Home Závody a výsledky

ČP Allianz - NC - Špindlerův Mlýn - Špindlerův Mlýn-Sv. Petr

Disciplína Slalom Codex 374
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 24.03.2013 Technický delegát Jana Palovicova (SVK) 731
Vypočtená penalizace 6.23 Aplikovaná penalizace 8.23
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 3 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 51.87 59.25 1:51.12 8.23 100
2. 1 150594 TREJBAL Filip 1985 CZE L 53.46 59.03 1:52.49 15.87 80
3. 2 30149 SIMARI BIRKNER Cristian Javier 1980 ARG 52.62 1:00.19 1:52.81 17.66
4. 11 54169 LENGAUER-STOCKNER Hannes 1993 AUT 55.19 59.81 1:55.00 29.88
5. 14 6290273 DAMIAN Johannes 1992 ITA 54.34 1:00.67 1:55.01 29.93
6. 18 481322 ANDREEVSKIY Alexey 1992 RUS 54.92 1:01.20 1:56.12 36.13
7. 13 53897 KNAUSS Andreas 1990 AUT 55.04 1:01.26 1:56.30 37.13
8. 17 700879 ŽAMPA Andreas 1993 SVK 55.10 1:01.26 1:56.36 37.47
9. 9 350095 PFIFFNER Marco 1994 LIE 54.93 1:02.04 1:56.97 40.87
10. 29 54271 TAKATS Tristan 1995 AUT 56.02 1:01.36 1:57.38 43.16
11. 16 54160 GEIER Gerald 1993 AUT 56.21 1:01.29 1:57.50 43.83
12. 22 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B 55.21 1:02.35 1:57.56 44.16 60
13. 31 54270 HOFSTAEDTER Christoph 1995 AUT 56.12 1:01.48 1:57.60 44.39
14. 26 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 55.35 1:02.50 1:57.85 45.78 50
15. 61 660021 DANILOCHKIN Yuri 1991 BLR 56.79 1:01.48 1:58.27 48.12
16. 30 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 56.00 1:02.53 1:58.53 49.57 45
17. 8 30266 GASTALDI Sebastiano 1991 ARG 52.93 1:05.76 1:58.69 50.47
18. 36 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 56.68 1:02.82 1:59.50 54.99 40
19. 46 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 56.78 1:03.28 2:00.06 58.11 36
20. 4 700830 ŽAMPA Adam 1990 SVK 52.71 1:08.09 2:00.80 62.24
21. 37 303679 ICHINOMOTO Tomoki 1991 JPN 57.66 1:03.74 2:01.40 65.59
22. 56 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 57.90 1:03.92 2:01.82 67.93 32
23. 42 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 58.18 1:04.84 2:03.02 74.63 29
24. 49 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 56.95 1:06.23 2:03.18 75.52 26
25. 50 54342 SCHRAML Tobias 1996 AUT 58.29 1:05.05 2:03.34 76.41
26. 59 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 59.78 1:05.09 2:04.87 84.95 24
27. 65 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 1:00.48 1:06.82 2:07.30 98.51 22
28. 70 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 1:00.61 1:07.77 2:08.38 104.53 20
29. 60 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 1:01.46 1:07.57 2:09.03 108.16 18
30. 82 660022 ARALIN Mikalai 1996 BLR 1:06.91 1:10.59 2:17.50 155.42
31. 83 151150 ŠMÍDL Marek 1995 CZE A 1:11.16 1:22.01 2:33.17 242.85 16
32. 81 150814 KVERKA Martin 1989 CZE L 1:12.89 1:21.58 2:34.47 250.10 15
33. 80 151093 TRACHTA Štěpán 1993 CZE A 1:07.48 1:41.89 2:49.37 333.24 14
Nedokočili 1. kolo    
  73 700926 BAGIN Juraj 1996 SVK      
  24 460060 BARBU Alexandru 1987 ROU      
  54 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL      
  63 150969 CIBULKA Michal 1992 CZE S      
  32 30283 FREEMAN CRESPO Ignacio 1992 ARG      
  27 150974 FRIDRICH Pavel 1992 CZE H      
  38 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL      
  25 350096 HILZINGER Alexander 1994 LIE      
  28 54072 HOFSTAEDTER Mathias 1992 AUT      
  62 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A      
  66 150803 IVÁNEK Jakub 1989 CZE T      
  21 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  53 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L      
  74 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A      
  72 150976 MAJOR Adam 1992 CZE A      
  20 30271 MURTAGH Rodrigo 1991 ARG      
  39 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  64 151145 NUTIL Tomáš 1996 CZE H      
  75 151121 PELC Adam 1995 CZE U      
  19 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U      
  52 54341 SCHEUCHENPFLUG Martin 1996 AUT      
  57 54297 SILBERLEITHNER Andreas 1995 AUT      
  23 700808 ŠTANCEL Šimon 1988 SVK      
  45 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T      
  34 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
  44 481644 SUSLOV Viacheslav 1995 RUS      
  68 690737 TSIBELENKO Levko 1996 UKR      
  35 150077 TUČEK Tomáš 1975 CZE L      
  41 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T      
  71 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z      
  76 151181 ZOGATA Jakub 1995 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  5 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE A      
  12 860005 BRACHNER Patrick 1992 AZE      
  10 700868 FALAT Matej 1993 SVK      
  40 350097 GAUER Nico 1996 LIE      
  69 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  7 350086 HEEB Simon 1991 LIE      
  55 150133 HORÁČEK David 1972 CZE H      
  47 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A      
  67 690077 MINAY Kristian 1987 UKR      
  15 690545 PLATZER Lukas 1991 ITA      
  33 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L      
  78 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A      
  79 150977 VÁCHA Robert 1992 CZE A      
  6 150495 VRÁBLÍK Martin 1982 CZE M      
  48 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  51 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B      
  43 460092 TUDORAN Stefan Claudiu 1994 ROU      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  77 690732 MARIICHYN Andriy 1995 UKR      
  58 690722 MYTSAK Dmytro 1995 UKR      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler