Home Závody a výsledky

UKZ - Moravský - Grůň

Disciplína Slalom Codex 2046
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 30.01.2011 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 71.18 Aplikovaná penalizace 71.18
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 64 230706 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 0:39.49 0:38.99 1:18.48 71.18
2. 59 290106 ŠEVELA Petr 1998 SKM Z 0:39.50 0:39.48 1:18.98 75.00
3. 61 220347 POLÁČEK Albert 1998 CZE T 0:40.21 0:40.71 1:20.92 89.83
4. 70 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 0:40.80 0:42.01 1:22.81 104.28
5. 57 200706 JOANIDIS Michalis 1998 CZE T 0:41.72 0:41.51 1:23.23 107.49
6. 60 200607 KOZÁČEK Lukáš 1998 CZE T 0:42.04 0:41.59 1:23.63 110.55
7. 51 200608 HAMPL Tomáš 1998 CZE T 0:42.74 0:41.79 1:24.53 117.43
8. 63 230707 ŠTINGL Jan 1998 CZE B 0:43.01 0:42.40 1:25.41 124.16
9. 76 290103 VLČEK Lukáš 1999 SKM Z 0:43.42 0:42.73 1:26.15 129.82
10. 55 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 0:42.58 0:44.10 1:26.68 133.87
11. 62 290101 PELIKÁN Tomáš 1998 SKM Z 0:41.45 0:46.82 1:28.27 146.03
12. 54 237710 JANÍK Petr 1999 CZE B 0:45.85 0:45.60 1:31.45 170.34
13. 53 260007 URBAN Martin 1998 CZE M 0:50.32 0:43.80 1:34.12 190.75
14. 68 280800 ANDĚL Jan 1999 CZE Z 0:42.91 0:56.95 1:39.86 234.64
15. 56 220360 HRADIL David 1998 CZE T 0:43.03 1:03.58 1:46.61 286.24
Nedokočili 1. kolo  
  71 770011 CHVATÍK Štěpán 1998 CZE T    
  78 280803 PATALA Ondřej 1999 CZE Z    
Nedokočili 2. kolo  
  52 200704 DORŇÁK Štěpán 1999 CZE T    
  66 210003 MINOL Robin 1998 CZE T    
Nestartovali v 1. kole  
  74 210011 LATKA Matěj 1999 CZE T    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  72 4 BARTEK David 1998 CZE    
  75 290500 KŘUPALA Milan 1999 CZE Z    
  73 250702 NEŠPOR Marek 1999 CZE M    
  79 220349 REC Jan 1999 CZE T    
  67 260006 URBAN Jan 1998 CZE M    
  58 280801 ZONYGA Jan 1999 CZE Z    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  69 200402 CEJNEK Radim 1998 CZE T    
  77 200702 ŤAVODA Martin 1999 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler