Home Závody a výsledky

ČP RKZ Head Cup - Karolinka

Disciplína Slalom Codex 2523
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 23.02.2013 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace -0.10 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 1 225308 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 44.91 48.92 1:33.83 1.00 100
2. 7 235718 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z 45.69 49.05 1:34.74 7.01 80
3. 13 235706 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 46.18 49.42 1:35.60 12.70 60
4. 8 315430 HARTIGOVÁ Marcela 1997 CZE H 46.01 49.63 1:35.64 12.96 50
5. 9 325710 PILNÁ Kristýna 1997 CZE H 46.43 49.54 1:35.97 15.14 45
6. 19 205726 KOREŇOVÁ Andrea 1998 CZE L 46.73 49.35 1:36.08 15.87 40
7. 15 325712 VOLOPICHOVÁ Josefína 1997 CZE P 46.56 49.67 1:36.23 16.86 36
8. 6 305752 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 46.24 50.42 1:36.66 19.70 32
9. 2 705902 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 46.70 51.02 1:37.72 26.70 29
10. 10 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 47.33 50.41 1:37.74 26.84 26
11. 14 285507 BONIATTI Kristina 1997 CZE T 47.54 50.84 1:38.38 31.07 24
12. 16 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T 47.52 50.92 1:38.44 31.46 22
13. 12 235724 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 48.08 50.85 1:38.93 34.70 20
14. 17 225302 KOZELSKÁ Petra 1998 CZE T 48.73 51.56 1:40.29 43.69 18
15. 34 555112 DVOŘÁKOVÁ Michaela 1998 CZE K 49.09 51.79 1:40.88 47.58 16
15. 28 205704 SVOBODOVÁ Michaela 1998 CZE T 49.16 51.72 1:40.88 47.58 16
17. 20 235714 SKŘIČKOVÁ Anna 1997 CZE B 49.34 53.20 1:42.54 58.55 14
18. 27 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 1998 CZE U 49.60 53.55 1:43.15 62.58 13
19. 22 235705 RŮŽIČKOVÁ Adriana 1998 CZE B 50.78 54.25 1:45.03 75.01 12
20. 32 425201 PETERKOVÁ Karolína 1998 CZE L 51.42 54.17 1:45.59 78.71 11
21. 40 115100 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 50.88 54.79 1:45.67 79.24 10
22. 33 405405 ŠKODOVÁ Tereza 1998 CZE L 51.58 54.79 1:46.37 83.86 9
23. 31 265006 PÁNOVÁ Karolína 1998 CZE M 51.59 54.86 1:46.45 84.39 8
24. 37 215902 TRČKOVÁ Daniela 1998 CZE Z 50.78 55.91 1:46.69 85.97 7
25. 35 805100 MIKOLÁŠKOVÁ Anna 1998 CZE J 51.18 56.50 1:47.68 92.52 6
26. 23 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 52.74 55.58 1:48.32 96.75 5
27. 26 285502 KNAPKOVÁ Denisa 1998 CZE Z 53.11 56.53 1:49.64 105.47 4
28. 39 885105 GABRIELOVÁ Lucie 1998 CZE 54.77 56.92 1:51.69 119.01 3
29. 44 215900 VALOVÁ Nelly 1998 CZE T 54.91 57.28 1:52.19 122.32 2
30. 42 235726 ŠEVČÍKOVÁ Linda 1998 CZE B 55.45 58.47 1:53.92 133.75 1
31. 41 425206 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L 55.18 58.96 1:54.14 135.20
32. 36 205404 VIRÁGOVÁ Eliška 1998 CZE T 55.51 59.06 1:54.57 138.04
33. 38 235707 JARÁ Ditta 1998 CZE B 54.32 1:02.57 1:56.89 153.37
34. 43 265003 BEDNÁŘOVÁ Viktorie 1998 CZE M 59.41 1:04.58 2:03.99 200.29
Nedokočily 1. kolo    
  18 225309 BÁRTKOVÁ Eliška 1997 CZE T      
  21 905304 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E      
  24 285501 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z      
  3 425301 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L      
Nedokočily 2. kolo    
  25 325713 BRÝDLOVÁ Viktorie 1998 CZE H      
  4 415500 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L      
  5 325711 PILNÁ Karolína 1997 CZE H      
  29 225002 TKÁČOVÁ Tereza 1998 CZE T      
  11 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  30 255700 VÁCHALOVÁ Viktorie 1997 CZE M      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler