Home Závody a výsledky

Amer sports cup 2012 - Klínovec

Disciplína Obří slalom Codex 2332
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 21.01.2012 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově ASC
1. 155 114 BECKER Arne 2002 GER 0:39.50 0:00.00 0:39.50
2. 148 41 SCHLOSSER Paul-Louis 2001 GER 0:39.54 0:00.00 0:39.54
3. 181 33 THIELE Severin 2001 GER 0:39.61 0:00.00 0:39.61
4. 157 112 RAHLE Paul 2002 GER 0:40.39 0:00.00 0:40.39
5. 174 42 WOHLRAB Felix 2002 GER 0:41.87 0:00.00 0:41.87
6. 180 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 0:41.90 0:00.00 0:41.90
7. 173 510108 POLICAR Lukáš 2001 CZE U 0:42.41 0:00.00 0:42.41
8. 168 15 KNESCHKE Johann 2001 GER 0:43.01 0:00.00 0:43.01
9. 158 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 0:43.51 0:00.00 0:43.51
10. 182 103 HERRMANN Elias 2001 GER 0:43.62 0:00.00 0:43.62
11. 151 21 RICHTER Lukas 2002 GER 0:43.65 0:00.00 0:43.65
12. 164 500917 FIEDLER Jonáš 2001 CZE U 0:43.81 0:00.00 0:43.81
13. 159 550506 BABKA Adam 2001 CZE K 0:43.85 0:00.00 0:43.85
14. 153 73 PFALZ Luka 2001 GER 0:44.91 0:00.00 0:44.91
15. 177 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 0:45.06 0:00.00 0:45.06
16. 176 102 GLÄSNER Marco 2002 GER 0:45.12 0:00.00 0:45.12
17. 170 128 SCHNEIDER Fabian 2001 GER 0:45.59 0:00.00 0:45.59
18. 162 550512 ŠTÍPEK Petr 2001 CZE K 0:46.01 0:00.00 0:46.01
19. 172 115 WOLF Florian 2002 GER 0:46.09 0:00.00 0:46.09
20. 149 96 KUNZE Norman 2001 GER 0:47.27 0:00.00 0:47.27
21. 165 134 VOLKMER Kurt 2001 GER 0:47.52 0:00.00 0:47.52
22. 163 770066 VLČEK Matouš 2002 CZE C 0:47.97 0:00.00 0:47.97
23. 175 16 SENF Hannes Fritz 2001 GER 0:48.30 0:00.00 0:48.30
24. 154 510310 DUBANIČ Matěj 2002 CZE U 0:49.31 0:00.00 0:49.31
25. 147 119 SCHMIEDER Niels 2002 GER 0:49.41 0:00.00 0:49.41
26. 160 133 KATZ Johannes 2002 GER 0:49.85 0:00.00 0:49.85
27. 150 97 STORDEL Bastian 2001 GER 0:50.03 0:00.00 0:50.03
28. 169 500253 BALAŠ Petr 2002 CZE U 0:50.98 0:00.00 0:50.98
29. 156 87 GERARDS Jonas 2002 GER L 0:51.75 0:00.00 0:51.75
30. 166 500237 NOVÁK Filip 2002 CZE U 0:51.96 0:00.00 0:51.96
31. 161 500236 ŠINDELÁŘ Jan 2002 CZE U 0:53.79 0:00.00 0:53.79
32. 152 139 SCHMIED Anthony 2001 GER 0:55.97 0:00.00 0:55.97
33. 179 30 GÖBEL Jakob 2002 GER 1:02.03 0:00.00 1:02.03
34. 167 95 FEHR Jonathan 2001 GER L 1:26.69 0:00.00 1:26.69
Nedokočili 1. kolo  
  171 550514 LORENC Jiří 2002 CZE K    
Nestartovali v 1. kole  
  146 31 LÄHNER Erik 2001 GER    
  178 32 RÖTHIG Julian 2002 GER    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz