Home Závody a výsledky

ČP Allianz - NC - Špindlerův Mlýn - Špindlerův Mlýn-Sv. Petr

Disciplína Obří slalom Codex 5373
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu NC
Datum 22.03.2013 Technický delegát Jana Palovicova (SVK) 731
Vypočtená penalizace 13.46 Aplikovaná penalizace 15.46
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 1 155699 PAULÁTHOVÁ Kateřina 1993 CZE T 57.26 1:05.45 2:02.71 15.46 100
2. 4 35156 BANCORA Salome 1993 ARG 58.48 1:06.83 2:05.31 34.32
3. 10 705377 SAALOVÁ Kristína 1991 SVK 1:00.65 1:06.43 2:07.08 47.16
4. 2 155431 MARKOVÁ Daniela 1985 CZE L 59.86 1:07.24 2:07.10 47.30 80
5. 11 155727 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE T 59.80 1:07.33 2:07.13 47.52 60
6. 9 155563 KŘÍŽOVÁ Klára 1989 CZE Z 59.97 1:07.40 2:07.37 49.26 50
7. 7 155503 KLICNAROVÁ Pavla 1988 CZE L 1:00.64 1:07.06 2:07.70 51.65 45
8. 16 155740 STRAKOVÁ Bára 1994 CZE U 1:00.22 1:07.63 2:07.85 52.74 40
8. 6 35112 QUIROGA Julietta 1988 ARG 1:00.40 1:07.45 2:07.85 52.74
10. 18 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 1:00.95 1:06.99 2:07.94 53.39 36
11. 3 35131 GASTALDI Nicol 1990 ARG 1:00.23 1:08.33 2:08.56 57.89
12. 15 155544 NĚMCOVÁ Tereza 1989 CZE T 1:00.98 1:07.70 2:08.68 58.76 32
13. 21 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 1:00.79 1:08.04 2:08.83 59.85 29
14. 20 155567 MATOUŠOVÁ Zuzana 1990 CZE C 1:01.06 1:08.05 2:09.11 61.88 26
15. 12 155766 DROZDÍKOVÁ Dominika 1995 CZE L 1:00.83 1:08.32 2:09.15 62.17 24
16. 22 155736 KAROVÁ Anna 1994 CZE H 1:01.74 1:07.60 2:09.34 63.55 22
17. 17 155517 POSPÍŠILOVÁ Andrea 1988 CZE H 1:01.91 1:08.80 2:10.71 73.48 20
18. 14 695063 MATSOTSKA Bogdana 1989 UKR 1:01.66 1:09.55 2:11.21 77.11
19. 27 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U 1:02.96 1:08.39 2:11.35 78.12 18
20. 24 155742 SKOTÁLKOVÁ Tereza 1994 CZE E 1:02.28 1:09.28 2:11.56 79.65 16
21. 42 155802 PAULUSOVÁ Tereza 1996 CZE Z 1:03.71 1:08.66 2:12.37 85.52 15
22. 23 155673 HEGMONOVÁ Barbora 1992 CZE T 1:03.00 1:09.43 2:12.43 85.96 14
23. 28 155744 LEGERSKÁ Kateřina 1994 CZE T 1:03.12 1:09.34 2:12.46 86.18 13
24. 26 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 1:03.78 1:09.72 2:13.50 93.72 12
25. 25 715150 HALILOVIC Amira 1993 BIH 1:03.22 1:10.31 2:13.53 93.94
26. 33 155696 ZELENKOVÁ Veronika 1993 CZE L 1:03.97 1:10.23 2:14.20 98.80 11
27. 36 155799 MYŠKOVÁ Gabriela 1996 CZE H 1:04.23 1:10.42 2:14.65 102.06 10
28. 30 155656 HANÁKOVÁ Nicole 1992 CZE M 1:03.94 1:10.94 2:14.88 103.73 9
29. 34 155793 KINCLOVÁ Pavla 1996 CZE H 1:04.33 1:11.15 2:15.48 108.08 8
30. 52 155788 URBANOVÁ Marie 1995 CZE U 1:04.54 1:11.11 2:15.65 109.31 7
31. 31 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 1:05.03 1:10.68 2:15.71 109.75 6
32. 40 155749 CINGROVÁ Kateřina 1994 CZE H 1:05.30 1:12.11 2:17.41 122.08 5
33. 43 155737 STEHLÍKOVÁ Karolína 1994 CZE S 1:05.13 1:12.48 2:17.61 123.53 4
34. 49 155794 SUCHOPÁROVÁ Eliška 1996 CZE A 1:05.71 1:12.11 2:17.82 125.05 3
35. 37 155743 KOŠTOVÁ Karolína 1994 CZE E 1:06.31 1:11.96 2:18.27 128.31 2
36. 39 695108 KNYSH Olha 1995 UKR 1:06.42 1:11.98 2:18.40 129.26
37. 44 155486 BORUCHOVÁ Eliška 1987 CZE H 1:05.77 1:12.87 2:18.64 131.00 1
38. 47 155779 MÁLKOVÁ Petra 1995 CZE B 1:06.60 1:13.01 2:19.61 138.03
39. 45 155813 FRYČOVÁ Dominika 1996 CZE S 1:07.50 1:14.04 2:21.54 152.03
40. 41 155611 KOČANOVÁ Veronika 1990 CZE H 1:07.41 1:14.30 2:21.71 153.26
41. 48 155786 STRYCHOVÁ Lucie 1995 CZE U 1:07.56 1:14.55 2:22.11 156.17
42. 46 155771 SCHROMMOVÁ Helena 1995 CZE M 1:08.67 1:13.69 2:22.36 157.98
43. 54 155775 NEVŘIVOVÁ Nikola 1995 CZE B 1:07.67 1:15.95 2:23.62 167.12
44. 53 155814 POSPÍŠILOVÁ Alžběta 1996 CZE U 1:08.18 1:15.62 2:23.80 168.42
45. 51 155816 PAČESOVÁ Barbora 1996 CZE A 1:08.10 1:15.78 2:23.88 169.00
46. 38 155783 ŠINTÁKOVÁ Kristýna 1995 CZE H 1:15.29 1:10.53 2:25.82 183.07
47. 59 155789 MAKALOUŠOVÁ Hana 1988 CZE H 1:16.82 1:23.81 2:40.63 290.49
48. 58 155817 KALUSOVÁ Aneta 1996 CZE A 1:17.95 1:27.88 2:45.83 328.20
Nedokočily 1. kolo    
  29 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H      
Nedokočily 2. kolo    
  35 155677 BÍLKOVÁ Zuzana 1992 CZE A      
  5 155728 DUBOVSKÁ Martina 1992 CZE H      
  50 155717 FIEDLEROVÁ Lenka 1993 CZE L      
  57 155758 HIMMLOVÁ Eliška 1994 CZE U      
  8 685018 TSIKLAURI Nino 1993 GEO      
  13 155695 VOLOPICHOVÁ Valentina 1993 CZE P      
Nestartovaly v 1. kole    
  56 155765 COUFALOVÁ Linda 1995 CZE M      
Nestartovaly v 2. kole    
  55 155795 MACHOVÁ Pavlína 1996 CZE U      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler