Home Závody a výsledky

Vist cup - UKZ - Královehradecký - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2596
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 26.02.2011 Technický delegát Vojtěch Bečvář
Vypočtená penalizace -1.86 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 14 415500 NOVOTNÁ Sára 98 CZE L 52.70 - 52.70 10.00
2. 19 425305 POSPÍŠILOVÁ Klára 99 CZE L 53.09 - 53.09 16.51
3. 13 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 99 CZE H 53.16 - 53.16 17.68
4. 4 235718 KOTRLOVÁ Petra 98 CZE Z 53.17 - 53.17 17.85
5. 11 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 99 CZE Z 53.96 - 53.96 31.04
6. 15 425301 ŠULCOVÁ Martina 98 CZE L 54.06 - 54.06 32.71
7. 2 455503 DUBNOVÁ Nicola 99 CZE L 54.28 - 54.28 36.38
8. 12 325713 BRÝDLOVÁ Viktorie 98 CZE H 54.44 - 54.44 39.06
9. 1 325100 BLÁHOVÁ Anna 99 CZE H 54.94 - 54.94 47.40
10. 10 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 98 CZE L 54.99 - 54.99 48.24
11. 8 425304 LABAŠTOVÁ Lenka 98 CZE H 55.02 - 55.02 48.74
12. 17 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 98 CZE U 55.03 - 55.03 48.91
13. 9 705902 NOVÁ Tereza 98 CZE L 55.39 - 55.39 54.92
14. 6 905304 ENTOVÁ Klára 98 CZE E 55.48 - 55.48 56.42
15. 16 405405 ŠKODOVÁ Tereza 98 CZE L 55.54 - 55.54 57.42
16. 20 425201 PETERKOVÁ Karolína 98 CZE L 55.59 - 55.59 58.26
17. 7 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 99 CZE H 55.76 - 55.76 61.10
18. 5 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 99 CZE H 56.04 - 56.04 65.77
19. 25 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 99 CZE L 56.72 - 56.72 77.13
20. 21 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 99 CZE H 56.75 - 56.75 77.63
21. 24 305755 KAŠPAROVÁ Natálie 98 CZE H 57.79 - 57.79 94.99
22. 23 325715 VETROVÁ Aneta 99 CZE H 58.26 - 58.26 102.84
23. 30 325104 RUDOLFOVÁ Kristýna 99 CZE H 58.46 - 58.46 106.18
24. 31 315432 CINTULOVÁ Kateřina 98 CZE H 58.69 - 58.69 110.02
25. 39 555111 ŠIMKOVÁ Anna 98 CZE K 59.25 - 59.25 119.37
26. 32 115716 SKÁLOVÁ Linda 99 CZE A 1:01.31 - 1:01.31 153.77
27. 29 405407 PAVLIŠTOVÁ Karolína 99 CZE L 1:01.36 - 1:01.36 154.61
28. 42 115604 KRECHLEROVÁ Kornelie 98 CZE A 1:01.66 - 1:01.66 159.62
29. 37 315718 DAVIDOVÁ Michaela 99 CZE H 1:02.38 - 1:02.38 171.64
30. 41 885038 HNYKOVA petra 99 CZE L 1:07.76 - 1:07.76 261.48
31. 43 315723 WERNEROVÁ Kristýna 99 CZE H 1:09.53 - 1:09.53 291.03
Nedokočily 1. kolo  
  28 885074 KOČÍ Kamila 99 CZE L    
  22 115707 KOTKOVÁ Eliška 99 CZE A    
Nestartovaly v 1. kole  
  34 755302 HRUBÁ Anna 99 CZE C    
  26 755301 HRUBÁ Klára 98 CZE C    
  18 755300 MATOUŠOVÁ Alexandra 98 CZE C    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  27 225002 TKÁČOVÁ Tereza 98 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler