Home Závody a výsledky

ČP Allianz - FIS Kouty - Kouty, Přemyslov

Disciplína Slalom Codex 378
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 28.03.2013 Technický delegát Gajewski Wojciech (POL) 185
Vypočtená penalizace 9.52 Aplikovaná penalizace 12.52
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 1 561148 SKUBE Matic 1988 SLO 51.04 47.15 1:38.19 12.52
2. 14 481148 MAYTAKOV Sergei 1990 RUS 51.22 47.56 1:38.78 16.25
3. 11 481006 ZUEV Stepan 1988 RUS 51.14 47.70 1:38.84 16.62
4. 2 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE A 51.04 48.29 1:39.33 19.72 100
5. 15 700868 FALAT Matej 1993 SVK 51.90 47.58 1:39.48 20.67
5. 10 430429 BYDLINSKI Maciej 1988 POL 51.50 47.98 1:39.48 20.67
7. 4 30266 GASTALDI Sebastiano 1991 ARG 51.48 48.27 1:39.75 22.37
8. 13 481103 ANDRIENKO Aleksander 1990 RUS 52.20 48.18 1:40.38 26.35
9. 6 54169 LENGAUER-STOCKNER Hannes 1993 AUT 51.87 48.84 1:40.71 28.43
10. 3 430466 GARNIEWICZ Mateusz 1990 POL 52.35 48.45 1:40.80 29.00
11. 5 60015 MOLLIN Bart 1981 BEL 52.53 48.53 1:41.06 30.64
12. 12 150495 VRÁBLÍK Martin 1982 CZE M 52.89 48.23 1:41.12 31.02 80
13. 22 430194 KALWA Michal 1978 POL 52.64 48.62 1:41.26 31.90
14. 20 481514 BORODAYKIN Artem 1994 RUS 53.17 48.41 1:41.58 33.93
15. 26 700820 RÁZUS Martin 1989 SVK 53.04 48.63 1:41.67 34.49
16. 31 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 53.40 48.44 1:41.84 35.57 60
17. 30 202758 ZELLER Yannik 1996 GER 53.02 48.87 1:41.89 35.88
18. 32 54072 HOFSTAEDTER Mathias 1992 AUT 53.36 48.66 1:42.02 36.70
19. 28 481549 STUKOV Maksim 1994 RUS 53.48 48.57 1:42.05 36.89
20. 18 54160 GEIER Gerald 1993 AUT 52.54 49.53 1:42.07 37.02
21. 29 481463 PYASIK Evgenij 1993 RUS 53.74 48.43 1:42.17 37.65
22. 34 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 54.49 48.29 1:42.78 41.50 50
23. 27 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL 53.78 49.12 1:42.90 42.26
24. 39 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 53.29 49.86 1:43.15 43.84 45
25. 40 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 54.71 49.07 1:43.78 47.82 40
26. 46 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 53.91 50.01 1:43.92 48.70 36
27. 19 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U 55.13 49.53 1:44.66 53.37 32
28. 49 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 55.43 49.97 1:45.40 58.05 29
29. 44 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 55.52 50.11 1:45.63 59.50 26
30. 54 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 55.24 51.08 1:46.32 63.86 24
31. 65 690384 CONEDERA Mattia 1991 ITA 56.83 50.36 1:47.19 69.35
32. 55 240139 KEKESI Marton 1995 HUN 56.04 52.34 1:48.38 76.86
33. 51 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL 55.51 53.00 1:48.51 77.68
34. 62 430629 KUBALA Robert 1992 POL 57.61 52.15 1:49.76 85.58
35. 73 6291472 BARDINI Jacopo 1995 ITA 57.91 53.93 1:51.84 98.71
36. 76 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B 59.18 54.58 1:53.76 110.83 22
37. 69 151130 ČECHURA Šimon 1995 CZE K 1:01.24 54.14 1:55.38 121.06 20
38. 84 6292252 DEL ZENERO Andrea 1996 ITA 1:02.35 55.93 1:58.28 139.37
39. 89 660022 ARALIN Mikalai 1996 BLR 1:02.44 57.41 1:59.85 149.29
40. 74 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:03.28 56.70 1:59.98 150.11 18
41. 80 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 1:05.05 57.58 2:02.63 166.84 16
42. 88 151161 VYMLÁTIL Jakub 1996 CZE M 1:11.03 1:04.05 2:15.08 245.45 15
Nedokočili 1. kolo    
  87 430699 BALAS Szymon 1995 POL      
  17 860005 BRACHNER Patrick 1992 AZE      
  66 54288 EDER Philip 1995 AUT      
  36 30283 FREEMAN CRESPO Ignacio 1992 ARG      
  90 202790 FRITZ Hannes 1995 GER      
  35 54270 HOFSTAEDTER Christoph 1995 AUT      
  86 151182 KADĚRKA Josef 1996 CZE Z      
  16 53897 KNAUSS Andreas 1990 AUT      
  24 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  7 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L      
  64 430713 KUBASIEWICZ Stanislaw 1996 POL      
  50 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L      
  47 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A      
  68 151153 MIKESKA Martin 1996 CZE Z      
  70 430710 MIREK Maciej 1996 POL      
  72 430691 MROZ Damian 1995 POL      
  43 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  63 151145 NUTIL Tomáš 1996 CZE H      
  77 430700 PIOTROWSKI Krzysztof 1995 POL      
  75 151168 PIVOŇKA Lubomír 1996 CZE Z      
  38 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L      
  81 151166 POSPÍŠIL Jakub 1996 CZE Z      
  59 430748 PYJAS Piotr 1996 POL      
  57 202745 SCHMID Patrick 1996 GER      
  85 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B      
  25 700808 ŠTANCEL Šimon 1988 SVK      
  45 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T      
  37 54213 STEINWIDDER Silvio 1994 AUT      
  60 240142 SZOLLOS Benjamin 1996 HUN      
  33 54271 TAKATS Tristan 1995 AUT      
  83 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E      
  48 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T      
  21 430443 WADRZYK Maciej 1988 POL      
  79 151181 ZOGATA Jakub 1995 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  52 202737 FUCHS Konstantin 1996 GER      
  61 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A      
  58 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T      
  9 202615 TREMMEL Anton 1994 GER      
  78 780012 TUMAS Aivaras 1995 LTU      
Nestartovali v 1. kole    
  53 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B      
  56 430405 MIESZCZAK Jacek 1987 POL      
  23 30271 MURTAGH Rodrigo 1991 ARG      
  71 150357 PÁN Petr 1966 CZE M      
  42 430610 STARZYK Pawel 1993 POL      
Nestartovali v 2. kole    
  82 6291719 BATTISTIN Alberto 1995 ITA      
  41 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL      
  67 430731 JASINSKI Maciej 1995 POL      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  8 30149 SIMARI BIRKNER Cristian Javier 1980 ARG      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler