Home Závody a výsledky

ČP RKZ Head Cup - Albrechtice v Jiz. horách

Disciplína Obří slalom Codex 2528
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 16.03.2013 Technický delegát Jiří Langmaier
Vypočtená penalizace -0.77 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 8 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 59.38 - 59.38 1.00 100
2. 1 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 1:00.94 - 1:00.94 24.38 80
3. 7 425305 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:01.55 - 1:01.55 33.52 60
4. 6 705903 ŠORMOVÁ Daniela 1999 CZE P 1:01.58 - 1:01.58 33.97 50
5. 4 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 1:02.06 - 1:02.06 41.17 45
6. 12 285511 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 1:02.08 - 1:02.08 41.47 40
7. 16 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 1999 CZE L 1:02.60 - 1:02.60 49.26 36
8. 15 235725 WEBEROVÁ Michaela 1999 CZE B 1:02.74 - 1:02.74 51.36 32
9. 2 885111 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L 1:03.05 - 1:03.05 56.01 29
10. 25 555102 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:03.10 - 1:03.10 56.76 26
11. 3 225304 JOANNIDU Sofie 1999 CZE T 1:03.15 - 1:03.15 57.51 24
12. 18 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A 1:03.47 - 1:03.47 62.30 22
13. 19 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B 1:03.73 - 1:03.73 66.20 20
14. 5 885074 KOČÍ Kamila 1999 CZE H 1:03.77 - 1:03.77 66.80 18
15. 22 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 1999 CZE P 1:03.90 - 1:03.90 68.75 16
16. 9 205706 JOANIDU Marie 1999 CZE T 1:04.00 - 1:04.00 70.25 15
17. 17 205721 UHERKOVÁ Tereza 1999 CZE T 1:04.47 - 1:04.47 77.29 14
18. 13 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 1999 CZE H 1:04.88 - 1:04.88 83.44 13
19. 24 205724 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 1:05.55 - 1:05.55 93.48 12
20. 20 235601 GILAROVÁ Radka 2000 CZE B 1:05.68 - 1:05.68 95.43 11
21. 38 515305 JASANOVÁ Nela 2000 CZE U 1:05.78 - 1:05.78 96.92 10
22. 30 515501 KÜHNLOVÁ Nicol 1999 CZE U 1:06.01 - 1:06.01 100.37 9
23. 23 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H 1:06.06 - 1:06.06 101.12 8
24. 27 115716 SKÁLOVÁ Linda 1999 CZE A 1:06.35 - 1:06.35 105.47 7
25. 29 885041 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 1:06.75 - 1:06.75 111.46 6
26. 36 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 1:07.71 - 1:07.71 125.85 5
27. 37 885197 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S 1:07.74 - 1:07.74 126.30 4
28. 26 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 1:07.87 - 1:07.87 128.25 3
29. 33 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L 1:08.32 - 1:08.32 134.99 2
30. 34 555506 KÖRFEROVÁ Natálie 2000 CZE K 1:08.66 - 1:08.66 140.09 1
31. 35 885003 BOČKOVÁ Tamara 2000 CZE J 1:08.88 - 1:08.88 143.39
32. 32 295001 DIAKOVOVÁ Tereza 2000 CZE B 1:09.03 - 1:09.03 145.64
33. 28 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 1:09.76 - 1:09.76 156.58
34. 39 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L 1:14.80 - 1:14.80 232.12
Nedokočily 1. kolo    
  11 455503 DUBNOVÁ Nicola 1999 CZE H      
  10 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T      
  21 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A      
  14 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H      
  31 555507 PAVLÁSKOVÁ Barbora 2000 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler