasyl 92 UKR      
  89 151080 TKÁČ Adam 94 CZE T      
  23 150077 TUČEK Tomáš 75 CZE L      
  13 150235 VACEK Ludvík 76 CZE B      
  101 150977 VÁCHA Robert 92 CZE A      
  82 151050 VOLF Vojtěch 93 CZE U      
  38 150842 VONDRÁK Jan 90 CZE B      
  54 151041 VRZGULA Lukáš 93 CZE T      
  33 150985 VRZGULA Václav 92 CZE T      
  14 430443 WADRZYK Maciej 88 POL      
  71 430689 ZAPOLSKI Patryk 95 POL      
Nedokočili 2. kolo    
  7 150398 BANK Ondřej 80 CZE L      
  62 54280 FELDERER Sandro 95 AUT      
  34 150974 FRIDRICH Pavel 92 CZE H      
  59 54281 HAIDER Bernhard 95 AUT      
  60 700910 JAKUBCO Jan 95 SVK P      
  41 151030 KÁBRT Vítězslav 93 CZE E      
  40 150642 KASPER Robin 86 CZE M      
  74 700895 KISKA Vladimir 94 SVK      
  22 151024 KOTZMANN Adam 93 CZE M      
  95 151116 KUČERA Martin 95 CZE A      
  66 150751 KUČERA Tomáš 88 CZE A      
  73 690077 MINAY Kristian 87 UKR      
  28 700883 PEDAN Heiko 93 SVK      
  29 54124 PEER Florian 92 AUT      
  96 151121 PELC Adam 95 CZE U      
  8 700820 RAZUS Martin 89 SVK      
  4 700851 SIRAN Vladimir 91 SVK      
  79 460089 TANTOS Teodor Andrei 93 ROU      
  6 150594 TREJBAL Filip 85 CZE L      
  78 430678 TRZAK Tomasz 95 POL      
  49 460092 TUDORAN Stefan Claudiu 94 ROU      
  32 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 94 CZE H      
  100 151126 VYBÍRAL Petr 95 CZE L      
  94 150938 WOTKE Igor 79 CZE A      
Nestartovali v 1. kole    
  80 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 95 POL      
  68 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 94 POL      
  24 860005 BRACHNER Patrick 92 AZE      
  77 151083 HETMÁNEK Lukáš 94 CZE M      
  52 151034 KUPEC Jan 93 CZE A      
  88 700905 MULLER Igor 94 SVK      
  12 700808 STANCEL Simon 88 SVK      
  37 430460 SZCZEPANIK Wojciech 88 POL      
  63 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 88 CZE Z      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  27 430405 MIESZCZAK Jacek 87 POL      
  3 150495 VRÁBLÍK Martin 82 CZE M      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler