Home Závody a výsledky

Madeja sport cup 2013 - Petříkov

Disciplína Obří slalom Codex 3131
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 02.02.2013 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 153 250600 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 33.97 - 33.97 50
2. 157 770089 BORÁK Jan 2001 CZE T 34.43 - 34.43 45
3. 160 280509 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 34.86 - 34.86 40
4. 152 270607 KLOFÁČ Jakub 2001 CZE Z 34.94 - 34.94 36
5. 163 220359 ADÁMEK Antonín 2001 CZE T 35.03 - 35.03 33
6. 155 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 35.36 - 35.36 30
7. 150 270606 POTŮČEK Štěpán 2001 CZE Z 35.39 - 35.39 28
8. 154 270605 POTŮČEK Šimon 2001 CZE Z 35.79 - 35.79 26
9. 167 230722 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 35.88 - 35.88 24
10. 151 270604 ČERNOCH Jaroslav 2002 CZE Z 35.96 - 35.96 22
11. 178 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 36.08 - 36.08 20
12. 168 230724 ŠOJAT Filip 2001 CZE B 36.37 - 36.37 19
13. 158 770061 SCHEFFLER Alexander 2001 CZE T 36.38 - 36.38 18
14. 176 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 36.45 - 36.45 17
15. 162 260010 KUNERT Michal 2001 CZE M 36.62 - 36.62 16
16. 165 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 36.75 - 36.75 15
17. 164 770054 MARTYNEK Tomáš 2001 CZE T 37.03 - 37.03 14
18. 171 210106 KOHUT Patrik 2001 CZE T 37.18 - 37.18 13
19. 159 770096 LUŽÍK Pavel 2001 CZE T 37.89 - 37.89 12
20. 182 230731 SLAVÍČEK Václav 2001 CZE B 38.10 - 38.10 11
20. 156 770097 LUŽÍK Petr 2001 CZE T 38.10 - 38.10 11
22. 174 280802 HÁBA Jiří 2001 CZE Z 38.12 - 38.12 9
23. 170 770504 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 38.22 - 38.22 8
24. 161 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 38.23 - 38.23 7
25. 173 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 38.50 - 38.50 6
26. 179 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 38.54 - 38.54 5
27. 172 770481 KREJČÍŘ Adam 2002 CZE B 38.92 - 38.92 4
28. 180 770509 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 39.10 - 39.10 3
29. 181 770169 MUCHA Oliver 2002 CZE B 39.75 - 39.75 2
30. 169 770260 CAGAŠ Ondřej 2001 CZE T 41.80 - 41.80 1
31. 177 230732 KELLNER Martin 2002 CZE B 43.08 - 43.08
32. 183 770122 VELC Petr 2001 CZE M 43.64 - 43.64
Nestartovali v 1. kole  
  166 230727 FEGL Jakub 2001 CZE B    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  175 770031 HŐHN Matěj 2001 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz