Home Závody a výsledky

ČP Allianz - FIS - Karlov - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 5368
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 16.03.2013 Technický delegát Gajewski Wojciech (POL) 185
Vypočtená penalizace 38.35 Aplikovaná penalizace 41.35
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 15 155567 MATOUŠOVÁ Zuzana 1990 CZE C 40.90 43.47 1:24.37 41.35 100
2. 13 155740 STRAKOVÁ Bára 1994 CZE U 41.76 43.28 1:25.04 46.27 80
3. 6 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 41.64 43.47 1:25.11 46.79 60
4. 9 155673 HEGMONOVÁ Barbora 1992 CZE T 42.36 42.80 1:25.16 47.16 50
5. 11 155736 KAROVÁ Anna 1994 CZE H 41.71 44.10 1:25.81 51.93 45
6. 14 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L 42.72 43.45 1:26.17 54.58 40
7. 1 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 43.55 45.00 1:28.55 72.07 36
8. 18 155793 KINCLOVÁ Pavla 1996 CZE H 43.67 44.96 1:28.63 72.65 32
9. 7 155783 ŠINTÁKOVÁ Kristýna 1995 CZE H 44.39 44.48 1:28.87 74.42 29
10. 17 705415 SOBEKOVÁ Simona 1994 SVK P 44.03 44.85 1:28.88 74.49
11. 2 155628 KUDĚLÁSKOVÁ Gabriela 1991 CZE B 43.69 45.83 1:29.52 79.20 26
12. 24 155771 SCHROMMOVÁ Helena 1995 CZE M 44.02 45.87 1:29.89 81.91 24
13. 28 155799 MYŠKOVÁ Gabriela 1996 CZE H 44.74 45.73 1:30.47 86.18 22
14. 16 56155 KORNER Katharina 1993 AUT 44.93 45.71 1:30.64 87.43
15. 19 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U 44.83 45.97 1:30.80 88.60 20
16. 4 705407 SAXOVÁ Andrea 1993 SVK 44.92 45.95 1:30.87 89.12
17. 10 155671 STRAKOŠOVÁ Markéta 1992 CZE B 44.68 46.33 1:31.01 90.14 18
18. 26 155786 STRYCHOVÁ Lucie 1995 CZE U 44.75 46.58 1:31.33 92.50 16
19. 31 155677 BÍLKOVÁ Zuzana 1992 CZE A 45.31 46.47 1:31.78 95.80 15
20. 25 155737 STEHLÍKOVÁ Karolína 1994 CZE S 45.03 46.89 1:31.92 96.83 14
21. 30 155696 ZELENKOVÁ Veronika 1993 CZE L 45.31 46.75 1:32.06 97.86 13
22. 20 155656 HANÁKOVÁ Nicole 1992 CZE M 45.77 46.54 1:32.31 99.70 12
23. 58 155802 PAULUSOVÁ Tereza 1996 CZE Z 46.35 46.16 1:32.51 101.17 11
24. 21 155611 KOČANOVÁ Veronika 1990 CZE H 46.22 46.36 1:32.58 101.68 10
25. 32 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H 46.34 46.41 1:32.75 102.93 9
26. 44 155758 HIMMLOVÁ Eliška 1994 CZE U 45.55 48.03 1:33.58 109.03 8
27. 27 705433 ŠIMALČÍKOVÁ Adriana 1996 SVK 46.31 47.41 1:33.72 110.06
28. 34 155788 URBANOVÁ Marie 1995 CZE U 46.22 47.63 1:33.85 111.01 7
29. 29 155486 BORUCHOVÁ Eliška 1987 CZE H 46.38 48.74 1:35.12 120.35 6
30. 35 56202 SCHAECHTER Aviella 1994 AUT 47.60 48.36 1:35.96 126.52
31. 43 155775 NEVŘIVOVÁ Nikola 1995 CZE B 47.62 48.44 1:36.06 127.25 5
32. 37 155767 ČUDOVÁ Tereza 1995 CZE A 48.26 48.83 1:37.09 134.82 4
33. 41 155748 PŘÍHODOVÁ Eva 1991 CZE U 48.68 49.57 1:38.25 143.35 3
34. 46 155221 ČÍPOVÁ Nikola 1976 CZE A 48.36 50.19 1:38.55 145.55 2
35. 38 155639 RECOVÁ Alžběta 1991 CZE T 49.33 49.55 1:38.88 147.98 1
36. 40 155777 CIESLAROVÁ Kristýna 1995 CZE B 49.26 50.36 1:39.62 153.42
37. 42 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A 50.06 51.36 1:41.42 166.64
38. 56 155787 WEISSOVÁ Marta 1994 CZE T 50.22 51.51 1:41.73 168.92
39. 45 155813 FRYČOVÁ Dominika 1996 CZE S 51.16 51.65 1:42.81 176.86
40. 39 155794 SUCHOPÁROVÁ Eliška 1996 CZE A 50.48 52.79 1:43.27 180.24
41. 33 155756 MAREŠOVÁ Kateřina 1994 CZE A 52.69 51.18 1:43.87 184.65
42. 48 155548 MALAČKOVÁ Anna 1989 CZE B 52.24 55.70 1:47.94 214.56
43. 47 155729 KARŠAYOVÁ Kateřina 1993 CZE A 54.48 54.39 1:48.87 221.39
44. 57 155827 VRÁBELOVÁ Hana 1996 CZE J 56.71 56.97 1:53.68 256.74
45. 50 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 57.63 57.05 1:54.68 264.09
46. 53 155773 KOVÁČOVÁ Tereza 1994 CZE M 57.55 57.67 1:55.22 268.05
47. 54 155785 BLAŽKOVÁ Kristína 1991 CZE A 58.00 58.06 1:56.06 274.23
48. 52 155603 BŘEZINOVÁ Markéta 1990 CZE A 57.79 58.64 1:56.43 276.95
49. 55 155806 POSPÍŠILOVÁ Markéta 1996 CZE M 59.63 1:00.46 2:00.09 303.84
Nedokočily 1. kolo    
  12 155766 DROZDÍKOVÁ Dominika 1995 CZE L      
  49 435381 KORCZYK Karolina 1996 POL      
  3 155544 NĚMCOVÁ Tereza 1989 CZE T      
  5 155742 SKOTÁLKOVÁ Tereza 1994 CZE E      
Nedokočily 2. kolo    
  36 605004 GASPAR Veronica 1995 ISV      
  23 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H      
  22 155744 LEGERSKÁ Kateřina 1994 CZE T      
  8 705424 MIKLOŠOVÁ Katarína 1995 SVK P      
  51 155791 ROSA Natty 1996 CZE T      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler