Home Závody a výsledky

ČP Allianz - NC - Špindlerův Mlýn - Špindlerův Mlýn-Sv. Petr

Disciplína Obří slalom Codex 373
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 23.03.2013 Technický delegát Jana Palovicova (SVK) 731
Vypočtená penalizace 13.87 Aplikovaná penalizace 15.87
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 5 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 1:08.49 1:04.83 2:13.32 15.87 100
2. 2 700830 ŽAMPA Adam 1990 SVK 1:08.48 1:05.52 2:14.00 20.41
3. 3 30149 SIMARI BIRKNER Cristian Javier 1980 ARG 1:08.05 1:06.65 2:14.70 25.08
4. 21 54271 TAKATS Tristan 1995 AUT 1:09.45 1:05.31 2:14.76 25.48
5. 1 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE A 1:08.29 1:06.77 2:15.06 27.49 80
6. 11 54270 HOFSTAEDTER Christoph 1995 AUT 1:09.77 1:06.51 2:16.28 35.63
7. 7 350086 HEEB Simon 1991 LIE 1:09.68 1:06.67 2:16.35 36.10
8. 14 700879 ŽAMPA Andreas 1993 SVK 1:10.18 1:06.90 2:17.08 40.97
9. 10 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 1:11.32 1:06.00 2:17.32 42.57 60
10. 17 54072 HOFSTAEDTER Mathias 1992 AUT 1:10.94 1:06.42 2:17.36 42.84
11. 19 6290273 DAMIAN Johannes 1992 ITA 1:10.29 1:07.09 2:17.38 42.97
12. 9 350095 PFIFFNER Marco 1994 LIE 1:10.32 1:07.16 2:17.48 43.64
13. 8 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U 1:10.83 1:06.67 2:17.50 43.77 50
14. 16 700868 FALAT Matej 1993 SVK 1:11.04 1:07.14 2:18.18 48.31
15. 45 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 1:11.90 1:06.52 2:18.42 49.92 45
16. 24 460060 BARBU Alexandru 1987 ROU 1:11.15 1:07.28 2:18.43 49.98
17. 23 860005 BRACHNER Patrick 1992 AZE 1:10.94 1:07.50 2:18.44 50.05
18. 29 54297 SILBERLEITHNER Andreas 1995 AUT 1:11.85 1:06.74 2:18.59 51.05
18. 26 700808 ŠTANCEL Šimon 1988 SVK 1:10.82 1:07.77 2:18.59 51.05
20. 20 303679 ICHINOMOTO Tomoki 1991 JPN 1:11.13 1:07.51 2:18.64 51.38
21. 4 481322 ANDREEVSKIY Alexey 1992 RUS 1:11.26 1:07.40 2:18.66 51.52
22. 41 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 1:11.86 1:06.84 2:18.70 51.79 40
23. 18 690545 PLATZER Lukas 1991 ITA 1:11.64 1:07.31 2:18.95 53.45
24. 35 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 1:11.42 1:07.71 2:19.13 54.66 36
25. 39 150944 KOTZMANN Igor 1991 CZE M 1:12.08 1:07.25 2:19.33 55.99 32
26. 27 660021 DANILOCHKIN Yuri 1991 BLR 1:11.49 1:07.98 2:19.47 56.93
27. 42 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 1:12.14 1:08.33 2:20.47 63.60 29
28. 43 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 1:12.74 1:09.65 2:22.39 76.42 26
29. 40 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 1:13.86 1:08.69 2:22.55 77.49 24
30. 34 350097 GAUER Nico 1996 LIE 1:13.17 1:09.53 2:22.70 78.49
31. 30 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 1:14.50 1:08.27 2:22.77 78.96 22
32. 31 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 1:14.62 1:09.37 2:23.99 87.10 20
33. 60 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 1:14.40 1:11.52 2:25.92 99.98 18
34. 51 690722 MYTSAK Dmytro 1995 UKR 1:13.91 1:12.11 2:26.02 100.65
35. 66 690077 MINAY Kristian 1987 UKR 1:15.30 1:10.94 2:26.24 102.12
36. 59 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 1:15.38 1:11.46 2:26.84 106.13 16
37. 49 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 1:15.27 1:12.08 2:27.35 109.53 15
38. 58 150969 CIBULKA Michal 1992 CZE S 1:15.46 1:12.26 2:27.72 112.00 14
39. 50 481644 SUSLOV Viacheslav 1995 RUS 1:16.26 1:11.84 2:28.10 114.54
40. 54 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 1:18.13 1:10.83 2:28.96 120.28 13
41. 70 700926 BAGIN Juraj 1996 SVK 1:17.75 1:12.12 2:29.87 126.35
42. 61 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z 1:17.06 1:12.98 2:30.04 127.49 12
43. 62 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 1:16.41 1:13.79 2:30.20 128.56 11
44. 71 690732 MARIICHYN Andriy 1995 UKR 1:17.53 1:13.93 2:31.46 136.97
45. 65 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 1:19.54 1:13.98 2:33.52 150.72 10
46. 67 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 1:18.91 1:14.83 2:33.74 152.19 9
47. 79 150977 VÁCHA Robert 1992 CZE A 1:22.38 1:18.93 2:41.31 202.72 8
48. 63 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H 1:23.87 1:19.38 2:43.25 215.67 7
49. 72 150976 MAJOR Adam 1992 CZE A 1:23.83 1:20.35 2:44.18 221.88 6
50. 69 151121 PELC Adam 1995 CZE U 1:23.15 1:21.25 2:44.40 223.35 5
51. 74 151093 TRACHTA Štěpán 1993 CZE A 1:27.69 1:21.50 2:49.19 255.33 4
Nedokočili 1. kolo    
  77 660022 ARALIN Mikalai 1996 BLR      
  22 30283 FREEMAN CRESPO Ignacio 1992 ARG      
  37 150974 FRIDRICH Pavel 1992 CZE H      
  6 30266 GASTALDI Sebastiano 1991 ARG      
  44 350096 HILZINGER Alexander 1994 LIE      
  76 150133 HORÁČEK David 1972 CZE H      
  48 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A      
  73 151135 MAXIMOVIČ Daniel 1974 CZE      
  53 151145 NUTIL Tomáš 1996 CZE H      
  28 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  47 54341 SCHEUCHENPFLUG Martin 1996 AUT      
  33 54342 SCHRAML Tobias 1996 AUT      
  64 690737 TSIBELENKO Levko 1996 UKR      
  75 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A      
  25 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B      
  68 151181 ZOGATA Jakub 1995 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  52 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A      
  57 150803 IVÁNEK Jakub 1989 CZE T      
  55 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H      
  12 54169 LENGAUER-STOCKNER Hannes 1993 AUT      
  38 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L      
  78 151150 ŠMÍDL Marek 1995 CZE A      
Nestartovali v 2. kole    
  46 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B      
  32 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A      
  56 460092 TUDORAN Stefan Claudiu 1994 ROU      
  13 150495 VRÁBLÍK Martin 1982 CZE M      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  15 30271 MURTAGH Rodrigo 1991 ARG      
  36 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler