Home Závody a výsledky

Amer Fun cup 2013 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2269
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 16.02.2013 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 220 320709 FOREJTEK Jonáš 2001 CZE H 32.45 - 32.45 50
2. 223 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 32.99 - 32.99 45
3. 225 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE H 33.13 - 33.13 40
4. 216 300312 SEMERÁK Jan 2001 CZE H 33.26 - 33.26 36
5. 218 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 33.51 - 33.51 33
6. 212 770377 LELONKIEWICZ Borys 2001 CZE H 33.55 - 33.55 30
7. 219 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 33.70 - 33.70 28
8. 211 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 33.97 - 33.97 26
9. 226 770130 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE H 34.16 - 34.16 24
10. 234 770515 CZERWONKA Wojciech 2001 CZE H 34.33 - 34.33 22
11. 215 110726 DRHA Adam 2001 CZE A 34.38 - 34.38 20
12. 245 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 34.73 - 34.73 19
13. 222 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A 34.85 - 34.85 18
14. 224 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 34.90 - 34.90 17
15. 233 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 35.11 - 35.11 16
16. 255 770009 VOŠMERA Filip 2001 CZE J 35.21 - 35.21 15
17. 231 320511 HAVLINA Tomáš 2001 CZE H 35.76 - 35.76 14
17. 214 320102 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 35.76 - 35.76 14
19. 227 320514 POUR Richard 2001 CZE H 35.89 - 35.89 12
20. 217 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 36.26 - 36.26 11
21. 246 230725 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 36.78 - 36.78 10
22. 232 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 36.80 - 36.80 9
23. 239 770129 KOTOUČEK Tomáš 2001 CZE H 36.94 - 36.94 8
24. 230 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 37.09 - 37.09 7
25. 256 320517 TLACHAČ Jonáš 2002 CZE H 38.88 - 38.88 6
26. 243 310111 KEJVAL Adam 2002 CZE H 40.08 - 40.08 5
27. 253 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 40.38 - 40.38 4
28. 248 100016 HOFMAN Martin 2001 CZE H 40.74 - 40.74 3
29. 237 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 40.84 - 40.84 2
30. 250 770145 HÁLEK Antonín 2001 CZE A 40.98 - 40.98 1
31. 258 100019 VÍT Jakub 2001 CZE H 41.98 - 41.98
32. 257 310114 ŘÍHA Jan 2002 CZE H 42.34 - 42.34
33. 252 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 44.15 - 44.15
34. 236 770389 WALEK Josef 2001 CZE E 1:08.35 - 1:08.35
35. 251 770461 EGYHÁZI David 2002 CZE A 1:14.20 - 1:14.20
Nedokočili 1. kolo  
  235 770380 HRUŠKA Kryštof 2002 CZE A    
  221 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H    
  240 410811 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  241 110612 KRECHLER Maxmilián 2002 CZE A    
  244 410810 POLEDNO Vojtěch 2001 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  249 770229 BUŠ Adam Vojtěch 2002 CZE A    
  213 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz