Home Závody a výsledky

Mistrovství Prahy a StČ kraje - Horní Mísečky

Disciplína Slalom Codex 2563
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 23.03.2013 Technický delegát Jiří Langmaier
Vypočtená penalizace 8.87 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 14 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 36.46 35.37 1:11.83 10.00
2. 3 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 36.87 36.65 1:13.52 24.59
3. 15 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 38.43 37.00 1:15.43 41.07
4. 5 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 1999 CZE H 38.71 36.78 1:15.49 41.59
5. 10 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 1999 CZE H 39.35 37.85 1:17.20 56.35
6. 12 885111 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L 39.17 38.17 1:17.34 57.56
7. 8 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 39.75 38.71 1:18.46 67.23
8. 11 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 1999 CZE P 41.44 38.88 1:20.32 83.28
9. 27 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A 41.99 39.49 1:21.48 93.29
10. 23 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B 41.49 40.25 1:21.74 95.54
11. 17 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 43.03 40.82 1:23.85 113.75
12. 18 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 42.53 41.43 1:23.96 114.70
13. 21 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 44.33 40.93 1:25.26 125.92
14. 9 305758 DOKSANSKÁ Anna 2000 CZE H 43.82 41.54 1:25.36 126.78
15. 4 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 48.33 38.13 1:26.46 136.28
16. 24 605921 KUBÁTOVÁ Dominika 1999 CZE S 44.16 42.53 1:26.69 138.26
17. 28 515501 KÜHNLOVÁ Nicol 1999 CZE U 44.68 42.27 1:26.95 140.51
18. 37 885055 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A 46.96 43.18 1:30.14 168.04
19. 34 885197 ŠTĚPKOVÁ Adéla 2000 CZE S 45.88 44.62 1:30.50 171.15
20. 36 885411 HAVLÍČKOVÁ Tereza 1999 CZE A 52.25 48.45 1:40.70 259.19
21. 35 405408 VOBORNÍKOVÁ Viktorie 2000 CZE L 57.76 45.19 1:42.95 278.61
22. 33 885305 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A 50.30 1:10.22 2:00.52 430.27
Nedokočily 1. kolo  
  6 885074 KOČÍ Kamila 1999 CZE H    
  29 605912 UNGERMANOVÁ Elizabeth 1999 CZE S    
  7 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A    
Nedokočily 2. kolo  
  32 885244 FIALOVÁ Gabriela 2000 CZE J    
Nestartovaly v 1. kole  
  25 315305 FIZÉROVÁ Kristýna 1999 CZE H    
  20 325707 HANKOVÁ Kateřina 2000 CZE H    
  31 305759 HRADILOVÁ Johana 2000 CZE H    
  22 515303 LEMFELDOVÁ Klára 1999 CZE L    
  19 425203 MARKOVÁ Ivana 2000 CZE L    
  26 115608 NEŘOLDOVÁ Markéta 1999 CZE A    
  30 555507 PAVLÁSKOVÁ Barbora 2000 CZE L    
  16 115716 SKÁLOVÁ Linda 1999 CZE A    
  1 705903 ŠORMOVÁ Daniela 1999 CZE P    
  13 555102 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K    
  2 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 1999 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler