Home Závody a výsledky

Vist cup 2013 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Slalom Codex 2530
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 26.01.2013 Technický delegát Roman Fizér
Vypočtená penalizace 2.92 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 11 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 38.52 41.29 1:19.81 10.00
2. 6 315430 HARTIGOVÁ Marcela 1997 CZE H 39.35 42.73 1:22.08 27.63
3. 2 305752 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 39.18 43.62 1:22.80 33.23
4. 9 235724 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 40.62 43.52 1:24.14 43.64
5. 12 425301 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 40.00 44.49 1:24.49 46.36
6. 1 205726 KOREŇOVÁ Andrea 1998 CZE L 41.17 44.62 1:25.79 56.46
7. 14 505601 MACHKOVÁ Tereza 1997 CZE U 41.25 45.53 1:26.78 64.15
8. 8 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 1998 CZE U 42.68 45.79 1:28.47 77.27
9. 13 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 43.09 46.03 1:29.12 82.32
10. 16 555112 DVOŘÁKOVÁ Michaela 1998 CZE K 43.44 46.45 1:29.89 88.31
11. 19 425201 PETERKOVÁ Karolína 1998 CZE L 44.57 47.76 1:32.33 107.26
12. 18 115100 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 46.75 49.28 1:36.03 136.00
13. 24 115603 KLÍMOVÁ Sarah 1997 CZE A 46.48 49.67 1:36.15 136.94
14. 25 235726 ŠEVČÍKOVÁ Linda 1998 CZE B 48.76 51.02 1:39.78 165.14
15. 17 235707 JARÁ Ditta 1998 CZE B 48.46 51.78 1:40.24 168.71
16. 15 305755 KAŠPAROVÁ Natálie 1998 CZE H 43.46 59.79 1:43.25 192.09
17. 22 115604 KRECHLEROVÁ Kornelie 1998 CZE A 52.03 55.79 1:47.82 227.59
Nedokočily 1. kolo  
  3 235714 SKŘIČKOVÁ Anna 1997 CZE B    
Nedokočily 2. kolo  
  4 325713 BRÝDLOVÁ Viktorie 1998 CZE H    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  20 425206 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz