Home Závody a výsledky

FIS Praděd - Praděd

Disciplína Obří slalom Codex 5584
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu ENL
Datum 27.01.2014 Technický delegát
Vypočtená penalizace 45.43 Aplikovaná penalizace 58.43
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 23 155802 PAULUSOVÁ Tereza 1996 CZE Z 41.56 42.14 1:23.70 58.43
2. 10 705424 MIKLOŠOVÁ Katarína 1995 SVK P 41.30 42.60 1:23.90 60.56
3. 13 705415 SOBEKOVÁ Simona 1994 SVK P 41.95 42.41 1:24.36 65.45
4. 2 155544 NĚMCOVÁ Tereza 1989 CZE T 41.87 42.54 1:24.41 65.98
5. 6 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 41.85 43.38 1:25.23 74.70
6. 51 435394 KOHUT Iwona 1997 POL 42.21 43.03 1:25.24 74.81
7. 15 705402 TRAJČÍKOVÁ Eva 1993 SVK 42.14 43.15 1:25.29 75.34
8. 12 485934 YURIKOVA Elena 1997 RUS 43.20 42.14 1:25.34 75.87
9. 52 155833 BONIATTI Kristina 1997 CZE T 42.74 42.94 1:25.68 79.48
10. 7 485904 SHUSHARINA Anna 1996 RUS 43.08 43.92 1:27.00 93.52
11. 16 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U 43.48 43.87 1:27.35 97.24
12. 44 705449 LUBYOVÁ Kristína 1997 SVK 43.47 43.93 1:27.40 97.77
13. 27 705419 CHEBEŇOVÁ Lenka 1994 SVK 43.99 44.34 1:28.33 107.66
14. 24 705407 SAXOVÁ Andrea 1993 SVK 43.92 44.51 1:28.43 108.73
15. 43 155837 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 43.82 44.68 1:28.50 109.47
16. 30 155771 SCHROMMOVÁ Helena 1995 CZE M 43.70 45.13 1:28.83 112.98
17. 22 155799 MYŠKOVÁ Gabriela 1996 CZE H 44.16 44.74 1:28.90 113.72
18. 26 155661 PLÁTENKOVÁ Kristýna 1992 CZE H 44.26 44.84 1:29.10 115.85
19. 8 155724 SUCHOPÁROVÁ Alžběta 1993 CZE A 44.08 45.03 1:29.11 115.96
20. 1 155766 DROZDÍKOVÁ Dominika 1995 CZE L 44.31 44.93 1:29.24 117.34
21. 50 155834 BÁRTKOVÁ Eliška 1997 CZE T 45.30 43.98 1:29.28 117.76
22. 11 705439 BOBÁKOVÁ Dominika 1996 SVK 44.64 44.69 1:29.33 118.29
23. 3 705433 ŠIMALČÍKOVÁ Adriana 1996 SVK 44.40 44.99 1:29.39 118.93
24. 35 155738 CHROUSTOVÁ Lenka 1994 CZE B 44.00 46.10 1:30.10 126.48
25. 29 435324 STANASZEK Alicja 1994 POL 44.02 46.09 1:30.11 126.59
26. 17 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 44.46 45.71 1:30.17 127.23
27. 48 155836 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H 45.08 48.89 1:33.97 167.63
28. 28 705446 HREHOROVÁ Natália 1997 SVK 46.79 47.72 1:34.51 173.38
29. 47 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 48.18 49.11 1:37.29 202.94
30. 34 155803 STAROBOVÁ Martina 1993 CZE U 48.91 49.04 1:37.95 209.95
31. 49 155829 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L 48.66 49.35 1:38.01 210.59
32. 39 395017 PODERAT Greete 1996 EST 50.38 49.72 1:40.10 232.81
33. 45 155841 VÁCHALOVÁ Viktorie 1997 CZE M 54.24 47.15 1:41.39 246.53
34. 53 395019 KAERSON Anna-Liisa 1997 EST 51.55 52.71 1:44.26 277.05
35. 38 155791 ROSA Natty 1996 CZE T 53.81 51.36 1:45.17 286.73
36. 37 155773 KOVÁČOVÁ Tereza 1994 CZE M 52.21 54.23 1:46.44 300.23
Nedokočily 1. kolo  
  14 155798 ANTOŠOVÁ Klára 1996 CZE H    
  5 155673 HEGMONOVÁ Barbora 1992 CZE T    
  33 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T    
  40 155795 MACHOVÁ Pavlína 1996 CZE U    
  41 155806 POSPÍŠILOVÁ Markéta 1996 CZE M    
  20 155783 ŠINTÁKOVÁ Kristýna 1995 CZE H    
  32 435386 STELMACH Zofia 1996 POL    
Nedokočily 2. kolo  
  21 155677 BÍLKOVÁ Zuzana 1992 CZE A    
  25 705435 HREHOROVÁ Evelyn 1996 SVK    
  18 155793 KINCLOVÁ Pavla 1996 CZE H    
  4 705431 PRIELOŽNÁ Laura 1996 SVK    
  36 395018 VAHER Lise-Anette 1996 EST    
  19 155843 VOLOPICHOVÁ Josefína 1997 CZE P    
  9 435371 WASEK Katarzyna 1996 POL    
  46 155835 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T    
Nestartovaly v 2. kole  
  31 155794 SUCHOPÁROVÁ Eliška 1996 CZE A    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  42 155839 HARTIGOVÁ Marcela 1997 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler