Home Závody a výsledky

FIS - NCJ - Český pohár - Špindlerův Mlýn

Disciplína Alpská kombinace Codex 409
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 10.01.2011 Technický delegát Krzysztof Horecki (POL) 772
Vypočtená penalizace 93.52 Aplikovaná penalizace 102.49
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 11 150743 BERNDT Ondřej 88 CZE A 1:21.96 43.14 2:05.10 102.49 100
2. 14 150077 TUČEK Tomáš 75 CZE L 1:23.10 43.71 2:06.81 117.94 80
3. 12 151024 KOTZMANN Adam 93 CZE M 1:23.77 43.06 2:06.83 118.12 60
4. 7 150744 ČERMÁK Jan 88 CZE H 1:23.45 43.45 2:06.90 118.75 50
5. 5 700808 STANCEL Simon 88 SVK 1:23.84 43.31 2:07.15 121.01
6. 10 150935 KOBR Jonáš 91 CZE H 1:24.44 43.35 2:07.79 126.79 45
7. 20 150563 KELEMEN Josef 84 CZE L 1:25.14 43.20 2:08.34 131.76 40
8. 23 700820 RAZUS Martin 89 SVK 1:25.30 43.11 2:08.41 132.39
9. 15 150642 KASPER Robin 86 CZE M 1:24.70 43.82 2:08.52 133.38 36
10. 16 430560 RZEPECKI Filip 92 POL 1:25.00 43.58 2:08.58 133.92
11. 3 150927 HENIG Jan 91 CZE P 1:25.55 43.14 2:08.69 134.92 32
12. 19 481463 PYASIK Evgenij 93 RUS 1:25.23 43.51 2:08.74 135.37
13. 1 150852 WALIGORA Michael 90 CZE T 1:23.80 45.13 2:08.93 137.09 29
14. 13 700859 HROMADA Martin 92 SVK 1:24.96 44.42 2:09.38 141.15
15. 9 430550 KLUSAK Jakub 92 POL 1:25.22 44.22 2:09.44 141.69
15. 4 150822 BALCAR Pavel 89 CZE H 1:25.11 44.33 2:09.44 141.69 29
17. 49 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 94 CZE H 1:26.72 42.94 2:09.66 143.68 24
18. 17 150985 VRZGULA Václav 92 CZE T 1:26.45 43.39 2:09.84 145.31 22
19. 2 430610 STARZYK Pawel 93 POL 1:24.85 45.82 2:10.67 152.80
20. 31 150974 FRIDRICH Pavel 92 CZE H 1:27.00 43.79 2:10.79 153.89 20
21. 21 150400 DOLEŽEL Jiří 80 CZE H 1:24.85 45.98 2:10.83 154.25 18
22. 35 700908 MURIN Roman 95 SVK P 1:26.32 44.54 2:10.86 154.52
23. 22 150801 GARDAVSKÝ Jan 89 CZE T 1:25.91 45.31 2:11.22 157.77 16
24. 47 150968 KUPEC Karel 92 CZE M 1:27.23 44.25 2:11.48 160.12 15
25. 38 700875 PAVELKA Matus 93 SVK 1:26.99 44.76 2:11.75 162.56
26. 70 150936 PRŠALA Vojta 91 CZE H 1:27.86 43.93 2:11.79 162.92 14
27. 63 700797 MACKO Samuel 88 SVK 1:27.14 44.86 2:12.00 164.82
28. 68 481665 DRUGOV Yuriy 95 RUS 1:28.40 46.47 2:14.87 190.74
29. 44 151066 NUTIL Michal 94 CZE H 1:27.37 47.52 2:14.89 190.92 13
30. 60 151110 ŠTĚPÁN Martin 95 CZE S 1:28.73 46.27 2:15.00 191.91 12
31. 33 150969 CIBULKA Michal 92 CZE S 1:28.66 47.03 2:15.69 198.15 11
32. 42 151081 KUPEC Radomír 94 CZE M 1:28.72 47.11 2:15.83 199.41 10
33. 34 150637 ČEŘOVSKÝ Rostislav 86 CZE L 1:27.98 48.42 2:16.40 204.56 9
34. 59 151109 KLEMŠ Václav 95 CZE T 1:30.54 46.57 2:17.11 210.97 8
35. 39 151041 VRZGULA Lukáš 93 CZE T 1:30.19 47.13 2:17.32 212.87 7
36. 46 151037 HONZÁK Jakub 93 CZE A 1:30.74 47.19 2:17.93 218.38 6
37. 67 481649 SMOLENSKIY Anton 95 RUS 1:30.95 48.03 2:18.98 227.86
38. 40 491655 SEVILLA Nicolas 92 SPA 1:29.58 49.84 2:19.42 231.84
39. 37 150981 PODGRABINSKÝ Radek 92 CZE T 1:30.42 49.59 2:20.01 237.17 5
40. 66 700849 PODDANY Michal 91 SVK 1:31.16 49.42 2:20.58 242.32
41. 56 151004 JURICA Vít 93 CZE K 1:31.43 49.89 2:21.32 249.00 4
42. 65 151132 HENIG Jakub 95 CZE P 1:31.42 50.14 2:21.56 251.17 3
43. 26 151059 POHANKA Jakub 94 CZE L 1:26.87 54.94 2:21.81 253.43 2
44. 55 151032 DOBEŠ Jan 93 CZE S 1:32.39 52.18 2:24.57 278.36 1
45. 69 151113 HRUBÝ Michal 95 CZE L 1:36.11 51.34 2:27.45 304.37
46. 62 151114 REČEK Dominik 95 CZE L 1:36.40 51.29 2:27.69 306.54
Nedokočili 1. kolo    
  25 430640 BABICKI Pawel 94 POL      
  54 481515 BELOUSOV Dmitriy 94 RUS      
  29 150867 BOHONĚK Miloš 90 CZE S      
  28 150883 DECASTELO Jiří 90 CZE A      
  18 150850 CHODĚRA Jakub 90 CZE H      
  58 151074 JAREŠ Jan 94 CZE E      
  43 150751 KUČERA Tomáš 88 CZE A      
  50 151034 KUPEC Jan 93 CZE A      
  53 150980 PAVLÍČEK Lukáš 92 CZE L      
  24 150865 STRAKOŠ Libor 90 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  32 150616 DAVID Martin 84 CZE H      
  41 151082 DVOŘÁK Adam 94 CZE M      
  6 481361 KIRSANENKO Nikita 92 RUS      
  27 430559 LIPCZYNSKI Michal 92 POL      
  30 151039 NĚMEC Jan 93 CZE T      
  51 151070 NOVOTNÝ Štěpán 94 CZE K      
  8 151060 PAULUS Daniel 94 CZE Z      
  36 151025 TOMÁŠ Vojtěch 93 CZE H      
  57 151129 VAŠULÍN Marek 95 CZE L      
  45 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 88 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler